Licensed to Carrollwood Village Swim Team                 Hy-Tek's Meet Manager
              2003 TAMPA BAY SWIM CLASSIC - 5/30/2003 to 6/1/2003              
                                    Results                                    
 
Event 39  Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Saint Petersburg Aquatics-FL  'A'                           2:21.04  
     1) Romano, Megan R 12              2) Rorer, Tracy H 12              
     3) Frehling, Kaitlin M 11          4) Stickney, Melanie J 12         
                1:14.10   2:21.04 (1:06.94)                                        
  2 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                        2:27.03  
     1) Rossi, Ashley C 11              2) Oliveri, Kara M 12             
     3) Sienkiewicz, Katie O 11         4) Margalis, Melanie A 11         
                1:26.38   2:27.03 (1:00.65)                                        
  3 Clearwater AquaticsTeam-FL  'A'                             2:32.70  
     1) Wieckowski, Joanna 11           2) Beebe, Lacy A 11               
     3) Grace, Kelly M 12               4) Hansen, Madison O 11           
                1:22.92   2:32.70 (1:09.78)                                        
  4 Saint Petersburg Aquatics-FL  'B'                           2:35.03  
     1) Crankshaw, Jennifer C 11        2) Snyder, Elyse M 11             
     3) McKeon, Casey S 11              4) Newfield, Sidney M 11          
                1:24.98   2:35.03 (1:10.05)                                        
  5 Aquatic Club Temple Terrace-FL  'A'                         2:41.60  
     1) Menendez, Sarah 11              2) Coleman-Lienhart, Sarah A 12   
     3) Fields, Sarah 12                4) Dolan, Casey 12                
                1:26.67   2:41.60 (1:14.93)                                        
  6 Fort Lauderdale Swim Team-FG  'A'                           2:45.44  
     1) Golden, Kirsten B 11            2) Coulon, Chanelle K 11          
     3) Withum, Kimberly R 12           4) Yakymiw, Kelley A 11           
                1:29.71   2:45.44 (1:15.73)                                        
 -- Tampa Bay Community Aquatics-FL  'C'                             NS  
 -- The Berkeley Barracudas-FL  'A'                                  NS  
     1) Jordan, Laura M 11              2) Blatt, Andrea 12               
     3) Kleiner, Jennifer 11            4) Miller, Monica D 12            
 -- Tampa Bay Community Aquatics-FL  'B'                             NS  
 
Event 40  Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                        2:19.14  
     1) Stumpf, Matt L 12               2) Mertens, Christopher R 12      
     3) Barry, Dan J 12                 4) Glover, Alex M 12              
                1:15.20   2:19.14 (1:03.94)                                        
  2 Clearwater AquaticsTeam-FL  'A'                             2:32.04  
     1) Martin, Cameron B 12            2) Taddeo, Jonathan D 11          
     3) Stearns, Wes T 11               4) Hawkins, Jordan W 12           
                1:21.80   2:32.04 (1:10.24)                                        
  3 Carrollwood Village Swim Team-FL  'A'                       2:44.76  
     1) Alpert-Stern, Jesse J 12        2) Brock, Stephen D 11            
     3) Donnelly, Vincent J 12          4) Frey, Stephen W 12             
                1:23.76   2:44.76 (1:21.00)                                        
  4 Fort Lauderdale Swim Team-FG  'A'                           2:45.20  
     1) Miranda, Stephano V 12          2) Walker, BJ R 11                
     3) Widmer, Tex T 12                4) Frey, Eric Q 12                
                1:28.22   2:45.20 (1:16.98)                                        
 -- Land O' Lakes Lightning-FL  'A'                                  NS  
 
Event 41  Girls 10 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                        2:36.32  
     1) Spencer, Halee C 10             2) Rossi, Megan C 10              
     3) Kuethe, Blair B 10              4) Ayala, Jessica L 10            
                1:21.60   2:36.32 (1:14.72)                                        
  2 Carrollwood Village Swim Team-FL  'A'                       2:46.04  
     1) Nelson, Allison L 10            2) Cook, Katie M 10               
     3) Zayas, Brittany A 10            4) Russell, Leigh Anne A 8        
                1:26.65   2:46.04 (1:19.39)                                        
  3 Carrollwood Village Swim Team-FL  'B'                       2:56.05  
     1) Oslund, Victoria M 10           2) Monahan, Bailie C 9            
     3) Ramsey, Lauren G 10             4) Moberg, Jordan M 10            
                1:33.35   2:56.05 (1:22.70)                                        
  4 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'B'                        2:57.51  
     1) Akers, Ashley M 9               2) Rossi, Kathleen P 9            
     3) Hofrichter, Erin E 10           4) Moore, April E 9               
                1:38.49   2:57.51 (1:19.02)                                        
  5 Westchase Dolphins Swim Team-FL  'A'                        3:02.63  
     1) Driks, Samantha F 10            2) Dong, Christina P 10           
     3) Quach, Michelle 10              4) Quach, Kelly 9                 
                1:35.43   3:02.63 (1:27.20)                                        
  6 Aquatic Club Temple Terrace-FL  'A'                         3:34.94  
     1) Banas, Rhyan N 10               2) Taylor, Amy S 8                
     3) Agrusa, Cara 9                  4) Harries, Olivia 8              
                1:54.78   3:34.94 (1:40.16)                                        
  7 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'C'                        3:44.93  
     1) Bessinger, Jacqueline G 8       2) Barry, Leah A 8                
     3) Mertens, Theresa M 9            4) Bell, Allyson M 8              
  8 Carrollwood Village Swim Team-FL  'C'                       3:46.91  
     1) Foster, Natalie E 8             2) Volz, Emma D 8                 
     3) Owens, Carlye A 8               4) Muto, Gina M 10                
                2:03.83   3:46.91 (1:43.08)                                        
 -- Fort Lauderdale Swim Team-FG  'A'                                DQ  
     1) Wilder, Keeley-Clay C 10        2) Folz, Marisa J 10              
     3) Behar, Leah 9                   4) Schloss, Catherine C 10        
 
Event 42  Boys 10 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Fort Lauderdale Swim Team-FG  'A'                           3:11.46  
     1) Alvarez, Jose W 8               2) Yakymiw, Joey M 10             
     3) Gavergun, Guy D 10              4) Birsic, Evan E 10              
                1:42.56   3:11.46 (1:28.90)                                        
  2 Carrollwood Village Swim Team-FL  'A'                       3:14.27  
     1) Van Osdal, Emerick M 10         2) Hatoum, Andreas F 9            
     3) Bobo, Josh L 9                  4) Brock, David A 9               
                1:36.41   3:14.27 (1:37.86)                                        
  3 Brandon Swim & Tennis-FL  'A'                               3:40.73  
     1) Yonkee, Cole 8                  2) Terzian, Corey J 9             
     3) Bukaweski, Dylan S 8            4) Bradley, Zak 10                
                1:58.37   3:40.73 (1:42.36)                                        
  4 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'B'                        3:50.07  
     1) Whitt, Brandon 10               2) Walther, Max 9                 
     3) Perez, David 7                  4) McCaffrey, Devin R 8           
                1:54.82   3:50.07 (1:55.25)                                        
 -- Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                             DQ  
     1) Barry, Jacob T 10               2) Hofrichter, Jonathan J 9       
     3) Geschke, Joey M 10              4) Lawson, Tripp F 7              
                1:36.77        DQ (1:23.51)                                        
 
Event 43  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                         1:05.83  
  2 Margalis, Melanie A       11 Tbay-FL                        1:07.44  
  3 Miller, Monica D          12 Berkeley-FL                    1:07.86  
  4 Frehling, Kaitlin M       11 SPA-FL                         1:08.31  
  5 Withum, Kimberly R        12 Fort Lauderdale-FG             1:10.99  
  6 Sienkiewicz, Katie O      11 Tbay-FL                        1:11.28  
  7 Rossi, Ashley C           11 Tbay-FL                        1:11.35  
  8 Wieckowski, Joanna        11 Cat-FL                         1:11.83  
  9 Stickney, Melanie J       12 SPA-FL                         1:12.06  
 10 Coleman-Lienhart, Sarah   12 ACTT-FL                        1:12.96  
 11 McKeon, Casey S           11 SPA-FL                         1:13.27  
 12 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                 1:13.29  
 13 French, Allyson E         11 Tbay-FL                        1:13.37  
 14 Grace, Kelly M            12 Cat-FL                         1:13.67  
 15 Newfield, Sidney M        11 SPA-FL                         1:13.70  
 16 Menendez, Sarah           11 ACTT-FL                        1:13.93  
 17 Fields, Sarah             12 ACTT-FL                        1:14.49  
 18 Crankshaw, Jennifer C     11 SPA-FL                         1:14.58  
 19 Schaefer, Jordan N        12 DAC-FL                         1:14.90  
 20 Carlos, Sarah E           11 Blue Wave-FL                   1:15.05  
 21 Palermo, Anna             11 Unattached Actt-FL             1:15.74  
 22 Moline, Nicole O          11 Tbay-FL                        1:15.75  
 23 Dolan, Casey              12 ACTT-FL                        1:16.33  
 24 Golden, Kirsten B         11 Fort Lauderdale-FG             1:17.19  
 25 Newton, Annie N           12 Cat-FL                         1:18.99  
 26 Snyder, Elyse M           11 SPA-FL                         1:20.12  
 27 Logan, Carrie K           11 Blue Wave-FL                   1:20.72  
 28 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                 1:21.60  
 29 Coulon, Chanelle K        11 Fort Lauderdale-FG             1:22.44  
 30 Compton, Angelica         11 Cat-FL                         1:23.28  
 31 Beebe, Lacy A             11 Cat-FL                         1:25.07  
 32 Schirmer, Cydney E        11 St. Cloud-FL                   1:26.80  
 33 Batansky, Ava J           12 Gtsa-FL                        1:28.30  
 34 Favero, Ashley E          12 SPA-FL                         1:28.44  
 35 Yakymiw, Kelley A         11 Fort Lauderdale-FG             1:29.60  
 36 Kleiner, Jennifer         11 Berkeley-FL                    1:30.98  
 37 McAullife, Sara M         12 Tbay-FL                        1:38.07  
 38 Anderson, Lauren M        12 Carrollwood-FL                 1:41.99  
 39 Athan, Taylor A           11 Gtsa-FL                        1:44.92  
 -- Hansen, Madison O         11 Cat-FL                              DQ  
 -- Sparling, Chelsea E       12 Tbay-FL                             NS  
 -- Krauss, Kelsey M          12 SPA-FL                              NS  
 -- Hammond, Caily C          11 Westchase-FL                        NS  
 -- Blatt, Andrea             12 Berkeley-FL                         NS  
 
Event 44  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Ball, Tyler J             11 Apollo Beach-FL                1:05.91  
  2 Chambers, Cameron M       12 SPA-FL                         1:06.80  
  3 Taylor, Jason S           12 ACTT-FL                        1:06.96  
  4 Barry, Dan J              12 Tbay-FL                        1:08.25  
  5 Hawkins, Jordan W         12 Cat-FL                         1:08.46  
  6 Miranda, Stephano V       12 Fort Lauderdale-FG             1:08.57  
  7 Moore, Eric A             11 Tbay-FL                        1:09.68  
  8 Brock, Stephen D          11 Carrollwood-FL                 1:10.07  
  9 Martin, Cameron B         12 Cat-FL                         1:10.71  
 10 Woodcock, Brian T         11 Blue Wave-FL                   1:12.18  
 10 Stumpf, Matt L            12 Tbay-FL                        1:12.18  
 12 Eicholtz, Zach C          11 Gtsa-FL                        1:13.06  
 13 Stearns, Wes T            11 Cat-FL                         1:13.87  
 14 Taddeo, Jonathan D        11 Cat-FL                         1:14.95  
 15 Frey, Eric Q              12 Fort Lauderdale-FG             1:15.74  
 16 Morrison, Brad B          12 Land O' Lakes-FL               1:15.77  
 17 McNamara, Brendan P       12 Blue Wave-FL                   1:16.95  
 18 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                 1:17.14  
 19 Hugert, Sandor C          11 Cat-FL                         1:17.36  
 20 Hilgenberg, Curt R        12 Land O' Lakes-FL               1:17.98  
 21 Bukaweski, Jacob T        11 Blue Wave-FL                   1:18.28  
 22 Hower, Sonny A            12 ACTT-FL                        1:19.61  
 23 Steele, Stephen J         12 St. Cloud-FL                   1:21.68  
 24 Walker, BJ R              11 Fort Lauderdale-FG             1:23.26  
 25 Lima, Luiz C              11 Tbay-FL                        1:24.17  
 26 Murphy, Jeremy F          11 Carrollwood-FL                 1:25.54  
 27 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                 1:27.20  
 28 Frey, Stephen W           12 Carrollwood-FL                 1:28.92  
 29 Anderson, Kyle E          12 Land O' Lakes-FL               1:33.44  
 30 Givens, William H         12 Westchase-FL                   1:40.04  
 31 Fraher, Robbie R          12 Tbay-FL                        1:44.03  
 32 Pena, Zack                11 Carrollwood-FL                 1:58.31  
 -- Glover, Alex M            12 Tbay-FL                             NS  
 -- Zenga, Domenic G          11 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- Widmer, Tex T             12 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 45  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Tbay-FL                        1:10.68  
  2 Nelson, Allison L         10 Carrollwood-FL                 1:10.92  
  3 Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                        1:13.13  
  4 Yonkee, Brett E           10 Blue Wave-FL                   1:13.43  
  5 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                 1:14.75  
  6 Hofrichter, Erin E        10 Tbay-FL                        1:17.24  
  7 Moore, April E             9 Tbay-FL                        1:18.37  
  8 Buckley, Kelsey R          9 DAC-FL                         1:18.49  
  9 Rossi, Kathleen P          9 Tbay-FL                        1:20.00  
 10 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                 1:20.61  
 11 Oslund, Victoria M        10 Carrollwood-FL                 1:20.70  
 12 Ayala, Jessica L          10 Tbay-FL                        1:20.72  
 13 Ramsey, Lauren G          10 Carrollwood-FL                 1:20.73  
 14 Zayas, Brittany A         10 Carrollwood-FL                 1:20.99  
 15 Kuethe, Blair B           10 Tbay-FL                        1:21.68  
 16 Folz, Marisa J            10 Fort Lauderdale-FG             1:22.38  
 17 Graves, Giorgie L          9 Apollo Beach-FL                1:24.43  
 18 Moberg, Jordan M          10 Carrollwood-FL                 1:26.06  
 19 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                         1:26.29  
 20 Behar, Leah                9 Fort Lauderdale-FG             1:26.90  
 21 Decisneros, Cristina M    10 Berkeley-FL                    1:27.08  
 22 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                 1:27.21  
 23 Wilder, Keeley-Clay C     10 Fort Lauderdale-FG             1:27.24  
 24 Driks, Samantha F         10 Westchase-FL                   1:29.71  
 25 Dong, Christina P         10 Westchase-FL                   1:30.56  
 26 Chevalier, Kayley L        9 Apollo Beach-FL                1:34.19  
 27 Quach, Kelly               9 Westchase-FL                   1:35.39  
 28 Agrusa, Cara               9 ACTT-FL                        1:36.75  
 29 Akers, Ashley M            9 Tbay-FL                        1:36.97  
 30 Quach, Michelle           10 Westchase-FL                   1:37.40  
 31 Stapleton, Victoria E      9 DAC-FL                         1:37.92  
 32 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                         1:37.96  
 33 Muto, Gina M              10 Carrollwood-FL                 1:38.18  
 34 Murphy, Maggie A           9 DAC-FL                         1:40.71  
 35 Reineke, Erika R           9 Fort Lauderdale-FG             1:42.93  
 36 Schloss, Catherine C      10 Fort Lauderdale-FG             1:43.31  
 37 Banas, Rhyan N            10 ACTT-FL                        1:44.32  
 38 Strasen, Allyson E         9 Westchase-FL                   1:47.44  
 39 Withington, Emily W       10 Tbay-FL                        1:48.22  
 40 Walther, Nina              8 Tbay-FL                        1:51.79  
 41 Fish, Chloe                9 ACTT-FL                        2:02.13  
 -- White, Payton L           10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- McNamara, Hannah G        10 Carrollwood-FL                      NS  
 -- Owens, Caitlin N          10 Carrollwood-FL                      NS  
 
Event 46  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                        1:17.20  
  2 De Sena, David F          10 Apollo Beach-FL                1:17.79  
  3 Dunton, Randy S           10 St. Cloud-FL                   1:20.16  
  4 Hofrichter, Jonathan J     9 Tbay-FL                        1:20.68  
  5 McCargar Jr., E.J.        10 Berkeley-FL                    1:22.14  
  6 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                         1:22.67  
  7 Barry, Jacob T            10 Tbay-FL                        1:22.78  
  8 Gavergun, Guy D           10 Fort Lauderdale-FG             1:23.53  
  9 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                 1:24.26  
 10 Brock, Delaney J          10 Ft Lauderdale-UN-FG            1:26.23  
 11 Yakymiw, Joey M           10 Fort Lauderdale-FG             1:27.57  
 12 Van Osdal, Emerick M      10 Carrollwood-FL                 1:28.47  
 13 Boldizsar, Alex N         10 Land O' Lakes-FL               1:30.27  
 14 LY, Kevin L               10 Westchase-FL                   1:36.51  
 15 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                 1:37.08  
 16 Bradley, Zak              10 Blue Wave-FL                   1:39.22  
 17 Thomason, Jack N           9 Westchase-FL                   1:39.86  
 18 Brock, David A             9 Carrollwood-FL                 1:40.65  
 19 Walther, Max               9 Tbay-FL                        1:41.68  
 20 Powell, Roger W           10 Fort Lauderdale-FG             1:41.99  
 21 Casey, Donovan A           9 Fort Lauderdale-FG             1:42.10  
 22 Covington, Jake H         10 Carrollwood-FL                 1:42.53  
 23 Birsic, Evan E            10 Fort Lauderdale-FG             1:44.49  
 24 Terzian, Corey J           9 Blue Wave-FL                   1:45.43  
 25 Whitt, Brandon            10 Tbay-FL                        1:46.19  
 -- Smith, Alex R              9 Westchase-FL                        NS  
 -- Kidd, Lawrence            10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 47  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bessinger, Jacqueline G    8 Tbay-FL                          38.39  
  2 Taylor, Amy S              8 ACTT-FL                          38.58  
  3 Bradley, Savannah          8 Blue Wave-FL                     40.83  
  4 Russell, Leigh Anne A      8 Carrollwood-FL                   43.89  
  5 Harries, Olivia            8 ACTT-FL                          46.69  
  6 Volz, Emma D               8 Carrollwood-FL                   47.17  
  7 Bell, Allyson M            8 Tbay-FL                          47.77  
  8 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                   48.16  
  9 Barry, Leah A              8 Tbay-FL                          48.45  
 10 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                   48.81  
 11 Dong, Angela P             7 Westchase-FL                     50.11  
 12 Wilder, Ashton A           8 Fort Lauderdale-FG               54.53  
 13 Stebbins, Kendra E         6 Apollo Beach-FL                  56.44  
 14 Quach, Megan               7 Westchase-FL                     59.00  
 15 Appleby, Kiana L           6 Westchase-FL                   1:00.17  
 16 Robinson, Natalie L        7 Carrollwood-FL                 1:00.35  
 17 Kenny, Jackie M            7 Carrollwood-FL                 1:04.11  
 -- Rorer, Melanie E           8 SPA-FL                              NS  
 -- Klabik, Bella R            6 Tbay-FL                             NS  
 -- Taddeo, Jenna E            8 Cat-FL                              NS  
 -- Moore, Annie C             8 Westchase-FL                        NS  
 
Event 48  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hower, Charlie             8 ACTT-FL                          40.68  
  2 McNamara, Bryan R          8 Blue Wave-FL                     40.86  
  2 Rosenbaum, Ryan B          8 Fort Lauderdale-FG               40.86  
  4 Lawson, Tripp F            7 Tbay-FL                          41.37  
  5 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           42.06  
  6 McCaffrey, Devin R         8 Tbay-FL                          42.28  
  7 Alvarez, Jose W            8 Fort Lauderdale-FG               43.48  
  8 Mayer, Chase C             7 Carrollwood-FL                   44.08  
  9 Perez, David               7 Tbay-FL                          44.18  
 10 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     44.86  
 11 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                          46.81  
 12 Kimura, Kent Q             8 Westchase-FL                     47.62  
 13 Stebbins, Noah E           8 Apollo Beach-FL                  49.78  
 14 Kimura, Kyle Q             6 Westchase-FL                     50.33  
 15 Coulon, Damien K           8 Fort Lauderdale-FG               50.39  
 16 Bukaweski, Dylan S         8 Blue Wave-FL                     56.46  
 17 Graves, Tyler T            6 Apollo Beach-FL                  57.50  
 18 Quach, Peter               7 Westchase-FL                     57.98  
 19 Rodriguez, Jed T           7 Tbay-FL                          59.38  
 20 Dang, Jimmy C              7 Westchase-FL                   1:20.68  
 
Event 49  Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                         2:56.03  
                1:25.18   2:56.03 (1:30.85)                                        
  2 Jordan, Laura M           11 Berkeley-FL                    3:18.63  
                1:34.69   3:18.63 (1:43.94)                                        
  3 Oliveri, Kara M           12 Tbay-FL                        3:21.55  
                1:32.39   3:21.55 (1:49.16)                                        
  4 Palermo, Anna             11 Unattached Actt-FL             3:22.50  
                1:38.83   3:22.50 (1:43.67)                                        
  5 Grace, Kelly M            12 Cat-FL                         3:32.16  
                1:42.10   3:32.16 (1:50.06)                                        
  6 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                 3:32.73  
                1:41.68   3:32.73 (1:51.05)                                        
  7 Newton, Annie N           12 Cat-FL                         4:01.81  
                1:56.56   4:01.81 (2:05.25)                                        
 -- Escalante, Tina L         11 Tbay-FL                             DQ  
                1:56.33        DQ (2:06.08)                                        
 -- Tromp, Claire L           12 Carrollwood-FL                      DQ  
                1:37.37        DQ (1:45.89)                                        
 -- Coleman-Lienhart, Sarah   12 ACTT-FL                             DQ  
                1:43.24        DQ (1:46.78)                                        
 -- Beebe, Lacy A             11 Cat-FL                              NS  
 
Event 50  Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mertens, Christopher R    12 Tbay-FL                        3:04.73  
                1:29.82   3:04.73 (1:34.91)                                        
  2 Chambers, Cameron M       12 SPA-FL                         3:15.17  
                1:35.60   3:15.17 (1:39.57)                                        
  3 Donnelly, Vincent J       12 Carrollwood-FL                 3:18.34  
                1:37.00   3:18.34 (1:41.34)                                        
  4 Brock, Stephen D          11 Carrollwood-FL                 3:18.45  
                1:36.52   3:18.45 (1:41.93)                                        
  5 Taddeo, Jonathan D        11 Cat-FL                         3:25.91  
                1:42.33   3:25.91 (1:43.58)                                        
  6 Hugert, Sandor C          11 Cat-FL                         3:26.48  
                1:43.59   3:26.48 (1:42.89)                                        
  7 Frey, Stephen W           12 Carrollwood-FL                 3:38.21  
                1:46.61   3:38.21 (1:51.60)                                        
  8 Martin, Cameron B         12 Cat-FL                         3:39.72  
                1:49.17   3:39.72 (1:50.55)                                        
 
Event 51  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                           37.95  
  2 Margalis, Melanie A       11 Tbay-FL                          41.17  
  3 Stickney, Melanie J       12 SPA-FL                           41.72  
  4 Romano, Megan R           12 SPA-FL                           42.55  
  5 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                   43.07  
  6 Oliveri, Kara M           12 Tbay-FL                          43.70  
  7 Jordan, Laura M           11 Berkeley-FL                      44.05  
  8 Palermo, Anna             11 Unattached Actt-FL               44.25  
  9 Withum, Kimberly R        12 Fort Lauderdale-FG               44.59  
 10 Schaefer, Jordan N        12 DAC-FL                           44.65  
 11 McKeon, Casey S           11 SPA-FL                           45.05  
 12 Hansen, Madison O         11 Cat-FL                           45.60  
 13 Wieckowski, Joanna        11 Cat-FL                           45.86  
 14 Carlos, Sarah E           11 Blue Wave-FL                     46.17  
 15 Snyder, Elyse M           11 SPA-FL                           46.49  
 16 Crankshaw, Jennifer C     11 SPA-FL                           47.14  
 16 Menendez, Sarah           11 ACTT-FL                          47.14  
 18 Batansky, Ava J           12 Gtsa-FL                          49.50  
 19 French, Allyson E         11 Tbay-FL                          49.58  
 20 Coulon, Chanelle K        11 Fort Lauderdale-FG               50.19  
 21 Compton, Angelica         11 Cat-FL                           53.31  
 22 Logan, Carrie K           11 Blue Wave-FL                     53.64  
 23 Kleiner, Jennifer         11 Berkeley-FL                      54.29  
 24 Favero, Ashley E          12 SPA-FL                           55.14  
 25 Yakymiw, Kelley A         11 Fort Lauderdale-FG               55.73  
 26 Schirmer, Cydney E        11 St. Cloud-FL                     57.55  
 27 Anderson, Lauren M        12 Carrollwood-FL                   58.66  
 28 Athan, Taylor A           11 Gtsa-FL                        1:02.63  
 -- Sparling, Chelsea E       12 Tbay-FL                             NS  
 -- Hammond, Caily C          11 Westchase-FL                        NS  
 
Event 52  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Mertens, Christopher R    12 Tbay-FL                          40.95  
  2 Stumpf, Matt L            12 Tbay-FL                          41.34  
  3 Glover, Alex M            12 Tbay-FL                          41.74  
  4 Ball, Tyler J             11 Apollo Beach-FL                  42.87  
  5 Barry, Dan J              12 Tbay-FL                          43.57  
  6 Hilgenberg, Curt R        12 Land O' Lakes-FL                 44.14  
  7 Eicholtz, Zach C          11 Gtsa-FL                          44.88  
  8 Hower, Sonny A            12 ACTT-FL                          47.09  
  9 Walker, BJ R              11 Fort Lauderdale-FG               48.37  
 10 Frey, Stephen W           12 Carrollwood-FL                   48.68  
 11 Hawkins, Jordan W         12 Cat-FL                           48.78  
 12 Givens, William H         12 Westchase-FL                     48.89  
 13 McNamara, Brendan P       12 Blue Wave-FL                     50.23  
 14 Lima, Luiz C              11 Tbay-FL                          50.40  
 15 Steele, Stephen J         12 St. Cloud-FL                     50.59  
 16 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                   51.50  
 17 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                   54.13  
 18 Murphy, Jeremy F          11 Carrollwood-FL                   58.32  
 19 Pena, Zack                11 Carrollwood-FL                 1:10.25  
 -- Anderson, Kyle E          12 Land O' Lakes-FL                    DQ  
 -- Zenga, Domenic G          11 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 53  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Tbay-FL                          43.81  
  2 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                   45.77  
  3 Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                          45.81  
  4 Folz, Marisa J            10 Fort Lauderdale-FG               46.30  
  5 Moore, April E             9 Tbay-FL                          46.53  
  6 Yonkee, Brett E           10 Blue Wave-FL                     47.43  
  7 Nelson, Allison L         10 Carrollwood-FL                   48.02  
  8 Buckley, Kelsey R          9 DAC-FL                           49.06  
  9 Ramsey, Lauren G          10 Carrollwood-FL                   50.88  
 10 Dong, Christina P         10 Westchase-FL                     51.35  
 11 Rossi, Kathleen P          9 Tbay-FL                          51.37  
 12 Oslund, Victoria M        10 Carrollwood-FL                   51.64  
 13 Zayas, Brittany A         10 Carrollwood-FL                   51.90  
 14 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                   51.98  
 15 Driks, Samantha F         10 Westchase-FL                     52.03  
 16 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                   52.79  
 17 Hofrichter, Erin E        10 Tbay-FL                          53.42  
 18 Wilder, Keeley-Clay C     10 Fort Lauderdale-FG               54.74  
 19 Moberg, Jordan M          10 Carrollwood-FL                   55.07  
 20 Muto, Gina M              10 Carrollwood-FL                   55.10  
 21 Chevalier, Kayley L        9 Apollo Beach-FL                  56.20  
 22 Quach, Michelle           10 Westchase-FL                     56.75  
 23 Decisneros, Cristina M    10 Berkeley-FL                      57.78  
 24 Behar, Leah                9 Fort Lauderdale-FG               57.92  
 25 Agrusa, Cara               9 ACTT-FL                          58.34  
 26 Poole, Rachel N           10 Land O' Lakes-FL                 58.64  
 27 Schloss, Catherine C      10 Fort Lauderdale-FG               58.72  
 28 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                           58.93  
 29 Quach, Kelly               9 Westchase-FL                     59.05  
 30 Stapleton, Victoria E      9 DAC-FL                           59.30  
 31 Akers, Ashley M            9 Tbay-FL                          59.81  
 32 Strasen, Allyson E         9 Westchase-FL                   1:00.61  
 33 Reineke, Erika R           9 Fort Lauderdale-FG             1:01.16  
 34 Mertens, Theresa M         9 Tbay-FL                        1:01.39  
 35 Withington, Emily W       10 Tbay-FL                        1:02.51  
 36 Walther, Nina              8 Tbay-FL                        1:04.11  
 37 Murphy, Maggie A           9 DAC-FL                         1:05.75  
 -- Banas, Rhyan N            10 ACTT-FL                             DQ  
 -- Owens, Caitlin N          10 Carrollwood-FL                      NS  
 -- McNamara, Hannah G        10 Carrollwood-FL                      NS  
 -- Fish, Chloe                9 ACTT-FL                             NS  
 
Event 54  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                   46.69  
  2 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                           47.37  
  3 Dunton, Randy S           10 St. Cloud-FL                     50.58  
  4 Hofrichter, Jonathan J     9 Tbay-FL                          51.26  
  5 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                          51.76  
  6 Thomason, Jack N           9 Westchase-FL                     52.53  
  7 De Sena, David F          10 Apollo Beach-FL                  53.36  
  7 Barry, Jacob T            10 Tbay-FL                          53.36  
  9 Brock, Delaney J          10 Ft Lauderdale-UN-FG              53.43  
 10 Van Osdal, Emerick M      10 Carrollwood-FL                   53.75  
 11 Walther, Max               9 Tbay-FL                          54.86  
 12 Yakymiw, Joey M           10 Fort Lauderdale-FG               55.14  
 13 Powell, Roger W           10 Fort Lauderdale-FG               58.07  
 14 LY, Kevin L               10 Westchase-FL                     59.86  
 15 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                 1:01.11  
 16 Anderson, Devin           10 Land O' Lakes-FL               1:03.71  
 17 Casey, Donovan A           9 Fort Lauderdale-FG             1:03.74  
 18 Birsic, Evan E            10 Fort Lauderdale-FG             1:04.48  
 19 Brock, David A             9 Carrollwood-FL                 1:05.20  
 20 Bradley, Zak              10 Blue Wave-FL                   1:06.46  
 21 McCargar Jr., E.J.        10 Berkeley-FL                    1:10.25  
 22 Terzian, Corey J           9 Blue Wave-FL                   1:10.46  
 23 Whitt, Brandon            10 Tbay-FL                        1:18.39  
 -- Covington, Jake H         10 Carrollwood-FL                      DQ  
 -- Smith, Alex R              9 Westchase-FL                        NS  
 -- Kidd, Lawrence            10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 55  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bessinger, Jacqueline G    8 Tbay-FL                          58.14  
  2 Bradley, Savannah          8 Blue Wave-FL                     58.66  
  3 Barry, Leah A              8 Tbay-FL                        1:00.77  
  4 Taylor, Amy S              8 ACTT-FL                        1:01.06  
  5 Dong, Angela P             7 Westchase-FL                   1:03.41  
  6 Wilder, Ashton A           8 Fort Lauderdale-FG             1:04.01  
  7 Volz, Emma D               8 Carrollwood-FL                 1:04.10  
  8 Bell, Allyson M            8 Tbay-FL                        1:06.08  
  9 Russell, Leigh Anne A      8 Carrollwood-FL                 1:06.10  
 10 Appleby, Kiana L           6 Westchase-FL                   1:06.11  
 11 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                 1:07.18  
 12 Stebbins, Kendra E         6 Apollo Beach-FL                1:07.22  
 13 Harries, Olivia            8 ACTT-FL                        1:13.17  
 14 Quach, Megan               7 Westchase-FL                   1:19.00  
 15 Robinson, Natalie L        7 Carrollwood-FL                 1:23.62  
 16 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                 1:32.88  
 -- Kenny, Jackie M            7 Carrollwood-FL                      DQ  
 -- Rorer, Melanie E           8 SPA-FL                              NS  
 -- Taddeo, Jenna E            8 Cat-FL                              NS  
 -- Moore, Annie C             8 Westchase-FL                        NS  
 
Event 56  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Stebbins, Noah E           8 Apollo Beach-FL                  52.81  
  2 Rosenbaum, Ryan B          8 Fort Lauderdale-FG               58.52  
  3 Hower, Charlie             8 ACTT-FL                        1:00.08  
  4 Lawson, Tripp F            7 Tbay-FL                        1:00.55  
  5 Alvarez, Jose W            8 Fort Lauderdale-FG             1:01.39  
  6 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                         1:02.66  
  7 Mayer, Chase C             7 Carrollwood-FL                 1:05.42  
  8 Hilgenberg, Cameron L      7 Land O' Lakes-FL               1:09.26  
  9 Kimura, Kent Q             8 Westchase-FL                   1:09.94  
  9 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                   1:09.94  
 11 Kimura, Kyle Q             6 Westchase-FL                   1:10.41  
 12 Bukaweski, Dylan S         8 Blue Wave-FL                   1:15.23  
 13 Graves, Tyler T            6 Apollo Beach-FL                1:15.70  
 14 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                        1:17.78  
 15 Rodriguez, Jed T           7 Tbay-FL                        1:20.04  
 16 McNamara, Bryan R          8 Blue Wave-FL                   1:22.21  
 17 Quach, Peter               7 Westchase-FL                   1:22.72  
 18 Coulon, Damien K           8 Fort Lauderdale-FG             1:25.37  
 -- McCaffrey, Devin R         8 Tbay-FL                             DQ  
 -- Dang, Jimmy C              7 Westchase-FL                        DQ  
 -- Perez, David               7 Tbay-FL                             DQ  
 
Event 57  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                         1:18.86  
  2 Tromp, Claire L           12 Carrollwood-FL                 1:19.88  
  3 Rossi, Ashley C           11 Tbay-FL                        1:21.71  
  4 Margalis, Melanie A       11 Tbay-FL                        1:22.53  
  5 Withum, Kimberly R        12 Fort Lauderdale-FG             1:23.11  
  6 McKeon, Casey S           11 SPA-FL                         1:23.79  
  7 Jordan, Laura M           11 Berkeley-FL                    1:24.21  
  8 Crankshaw, Jennifer C     11 SPA-FL                         1:24.38  
  9 Sienkiewicz, Katie O      11 Tbay-FL                        1:25.34  
 10 Stickney, Melanie J       12 SPA-FL                         1:25.90  
 11 French, Allyson E         11 Tbay-FL                        1:26.21  
 12 Wieckowski, Joanna        11 Cat-FL                         1:26.24  
 13 Golden, Kirsten B         11 Fort Lauderdale-FG             1:26.97  
 14 Menendez, Sarah           11 ACTT-FL                        1:29.33  
 15 Newfield, Sidney M        11 SPA-FL                         1:29.56  
 16 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                 1:30.83  
 17 Schaefer, Jordan N        12 DAC-FL                         1:31.02  
 18 Snyder, Elyse M           11 SPA-FL                         1:32.10  
 19 Moline, Nicole O          11 Tbay-FL                        1:32.94  
 20 Grace, Kelly M            12 Cat-FL                         1:33.02  
 21 Newton, Annie N           12 Cat-FL                         1:35.35  
 22 Carlos, Sarah E           11 Blue Wave-FL                   1:36.94  
 23 Coulon, Chanelle K        11 Fort Lauderdale-FG             1:42.20  
 24 Escalante, Tina L         11 Tbay-FL                        1:54.53  
 25 Anderson, Lauren M        12 Carrollwood-FL                 1:58.08  
 26 McAullife, Sara M         12 Tbay-FL                        2:01.72  
 27 Hammond, Caily C          11 Westchase-FL                   2:14.62  
 -- Yakymiw, Kelley A         11 Fort Lauderdale-FG                  DQ  
 -- Athan, Taylor A           11 Gtsa-FL                             DQ  
 -- Romano, Megan R           12 SPA-FL                              NS  
 -- Krauss, Kelsey M          12 SPA-FL                              NS  
 
Event 58  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Jordan W         12 Cat-FL                         1:17.31  
  2 Chambers, Cameron M       12 SPA-FL                         1:17.83  
  3 Stumpf, Matt L            12 Tbay-FL                        1:18.04  
  4 Martin, Cameron B         12 Cat-FL                         1:20.40  
  5 Donnelly, Vincent J       12 Carrollwood-FL                 1:21.31  
  6 Stearns, Wes T            11 Cat-FL                         1:22.09  
  7 Taylor, Jason S           12 ACTT-FL                        1:22.37  
  8 Miranda, Stephano V       12 Fort Lauderdale-FG             1:24.18  
  9 Moore, Eric A             11 Tbay-FL                        1:24.70  
 10 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                 1:27.80  
 11 Bukaweski, Jacob T        11 Blue Wave-FL                   1:28.56  
 12 Hower, Sonny A            12 ACTT-FL                        1:28.84  
 13 Taddeo, Jonathan D        11 Cat-FL                         1:31.69  
 14 Woodcock, Brian T         11 Blue Wave-FL                   1:32.04  
 15 Frey, Eric Q              12 Fort Lauderdale-FG             1:32.13  
 16 Morrison, Brad B          12 Land O' Lakes-FL               1:33.21  
 17 Widmer, Tex T             12 Fort Lauderdale-FG             1:34.68  
 18 Hugert, Sandor C          11 Cat-FL                         1:39.43  
 19 Walker, BJ R              11 Fort Lauderdale-FG             1:41.31  
 20 Murphy, Jeremy F          11 Carrollwood-FL                 1:50.88  
 21 Givens, William H         12 Westchase-FL                   1:57.70  
 -- Fraher, Robbie R          12 Tbay-FL                             DQ  
 -- Pena, Zack                11 Carrollwood-FL                      DQ  
 -- Zenga, Domenic G          11 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 59  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Nelson, Allison L         10 Carrollwood-FL                 1:18.54  
  2 Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                        1:24.49  
  3 Rossi, Megan C            10 Tbay-FL                        1:27.42  
  4 Yonkee, Brett E           10 Blue Wave-FL                   1:29.67  
  5 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                 1:30.64  
  6 Oslund, Victoria M        10 Carrollwood-FL                 1:31.67  
  7 Zayas, Brittany A         10 Carrollwood-FL                 1:35.15  
  8 Buckley, Kelsey R          9 DAC-FL                         1:35.47  
  9 Hofrichter, Erin E        10 Tbay-FL                        1:36.97  
 10 Moore, April E             9 Tbay-FL                        1:37.79  
 11 Wilder, Keeley-Clay C     10 Fort Lauderdale-FG             1:37.89  
 12 Behar, Leah                9 Fort Lauderdale-FG             1:38.92  
 13 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                         1:39.74  
 14 Kuethe, Blair B           10 Tbay-FL                        1:39.85  
 15 Driks, Samantha F         10 Westchase-FL                   1:40.60  
 16 Dong, Christina P         10 Westchase-FL                   1:40.88  
 17 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                 1:41.05  
 18 Ayala, Jessica L          10 Tbay-FL                        1:41.10  
 19 Graves, Giorgie L          9 Apollo Beach-FL                1:42.30  
 20 Folz, Marisa J            10 Fort Lauderdale-FG             1:42.68  
 21 Ramsey, Lauren G          10 Carrollwood-FL                 1:44.96  
 22 Muto, Gina M              10 Carrollwood-FL                 1:49.89  
 23 Stapleton, Victoria E      9 DAC-FL                         1:50.31  
 24 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                 1:50.52  
 25 Decisneros, Cristina M    10 Berkeley-FL                    1:51.21  
 26 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                         1:51.26  
 27 Moberg, Jordan M          10 Carrollwood-FL                 1:51.56  
 28 Chevalier, Kayley L        9 Apollo Beach-FL                1:53.21  
 29 Murphy, Maggie A           9 DAC-FL                         1:55.63  
 30 Quach, Michelle           10 Westchase-FL                   1:55.90  
 31 Schloss, Catherine C      10 Fort Lauderdale-FG             1:59.48  
 32 Agrusa, Cara               9 ACTT-FL                        2:01.00  
 33 Strasen, Allyson E         9 Westchase-FL                   2:07.78  
 34 Poole, Rachel N           10 Land O' Lakes-FL               2:12.80  
 35 Walther, Nina              8 Tbay-FL                        2:21.07  
 36 Fish, Chloe                9 ACTT-FL                        2:30.77  
 -- Quach, Kelly               9 Westchase-FL                        DQ  
 -- Withington, Emily W       10 Tbay-FL                             DQ  
 -- McNamara, Hannah G        10 Carrollwood-FL                      NS  
 -- Rossi, Kathleen P          9 Tbay-FL                             NS  
 -- White, Payton L           10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- Owens, Caitlin N          10 Carrollwood-FL                      NS  
 
Event 60  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dunton, Randy S           10 St. Cloud-FL                   1:29.65  
  2 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                        1:31.10  
  3 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                         1:34.80  
  4 Barry, Jacob T            10 Tbay-FL                        1:35.15  
  5 Yakymiw, Joey M           10 Fort Lauderdale-FG             1:37.07  
  6 Gavergun, Guy D           10 Fort Lauderdale-FG             1:37.18  
  7 Brock, Delaney J          10 Ft Lauderdale-UN-FG            1:38.76  
  8 Hofrichter, Jonathan J     9 Tbay-FL                        1:38.84  
  9 LY, Kevin L               10 Westchase-FL                   1:44.02  
 10 McCargar Jr., E.J.        10 Berkeley-FL                    1:45.88  
 11 Van Osdal, Emerick M      10 Carrollwood-FL                 1:49.88  
 12 Boldizsar, Alex N         10 Land O' Lakes-FL               1:52.08  
 13 Thomason, Jack N           9 Westchase-FL                   1:52.87  
 14 Bradley, Zak              10 Blue Wave-FL                   1:53.67  
 15 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                 1:55.93  
 16 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                 1:56.65  
 17 Powell, Roger W           10 Fort Lauderdale-FG             2:01.85  
 18 Terzian, Corey J           9 Blue Wave-FL                   2:02.22  
 19 Casey, Donovan A           9 Fort Lauderdale-FG             2:03.57  
 20 Brock, David A             9 Carrollwood-FL                 2:05.30  
 21 Anderson, Devin           10 Land O' Lakes-FL               2:11.40  
 22 Walther, Max               9 Tbay-FL                        2:14.05  
 23 Covington, Jake H         10 Carrollwood-FL                 2:21.47  
 24 Whitt, Brandon            10 Tbay-FL                        2:26.49  
 25 Smith, Alex R              9 Westchase-FL                   2:29.50  
 -- De Sena, David F          10 Apollo Beach-FL                     DQ  
 -- Birsic, Evan E            10 Fort Lauderdale-FG                  DQ  
 -- Alzon, Theo                9 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- Kidd, Lawrence            10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 61  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Amy S              8 ACTT-FL                          47.14  
  2 Bradley, Savannah          8 Blue Wave-FL                     50.55  
  3 Bessinger, Jacqueline G    8 Tbay-FL                          51.84  
  4 Harries, Olivia            8 ACTT-FL                          53.11  
  5 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                   57.64  
  6 Russell, Leigh Anne A      8 Carrollwood-FL                   58.13  
  7 Volz, Emma D               8 Carrollwood-FL                 1:00.14  
  8 Quach, Megan               7 Westchase-FL                   1:01.06  
  9 Dong, Angela P             7 Westchase-FL                   1:02.64  
 10 Robinson, Natalie L        7 Carrollwood-FL                 1:03.04  
 11 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                 1:03.05  
 12 Bell, Allyson M            8 Tbay-FL                        1:03.31  
 13 Wilder, Ashton A           8 Fort Lauderdale-FG             1:04.51  
 14 Appleby, Kiana L           6 Westchase-FL                   1:11.06  
 15 Kenny, Jackie M            7 Carrollwood-FL                 1:11.41  
 16 Stebbins, Kendra E         6 Apollo Beach-FL                1:16.35  
 -- Taddeo, Jenna E            8 Cat-FL                              NS  
 -- Klabik, Bella R            6 Tbay-FL                             NS  
 -- Moore, Annie C             8 Westchase-FL                        NS  
 -- Rorer, Melanie E           8 SPA-FL                              NS  
 
Event 62  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Alvarez, Jose W            8 Fort Lauderdale-FG               48.89  
  2 Lawson, Tripp F            7 Tbay-FL                          50.51  
  3 Hower, Charlie             8 ACTT-FL                          53.81  
  4 Rosenbaum, Ryan B          8 Fort Lauderdale-FG               54.57  
  5 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     54.72  
  6 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           56.68  
  7 McCaffrey, Devin R         8 Tbay-FL                          57.21  
  8 Perez, David               7 Tbay-FL                          58.10  
  9 Kimura, Kent Q             8 Westchase-FL                     58.75  
 10 McNamara, Bryan R          8 Blue Wave-FL                     59.82  
 11 Mayer, Chase C             7 Carrollwood-FL                 1:00.34  
 11 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                        1:00.34  
 13 Kimura, Kyle Q             6 Westchase-FL                   1:01.42  
 14 Stebbins, Noah E           8 Apollo Beach-FL                1:03.95  
 15 Coulon, Damien K           8 Fort Lauderdale-FG             1:06.58  
 16 Quach, Peter               7 Westchase-FL                   1:11.67  
 17 Bukaweski, Dylan S         8 Blue Wave-FL                   1:12.77  
 18 Rodriguez, Jed T           7 Tbay-FL                        1:13.48  
 19 Graves, Tyler T            6 Apollo Beach-FL                1:14.17  
 20 Dang, Jimmy C              7 Westchase-FL                   1:16.71  
 
Event 63  Girls 11-12 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Monica D          12 Berkeley-FL                    2:43.31  
                1:16.22   2:43.31 (1:27.09)                                        
  2 Frehling, Kaitlin M       11 SPA-FL                         3:03.56  
                1:25.44   3:03.56 (1:38.12)                                        
  3 Tromp, Claire L           12 Carrollwood-FL                 3:30.88  
                1:39.08   3:30.88 (1:51.80)                                        
 
Event 64  Boys 11-12 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Jason S           12 ACTT-FL                        2:42.51  
                1:20.34   2:42.51 (1:22.17)                                        
  2 Donnelly, Vincent J       12 Carrollwood-FL                 2:42.56  
                1:19.68   2:42.56 (1:22.88)                                        
  3 Brock, Stephen D          11 Carrollwood-FL                 3:26.16  
                1:36.50   3:26.16 (1:49.66)                                        
  4 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                 3:37.65  
                1:41.71   3:37.65 (1:55.94)                                        
 
Event 65  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Frehling, Kaitlin M       11 SPA-FL                           34.55  
  2 Miller, Monica D          12 Berkeley-FL                      35.28  
  3 Margalis, Melanie A       11 Tbay-FL                          35.96  
  4 Withum, Kimberly R        12 Fort Lauderdale-FG               36.48  
  5 McKeon, Casey S           11 SPA-FL                           36.52  
  6 Grace, Kelly M            12 Cat-FL                           37.49  
  7 Menendez, Sarah           11 ACTT-FL                          37.71  
  8 Jordan, Laura M           11 Berkeley-FL                      37.92  
  9 Schaefer, Jordan N        12 DAC-FL                           38.55  
 10 Rossi, Ashley C           11 Tbay-FL                          38.69  
 11 Oliveri, Kara M           12 Tbay-FL                          38.77  
 12 Fields, Sarah             12 ACTT-FL                          39.94  
 13 Coleman-Lienhart, Sarah   12 ACTT-FL                          40.41  
 14 Newfield, Sidney M        11 SPA-FL                           40.63  
 15 Moline, Nicole O          11 Tbay-FL                          40.64  
 16 Hansen, Madison O         11 Cat-FL                           41.15  
 17 Newton, Annie N           12 Cat-FL                           42.47  
 18 Dolan, Casey              12 ACTT-FL                          42.62  
 19 Golden, Kirsten B         11 Fort Lauderdale-FG               42.63  
 20 Logan, Carrie K           11 Blue Wave-FL                     45.67  
 21 Compton, Angelica         11 Cat-FL                           46.64  
 22 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                   47.41  
 23 Coulon, Chanelle K        11 Fort Lauderdale-FG               47.86  
 24 Schirmer, Cydney E        11 St. Cloud-FL                     48.02  
 25 Escalante, Tina L         11 Tbay-FL                          54.07  
 26 Kleiner, Jennifer         11 Berkeley-FL                      56.71  
 27 Anderson, Lauren M        12 Carrollwood-FL                   57.52  
 28 McAullife, Sara M         12 Tbay-FL                          58.82  
 -- Krauss, Kelsey M          12 SPA-FL                              NS  
 -- Sparling, Chelsea E       12 Tbay-FL                             NS  
 -- Hammond, Caily C          11 Westchase-FL                        NS  
 -- Beebe, Lacy A             11 Cat-FL                              NS  
 
Event 66  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Glover, Alex M            12 Tbay-FL                          31.95  
  2 Ball, Tyler J             11 Apollo Beach-FL                  32.82  
  3 Barry, Dan J              12 Tbay-FL                          34.11  
  4 Moore, Eric A             11 Tbay-FL                          36.57  
  5 Woodcock, Brian T         11 Blue Wave-FL                     37.11  
  6 Stumpf, Matt L            12 Tbay-FL                          37.25  
  7 Stearns, Wes T            11 Cat-FL                           37.61  
  7 Martin, Cameron B         12 Cat-FL                           37.61  
  7 Hawkins, Jordan W         12 Cat-FL                           37.61  
 10 Miranda, Stephano V       12 Fort Lauderdale-FG               37.94  
 11 Hugert, Sandor C          11 Cat-FL                           38.56  
 12 Mertens, Christopher R    12 Tbay-FL                          39.91  
 13 Eicholtz, Zach C          11 Gtsa-FL                          40.22  
 14 Morrison, Brad B          12 Land O' Lakes-FL                 41.40  
 15 Steele, Stephen J         12 St. Cloud-FL                     41.73  
 15 Frey, Eric Q              12 Fort Lauderdale-FG               41.73  
 17 Hilgenberg, Curt R        12 Land O' Lakes-FL                 42.34  
 18 Taddeo, Jonathan D        11 Cat-FL                           42.38  
 19 Bukaweski, Jacob T        11 Blue Wave-FL                     42.52  
 20 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                   45.25  
 21 Widmer, Tex T             12 Fort Lauderdale-FG               46.33  
 22 McNamara, Brendan P       12 Blue Wave-FL                     46.62  
 23 Murphy, Jeremy F          11 Carrollwood-FL                   48.95  
 24 Givens, William H         12 Westchase-FL                     50.47  
 25 Lima, Luiz C              11 Tbay-FL                          51.27  
 26 Anderson, Kyle E          12 Land O' Lakes-FL                 56.51  
 -- Fraher, Robbie R          12 Tbay-FL                             NS  
 -- Zenga, Domenic G          11 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Event 67  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                          36.54  
  2 Yonkee, Brett E           10 Blue Wave-FL                     37.00  
  3 Nelson, Allison L         10 Carrollwood-FL                   37.57  
  4 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                   38.60  
  5 Kuethe, Blair B           10 Tbay-FL                          38.76  
  6 Graves, Giorgie L          9 Apollo Beach-FL                  39.80  
  7 Ayala, Jessica L          10 Tbay-FL                          40.56  
  8 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                   40.60  
  9 Moore, April E             9 Tbay-FL                          41.12  
 10 Rossi, Megan C            10 Tbay-FL                          41.14  
 11 Hofrichter, Erin E        10 Tbay-FL                          41.72  
 12 Buckley, Kelsey R          9 DAC-FL                           42.20  
 13 Zayas, Brittany A         10 Carrollwood-FL                   42.58  
 14 Folz, Marisa J            10 Fort Lauderdale-FG               43.71  
 15 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                           44.17  
 16 Oslund, Victoria M        10 Carrollwood-FL                   44.26  
 17 Rossi, Kathleen P          9 Tbay-FL                          44.67  
 18 Ramsey, Lauren G          10 Carrollwood-FL                   45.35  
 19 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                   45.36  
 20 Driks, Samantha F         10 Westchase-FL                     46.08  
 21 Behar, Leah                9 Fort Lauderdale-FG               47.60  
 22 Wilder, Keeley-Clay C     10 Fort Lauderdale-FG               47.92  
 23 Chevalier, Kayley L        9 Apollo Beach-FL                  48.38  
 24 Dong, Christina P         10 Westchase-FL                     49.20  
 25 Quach, Michelle           10 Westchase-FL                     49.78  
 26 Moberg, Jordan M          10 Carrollwood-FL                   51.22  
 27 Agrusa, Cara               9 ACTT-FL                          51.60  
 28 Akers, Ashley M            9 Tbay-FL                          51.69  
 29 Decisneros, Cristina M    10 Berkeley-FL                      52.65  
 30 Quach, Kelly               9 Westchase-FL                     54.89  
 31 Banas, Rhyan N            10 ACTT-FL                          54.93  
 32 Stapleton, Victoria E      9 DAC-FL                           55.53  
 33 Schloss, Catherine C      10 Fort Lauderdale-FG               56.36  
 34 Muto, Gina M              10 Carrollwood-FL                   57.50  
 35 Strasen, Allyson E         9 Westchase-FL                     59.87  
 36 Poole, Rachel N           10 Land O' Lakes-FL               1:03.52  
 37 Walther, Nina              8 Tbay-FL                        1:06.73  
 -- Reineke, Erika R           9 Fort Lauderdale-FG                  DQ  
 -- Fish, Chloe                9 ACTT-FL                             DQ  
 -- White, Payton L           10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- McNamara, Hannah G        10 Carrollwood-FL                      NS  
 -- Owens, Caitlin N          10 Carrollwood-FL                      NS  
 
Event 68  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                          39.85  
  2 De Sena, David F          10 Apollo Beach-FL                  40.19  
  3 Dunton, Randy S           10 St. Cloud-FL                     40.22  
  4 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                           40.39  
  5 Gavergun, Guy D           10 Fort Lauderdale-FG               45.40  
  6 McCargar Jr., E.J.        10 Berkeley-FL                      48.68  
  7 Brock, Delaney J          10 Ft Lauderdale-UN-FG              49.27  
  8 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                   50.18  
  9 Hofrichter, Jonathan J     9 Tbay-FL                          50.32  
 10 Boldizsar, Alex N         10 Land O' Lakes-FL                 51.37  
 11 Barry, Jacob T            10 Tbay-FL                          51.60  
 12 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                   53.13  
 13 Yakymiw, Joey M           10 Fort Lauderdale-FG               54.02  
 14 Brock, David A             9 Carrollwood-FL                   54.50  
 15 LY, Kevin L               10 Westchase-FL                     54.98  
 16 Thomason, Jack N           9 Westchase-FL                   1:00.10  
 17 Alzon, Theo                9 Fort Lauderdale-FG             1:00.63  
 18 Covington, Jake H         10 Carrollwood-FL                 1:01.70  
 19 Bradley, Zak              10 Blue Wave-FL                   1:02.18  
 20 Terzian, Corey J           9 Blue Wave-FL                   1:03.98  
 21 Van Osdal, Emerick M      10 Carrollwood-FL                 1:04.41  
 -- Casey, Donovan A           9 Fort Lauderdale-FG                  DQ  
 -- Birsic, Evan E            10 Fort Lauderdale-FG                  DQ  
 -- Powell, Roger W           10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- Kidd, Lawrence            10 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- Smith, Alex R              9 Westchase-FL                        NS  
 
Event 69  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Amy S              8 ACTT-FL                          48.94  
  2 Bessinger, Jacqueline G    8 Tbay-FL                          49.36  
  3 Bradley, Savannah          8 Blue Wave-FL                     55.39  
  4 Volz, Emma D               8 Carrollwood-FL                   58.62  
  5 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                 1:02.08  
  6 Dong, Angela P             7 Westchase-FL                   1:05.23  
  7 Quach, Megan               7 Westchase-FL                   1:05.67  
  8 Russell, Leigh Anne A      8 Carrollwood-FL                 1:07.42  
  9 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                 1:10.35  
 10 Wilder, Ashton A           8 Fort Lauderdale-FG             1:12.10  
 11 Harries, Olivia            8 ACTT-FL                        1:14.06  
 12 Stebbins, Kendra E         6 Apollo Beach-FL                1:19.84  
 13 Appleby, Kiana L           6 Westchase-FL                   1:25.13  
 -- Rorer, Melanie E           8 SPA-FL                              NS  
 -- Bell, Allyson M            8 Tbay-FL                             NS  
 -- Taddeo, Jenna E            8 Cat-FL                              NS  
 -- Moore, Annie C             8 Westchase-FL                        NS  
 
Event 70  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lawson, Tripp F            7 Tbay-FL                          51.89  
  2 Hower, Charlie             8 ACTT-FL                          54.86  
  3 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           57.91  
  4 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                   1:01.33  
  5 Bukaweski, Dylan S         8 Blue Wave-FL                   1:01.95  
  6 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                        1:04.49  
  7 Stebbins, Noah E           8 Apollo Beach-FL                1:04.96  
  8 Kimura, Kyle Q             6 Westchase-FL                   1:05.82  
  9 Kimura, Kent Q             8 Westchase-FL                   1:05.95  
 10 Alvarez, Jose W            8 Fort Lauderdale-FG             1:07.76  
 11 Mayer, Chase C             7 Carrollwood-FL                 1:10.99  
 12 Perez, David               7 Tbay-FL                        1:13.00  
 13 Quach, Peter               7 Westchase-FL                   1:20.59  
 14 Graves, Tyler T            6 Apollo Beach-FL                1:24.23  
 15 Coulon, Damien K           8 Fort Lauderdale-FG             1:25.35  
 16 Dang, Jimmy C              7 Westchase-FL                   1:43.13  
 -- Rosenbaum, Ryan B          8 Fort Lauderdale-FG                  DQ  
 -- McNamara, Bryan R          8 Blue Wave-FL                        DQ  
 
Event 71  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Monica D          12 Berkeley-FL                    2:25.87  
                1:10.28   2:25.87 (1:15.59)                                        
  2 Tromp, Claire L           12 Carrollwood-FL                 2:31.98  
                1:14.23   2:31.98 (1:17.75)                                        
  3 Stickney, Melanie J       12 SPA-FL                         2:34.04  
                1:13.87   2:34.04 (1:20.17)                                        
  4 Sienkiewicz, Katie O      11 Tbay-FL                        2:34.58  
                1:16.68   2:34.58 (1:17.90)                                        
  5 Rossi, Ashley C           11 Tbay-FL                        2:34.81  
                1:15.73   2:34.81 (1:19.08)                                        
  6 Coleman-Lienhart, Sarah   12 ACTT-FL                        2:35.75  
                1:15.77   2:35.75 (1:19.98)                                        
  7 Wieckowski, Joanna        11 Cat-FL                         2:37.40  
                1:17.48   2:37.40 (1:19.92)                                        
  8 Fields, Sarah             12 ACTT-FL                        2:38.53  
                1:17.82   2:38.53 (1:20.71)                                        
  9 Frehling, Kaitlin M       11 SPA-FL                         2:38.87  
                1:16.13   2:38.87 (1:22.74)                                        
 10 Newfield, Sidney M        11 SPA-FL                         2:39.05  
                1:16.74   2:39.05 (1:22.31)                                        
 11 Oliveri, Kara M           12 Tbay-FL                        2:39.65  
                1:18.19   2:39.65 (1:21.46)                                        
 12 French, Allyson E         11 Tbay-FL                        2:40.53  
                1:18.92   2:40.53 (1:21.61)                                        
 13 Palermo, Anna             11 Unattached Actt-FL             2:40.67  
                1:17.78   2:40.67 (1:22.89)                                        
 14 Dolan, Casey              12 ACTT-FL                        2:41.98  
                1:19.36   2:41.98 (1:22.62)                                        
 15 Moline, Nicole O          11 Tbay-FL                        2:42.66  
                1:22.12   2:42.66 (1:20.54)                                        
 16 Logan, Carrie K           11 Blue Wave-FL                   2:45.75  
                1:21.82   2:45.75 (1:23.93)                                        
 17 Carlos, Sarah E           11 Blue Wave-FL                   2:47.05  
                1:20.32   2:47.05 (1:26.73)                                        
 18 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                 2:48.10  
                1:22.37   2:48.10 (1:25.73)                                        
 19 Crankshaw, Jennifer C     11 SPA-FL                         2:48.65  
                1:20.12   2:48.65 (1:28.53)                                        
 20 Golden, Kirsten B         11 Fort Lauderdale-FG             2:49.81  
                1:22.31   2:49.81 (1:27.50)                                        
 21 Snyder, Elyse M           11 SPA-FL                         2:58.88  
                1:28.02   2:58.88 (1:30.86)                                        
 22 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                 3:00.70  
                1:27.92   3:00.70 (1:32.78)                                        
 23 Compton, Angelica         11 Cat-FL                         3:03.85  
                1:26.31   3:03.85 (1:37.54)                                        
 24 Yakymiw, Kelley A         11 Fort Lauderdale-FG             3:14.05  
                1:34.50   3:14.05 (1:39.55)                                        
 25 Schirmer, Cydney E        11 St. Cloud-FL                   3:17.56  
                1:36.46   3:17.56 (1:41.10)                                        
 26 Kleiner, Jennifer         11 Berkeley-FL                    3:25.97  
                1:39.49   3:25.97 (1:46.48)                                        
 27 McAullife, Sara M         12 Tbay-FL                        3:29.64  
 28 Escalante, Tina L         11 Tbay-FL                        3:33.54  
                1:43.29   3:33.54 (1:50.25)                                        
 -- Sparling, Chelsea E       12 Tbay-FL                             NS  
 -- Krauss, Kelsey M          12 SPA-FL                              NS  
 -- Beebe, Lacy A             11 Cat-FL                              NS  
 
Event 72  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Chambers, Cameron M       12 SPA-FL                         2:20.62  
                1:09.84   2:20.62 (1:10.78)                                        
  2 Glover, Alex M            12 Tbay-FL                        2:20.92  
                1:09.40   2:20.92 (1:11.52)                                        
  3 Donnelly, Vincent J       12 Carrollwood-FL                 2:30.18  
                1:13.17   2:30.18 (1:17.01)                                        
  4 Barry, Dan J              12 Tbay-FL                        2:31.05  
                1:14.00   2:31.05 (1:17.05)                                        
  5 Woodcock, Brian T         11 Blue Wave-FL                   2:31.37  
                1:15.66   2:31.37 (1:15.71)                                        
  6 Moore, Eric A             11 Tbay-FL                        2:31.46  
                1:14.25   2:31.46 (1:17.21)                                        
  7 Taylor, Jason S           12 ACTT-FL                        2:32.84  
                1:15.40   2:32.84 (1:17.44)                                        
  8 Miranda, Stephano V       12 Fort Lauderdale-FG             2:32.96  
                1:15.36   2:32.96 (1:17.60)                                        
  9 Brock, Stephen D          11 Carrollwood-FL                 2:33.78  
                1:15.45   2:33.78 (1:18.33)                                        
 10 Bukaweski, Jacob T        11 Blue Wave-FL                   2:42.16  
                1:20.84   2:42.16 (1:21.32)                                        
 11 McNamara, Brendan P       12 Blue Wave-FL                   2:43.58  
                1:22.21   2:43.58 (1:21.37)                                        
 12 Frey, Eric Q              12 Fort Lauderdale-FG             2:46.72  
                1:22.48   2:46.72 (1:24.24)                                        
 13 Hower, Sonny A            12 ACTT-FL                        2:47.96  
                1:22.97   2:47.96 (1:24.99)                                        
 14 Morrison, Brad B          12 Land O' Lakes-FL               2:53.82  
                1:23.85   2:53.82 (1:29.97)                                        
 15 Steele, Stephen J         12 St. Cloud-FL                   3:00.24  
                1:25.96   3:00.24 (1:34.28)                                        
 16 Walker, BJ R              11 Fort Lauderdale-FG             3:05.26  
                1:30.44   3:05.26 (1:34.82)                                        
 17 Frey, Stephen W           12 Carrollwood-FL                 3:07.69  
                1:30.87   3:07.69 (1:36.82)                                        
 18 Widmer, Tex T             12 Fort Lauderdale-FG             3:08.30  
                1:33.30   3:08.30 (1:35.00)                                        
 19 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                 3:12.84  
                1:34.23   3:12.84 (1:38.61)                                        
 -- Fraher, Robbie R          12 Tbay-FL                             NS