Licensed to St. Petersburg Aquatics/Lewis
                                        Hy-Tek's Meet Manager 7/6/2003 10:23 AM
       Palms of Pasadena Hospital LC Invitational - 7/4/2003 to 7/6/2003       
                                    Results                                    
 
Event 73  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Amy S              8 Temple Terrace-FL                39.48  
  2 Bishop, Sheridan           8 West Florida-FL                  40.10  
  3 Barry, Leah A              8 Tampa Bay-FL                     43.43  
  4 Rorer, Melanie E           8 SPA-FL                           43.82  
  5 Finke, Autumn S            8 Dunedin-FL                       44.44  
  6 Finke, Summer S            6 Dunedin-FL                       44.85  
  7 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                   46.17  
  8 Taddeo, Jenna E            8 Clearwater-FL                    46.54  
  9 Latimer, Julie B           8 Tbay Unattached-FL               48.42  
 10 Stebbins, Kendra E         7 Apollo Beach-FL                  52.14  
 11 Slosberg, Leah J           8 Gulf Coast-FL                    54.32  
 12 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                   57.16  
 -- Davis, Rachel L            8 Team New Tampa-FL                   NS  
 -- Nesler, Kelly B            7 Tampa Bay-FL                        NS  
 -- Flanagan, Mariel A         8 SPA-FL                              NS  
 
Event 74  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McCaffrey, Devin R         8 Tampa Bay-FL                     39.48  
  2 Colley, Nikolas G          8 Tampa Bay-FL                     41.53  
  3 Davis, Nicholas C          8 Clearwater-FL                    42.34  
  4 Arnett, DJ J               8 Team New Tampa-FL                43.84  
  5 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     43.88  
  6 Jamieson, Zachary R        8 Gulf Coast-FL                    46.35  
  7 Bukaweski, Dylan S         8 Blue Wave-FL                     46.99  
  8 Menendez, Matthew          7 Temple Terrace-FL                47.53  
  9 Jacobson, Clarke H         7 SPA-FL                           50.32  
 10 Croy, Spencer L            6 Tampa Bay-FL                     51.35  
 11 Graves, Tyler T            6 Apollo Beach-FL                  52.56  
 12 Stebbins, Noah E           8 Apollo Beach-FL                  52.85  
 13 Green, PJ J                8 Gulf Coast-FL                    53.29  
 14 Rutherford, Thomas R       7 Gulf Coast-FL                    57.18  
 15 Hobbs, Austin J            5 Gulf Coast-FL                  1:13.16  
 
Event 75  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Romano, Megan R           12 SPA-FL                         1:03.42  
  2 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                         1:04.60  
  3 Brown, Katie M            12 SPA-FL                         1:06.32  
  4 Margalis, Melanie A       11 Tampa Bay-FL                   1:06.35  
  5 Ortega, Gabrielle M       11 Gulf Coast-FL                  1:07.30  
  6 Miller, Monica D          12 TBB-FL                         1:07.75  
  7 Huffman, Abby M           11 Gulf Coast-FL                  1:07.89  
  8 Schmidt, Paige M          12 Clearwater-FL                  1:08.44  
  9 Krauss, Kelsey M          12 SPA-FL                         1:08.51  
 10 Schmidt, Kelsie A         12 Clearwater-FL                  1:09.13  
 11 Frehling, Kaitlin M       11 SPA-FL                         1:09.67  
 12 Cardy, Christina R        12 West Florida-FL                1:09.97  
 13 McCaw, Jackie M           12 Gulf Coast-FL                  1:10.06  
 14 McGeehan, Elizabeth M     12 Tampa Bay-FL                   1:10.68  
 15 Nelson, Allison L         11 Carrollwood-FL                 1:10.80  
 16 Gadowry, Michelle E       12 Gulf Coast-FL                  1:10.96  
 17 Menendez, Sarah           11 Temple Terrace-FL              1:11.25  
 18 Grace, Kelly M            12 Clearwater-FL                  1:11.38  
 19 Sienkiewicz, Katie O      11 Tampa Bay-FL                   1:11.40  
 20 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                 1:11.96  
 21 Schaefer, Jordan N        12 Dunedin-FL                     1:12.03  
 22 Newfield, Sidney M        11 SPA-FL                         1:12.67  
 23 Farrington, Myah S        11 Catu-FL                        1:13.36  
 24 Carlos, Sarah E           12 Blue Wave-FL                   1:14.66  
 25 Attal, Caitlyn            12 Team New Tampa-FL              1:14.83  
 26 Crankshaw, Jennifer       11 SPA-FL                         1:14.87  
 27 Almanza, Deanna J         12 Blue Wave-FL                   1:15.03  
 28 Hofrichter, Erin E        11 Tampa Bay-FL                   1:15.17  
 29 McGeehan, Mary Alice A    11 Tampa Bay-FL                   1:15.54  
 30 Hansen, Madison O         11 Clearwater-FL                  1:15.61  
 31 Blatt, Andrea             12 TBB-FL                         1:15.79  
 32 Lind, Lacey L             12 Gulf Coast-FL                  1:16.09  
 33 Palermo, Anna             11 Temple Terrace-FL              1:16.20  
 34 Latimer, Emily J          11 Tampa Bay-FL                   1:16.24  
 35 Jordan, Laura M           11 TBB-FL                         1:16.95  
 36 Wilshire, Maci L          12 Tampa Bay-FL                   1:17.13  
 37 Logan, Carrie K           11 Blue Wave-FL                   1:18.91  
 38 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                 1:21.55  
 39 Cooper, Emily D           11 Gulf Coast-FL                  1:21.78  
 40 Snyder, Elyse M           11 SPA-FL                         1:23.60  
 41 Erickson, Katie M         11 Gulf Coast-FL                  1:27.59  
 42 Hotchkiss, Jenny M        12 Carrollwood-FL                 1:29.54  
 43 Francis, Valerie E        11 Tampa Bay-FL                   1:33.49  
 44 Gromnicki, Ashly J        12 Gulf Coast-FL                  1:36.17  
 -- Athan, Taylor A           11 Greater Tampa-FL                    NS  
 -- McKeon, Casey S           11 SPA-FL                              NS  
 -- Ceraolo-O'Donnell, Summe  12 Clearwater-FL                       NS  
 -- Hardt, Jamie K            11 Carrollwood-FL                      NS  
 -- Favero, Ashley E          12 SPA-FL                              NS  
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Donnelly, Vincent J       12 Tbay Unattached-FL             1:05.99  
  2 Chambers, Cameron M       12 SPA-FL                         1:06.17  
  3 Moore, Eric A             11 Tampa Bay-FL                   1:06.88  
  4 Taylor, Jason S           12 Temple Terrace-FL              1:07.19  
  5 Centanni, Michael         12 Tampa Bay-FL                   1:08.82  
  6 Ball, Tyler J             12 Apollo Beach-FL                1:09.40  
  7 Caldwell, Nathan A        11 Gulf Coast-FL                  1:11.19  
  8 Caldwell, Casey T         12 West Florida-FL                1:11.50  
  9 Woodcock, Brian T         11 Blue Wave-FL                   1:11.85  
 10 Stearns, Wes T            11 Clearwater-FL                  1:11.96  
 11 Taddeo, Jonathan D        11 Clearwater-FL                  1:13.07  
 12 Moorman, Peter J          12 Catu-FL                        1:14.17  
 13 Eicholtz, Zach            11 Greater Tampa-FL               1:14.66  
 14 Lima, Luiz C              11 Tampa Bay-FL                   1:16.11  
 15 Bukaweski, Jacob T        11 Blue Wave-FL                   1:16.14  
 16 Attal, Dylan C            11 Carrollwood-FL                 1:16.28  
 17 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                 1:17.36  
 18 Albion, Jake M            12 Gulf Coast-FL                  1:17.45  
 19 Scott, Trevor R           11 Gulf Coast-FL                  1:19.10  
 20 Hower, Sonny A            12 Temple Terrace-FL              1:19.16  
 21 Harrington, Noah D        12 Clearwater-FL                  1:22.27  
 22 Jones, Robert A           12 Team New Tampa-FL              1:24.54  
 23 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                 1:28.51  
 24 Attal, Michael            11 Team New Tampa-FL              1:28.70  
 25 Impink, Alex J            11 Temple Terrace-FL              1:38.21  
 -- Smith, Ryan J             11 West Florida-FL                     NS  
 -- Gorman, Johnny R          11 West Florida-FL                     NS  
 
Event 77  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Tampa Bay-FL                   1:11.30  
  2 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                 1:11.56  
  3 Yonkee, Brett E           10 Blue Wave-FL                   1:13.45  
  4 Kuethe, Blair B           10 Tampa Bay-FL                   1:17.64  
  5 Moore, April E             9 Tampa Bay-FL                   1:18.23  
  6 Daun, Andrea H            10 Team New Tampa-FL              1:19.02  
  7 Oslund, Victoria M        10 Carrollwood-FL                 1:19.54  
  8 Dubrasky, Molly J         10 Gulf Coast-FL                  1:20.09  
  9 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                 1:20.10  
 10 Rossi, Kathleen P          9 Tampa Bay-FL                   1:20.94  
 11 Caldwell, MACKENZIE K     10 West Florida-FL                1:21.62  
 12 Albion, Hannah R           8 Gulf Coast-FL                  1:22.10  
 13 Ayala, Jessica L          10 Tampa Bay-FL                   1:22.13  
 14 Grace, Courtney A         10 Clearwater-FL                  1:26.74  
 15 Owens, Caitlyn N          10 Carrollwood-FL                 1:27.47  
 16 Taylor, Amy S              8 Temple Terrace-FL              1:27.53  
 17 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                 1:27.72  
 18 Hobbs, Allison             9 Gulf Coast-FL                  1:32.00  
 19 Coghlan, Lauren M          9 West Florida-FL                1:36.72  
 20 Russell, Leigh Anne A      9 Carrollwood-FL                 1:38.44  
 21 Finke, Summer S            6 Dunedin-FL                     1:39.53  
 22 Jones, Hilary L            9 Team New Tampa-FL              1:41.12  
 23 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                 1:44.62  
 24 Finke, Autumn S            8 Dunedin-FL                     1:46.18  
 25 Miller, Kathleen R         9 Tampa Bay-FL                   1:48.86  
 26 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                 1:51.86  
 27 Cain, Alissa L             9 Gulf Coast-FL                  1:52.74  
 28 McCluskey, Elizabeth E     9 Dunedin-FL                     1:54.93  
 29 Slosberg, Leah J           8 Gulf Coast-FL                  2:03.88  
 -- Howell, Lauryn E          10 Dunedin-FL                          NS  
 -- Graves, Giorgie L          9 Apollo Beach-FL                     NS  
 -- Davis, Rachel L            8 Team New Tampa-FL                   NS  
 -- Piche, Kylie C             9 Blue Wave-FL                        NS  
 -- Flanagan, Mariel A         8 SPA-FL                              NS  
 -- Anderson, Emily G         10 Gulf Coast-FL                       NS  
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldwell, Nicholas J      10 Gulf Coast-FL                  1:09.73  
  2 Snew, Kyle D               9 Gulf Coast-FL                  1:09.83  
  3 Gromnicki, Matt E         10 Gulf Coast-FL                  1:16.01  
  4 Albion, David Z           10 Gulf Coast-FL                  1:17.97  
  5 Hofrichter, Jonathan J     9 Tampa Bay-FL                   1:19.28  
  6 Davis, Matthew J          10 Clearwater-FL                  1:20.13  
  7 Chamberlin, TJ J          10 Team New Tampa-FL              1:21.38  
  8 Duffee, Kyle D            10 West Florida-FL                1:21.48  
  9 Barry, Jacob T            10 Tampa Bay-FL                   1:22.01  
 10 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                 1:25.36  
 11 Hunt, Gavin H             10 Tampa Bay-FL                   1:25.73  
 12 McCaw, Rich A              9 Gulf Coast-FL                  1:25.97  
 13 Hower, Charlie             9 Temple Terrace-FL              1:32.83  
 14 Wong, Gary M              10 Clearwater-FL                  1:32.95  
 15 Scott, David W            10 Gulf Coast-FL                  1:37.25  
 16 Jamieson, Zachary R        8 Gulf Coast-FL                  1:40.35  
 17 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                 1:40.78  
 18 Arnett, DJ J               8 Team New Tampa-FL              1:43.31  
 19 Menendez, Matthew          7 Temple Terrace-FL              1:51.04  
 20 Green, PJ J                8 Gulf Coast-FL                  1:56.12  
 21 Jacobson, Clarke H         7 SPA-FL                         1:56.16  
 
Event 79  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                         1:21.16  
  2 Schmidt, Kelsie A         12 Clearwater-FL                  1:23.78  
  3 Margalis, Melanie A       11 Tampa Bay-FL                   1:27.30  
  4 Romano, Megan R           12 SPA-FL                         1:27.37  
  5 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                 1:31.59  
  6 Schaefer, Jordan N        12 Dunedin-FL                     1:32.29  
  7 McCaw, Jackie M           12 Gulf Coast-FL                  1:33.19  
  8 Palermo, Anna             11 Temple Terrace-FL              1:33.92  
  9 Miller, Monica D          12 TBB-FL                         1:35.30  
 10 Blatt, Andrea             12 TBB-FL                         1:35.38  
 11 Jordan, Laura M           11 TBB-FL                         1:35.54  
 12 Ortega, Gabrielle M       11 Gulf Coast-FL                  1:36.36  
 13 Wieckowski, Joanna        12 Clearwater-FL                  1:37.29  
 14 Grace, Kelly M            12 Clearwater-FL                  1:37.98  
 15 Hansen, Madison O         11 Clearwater-FL                  1:39.60  
 16 Carlos, Sarah E           12 Blue Wave-FL                   1:39.81  
 17 Wilshire, Maci L          12 Tampa Bay-FL                   1:40.18  
 18 Snyder, Elyse M           11 SPA-FL                         1:41.43  
 19 Crankshaw, Jennifer       11 SPA-FL                         1:42.50  
 20 Farrington, Myah S        11 Catu-FL                        1:43.48  
 21 Latimer, Emily J          11 Tampa Bay-FL                   1:44.16  
 22 Nelson, Allison L         11 Carrollwood-FL                 1:44.40  
 23 Lind, Lacey L             12 Gulf Coast-FL                  1:45.19  
 24 Gadowry, Michelle E       12 Gulf Coast-FL                  1:45.20  
 25 Ceraolo-O'Donnell, Summe  12 Clearwater-FL                  1:45.35  
 26 Hotchkiss, Jenny M        12 Carrollwood-FL                 1:50.99  
 27 Attal, Caitlyn            12 Team New Tampa-FL              1:51.31  
 28 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                 1:53.53  
 29 Cooper, Emily D           11 Gulf Coast-FL                  1:55.42  
 30 Erickson, Katie M         11 Gulf Coast-FL                  2:02.04  
 31 Francis, Valerie E        11 Tampa Bay-FL                   2:02.88  
 -- Athan, Taylor A           11 Greater Tampa-FL                    NS  
 -- Favero, Ashley E          12 SPA-FL                              NS  
 -- McKeon, Casey S           11 SPA-FL                              NS  
 -- Hardt, Jamie K            11 Carrollwood-FL                      NS  
 
Event 80  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldwell, Casey T         12 West Florida-FL                1:29.86  
  2 Chambers, Cameron M       12 SPA-FL                         1:30.42  
  3 Ball, Tyler J             12 Apollo Beach-FL                1:32.63  
  4 Donnelly, Vincent J       12 Tbay Unattached-FL             1:32.86  
  5 Taddeo, Jonathan D        11 Clearwater-FL                  1:34.85  
  6 Albion, Jake M            12 Gulf Coast-FL                  1:35.59  
  7 Harrington, Noah D        12 Clearwater-FL                  1:35.64  
  8 Moorman, Peter J          12 Catu-FL                        1:37.11  
  9 Eicholtz, Zach            11 Greater Tampa-FL               1:38.06  
 10 Bandi, Eddie              11 Blue Wave-FL                   1:38.28  
 11 Hower, Sonny A            12 Temple Terrace-FL              1:42.13  
 12 Caldwell, Nathan A        11 Gulf Coast-FL                  1:42.66  
 13 Attal, Dylan C            11 Carrollwood-FL                 1:45.65  
 14 Moore, Eric A             11 Tampa Bay-FL                   1:46.85  
 15 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                 1:47.88  
 16 Lima, Luiz C              11 Tampa Bay-FL                   1:49.48  
 17 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                 1:56.42  
 18 Jones, Robert A           12 Team New Tampa-FL              1:57.22  
 19 Attal, Michael            11 Team New Tampa-FL              1:58.96  
 20 Scott, Trevor R           11 Gulf Coast-FL                  1:59.46  
 -- Impink, Alex J            11 Temple Terrace-FL                   DQ  
 -- Smith, Ryan J             11 West Florida-FL                     NS  
 -- Gorman, Johnny R          11 West Florida-FL                     NS  
 
Event 81  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Tampa Bay-FL                   1:33.08  
  2 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                 1:38.59  
  3 Moore, April E             9 Tampa Bay-FL                   1:38.89  
  4 Daun, Andrea H            10 Team New Tampa-FL              1:42.52  
  5 Caldwell, MACKENZIE K     10 West Florida-FL                1:51.17  
  6 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                 1:55.44  
  7 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                 1:55.73  
  8 Owens, Caitlyn N          10 Carrollwood-FL                 1:56.15  
  9 Dubrasky, Molly J         10 Gulf Coast-FL                  1:58.88  
 10 Ayala, Jessica L          10 Tampa Bay-FL                   2:00.78  
 11 Coghlan, Lauren M          9 West Florida-FL                2:10.12  
 12 Jones, Hilary L            9 Team New Tampa-FL              2:16.34  
 13 Hobbs, Allison             9 Gulf Coast-FL                  2:16.51  
 14 Russell, Leigh Anne A      9 Carrollwood-FL                 2:23.44  
 15 Cain, Alissa L             9 Gulf Coast-FL                  2:27.51  
 -- Anderson, Emily G         10 Gulf Coast-FL                       NS  
 -- Howell, Lauryn E          10 Dunedin-FL                          NS  
 -- Piche, Kylie C             9 Blue Wave-FL                        NS  
 
Event 82  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Matthew J          10 Clearwater-FL                  1:40.03  
  2 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                 1:41.19  
  3 Snew, Kyle D               9 Gulf Coast-FL                  1:43.35  
  4 Chamberlin, TJ J          10 Team New Tampa-FL              1:45.29  
  5 Caldwell, Nicholas J      10 Gulf Coast-FL                  1:45.58  
  6 Gromnicki, Matt E         10 Gulf Coast-FL                  1:48.06  
  7 Hofrichter, Jonathan J     9 Tampa Bay-FL                   1:49.23  
  8 Duffee, Kyle D            10 West Florida-FL                1:51.41  
  9 Albion, David Z           10 Gulf Coast-FL                  1:52.42  
 10 Hunt, Gavin H             10 Tampa Bay-FL                   1:57.11  
 11 Wong, Gary M              10 Clearwater-FL                  2:02.25  
 12 McCaw, Rich A              9 Gulf Coast-FL                  2:02.26  
 13 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                 2:03.26  
 14 Scott, David W            10 Gulf Coast-FL                  2:12.83  
 15 Hower, Charlie             9 Temple Terrace-FL              2:14.69  
 16 Colley, Nikolas G          8 Tampa Bay-FL                   2:30.39  
 
Event 83  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Amy S              8 Temple Terrace-FL                45.77  
  2 Albion, Hannah R           8 Gulf Coast-FL                    49.93  
  3 Barry, Leah A              8 Tampa Bay-FL                     50.97  
  4 Rorer, Melanie E           8 SPA-FL                           51.72  
  5 Bishop, Sheridan           8 West Florida-FL                  52.05  
  6 Taddeo, Jenna E            8 Clearwater-FL                    54.69  
  7 Foster, Natalie E          8 Carrollwood-FL                   55.26  
  8 Finke, Summer S            6 Dunedin-FL                       56.05  
  9 Finke, Autumn S            8 Dunedin-FL                       56.23  
 10 Owens, Carlye A            8 Carrollwood-FL                   58.59  
 11 Slosberg, Leah J           8 Gulf Coast-FL                  1:04.80  
 12 Latimer, Julie B           8 Tbay Unattached-FL             1:08.40  
 13 Stebbins, Kendra E         7 Apollo Beach-FL                1:16.93  
 -- Davis, Rachel L            8 Team New Tampa-FL                   NS  
 -- Nesler, Kelly B            7 Tampa Bay-FL                        NS  
 -- Flanagan, Mariel A         8 SPA-FL                              NS  
 
Event 84  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 McCaffrey, Devin R         8 Tampa Bay-FL                     50.83  
  2 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     51.30  
  3 Arnett, DJ J               8 Team New Tampa-FL                53.94  
  4 Davis, Nicholas C          8 Clearwater-FL                    54.58  
  5 Jamieson, Zachary R        8 Gulf Coast-FL                    56.48  
  6 Jacobson, Clarke H         7 SPA-FL                           58.16  
  7 Croy, Spencer L            6 Tampa Bay-FL                     58.46  
  8 Menendez, Matthew          7 Temple Terrace-FL              1:00.18  
  9 Colley, Nikolas G          8 Tampa Bay-FL                   1:00.42  
 10 Bukaweski, Dylan S         8 Blue Wave-FL                   1:03.03  
 11 Green, PJ J                8 Gulf Coast-FL                  1:06.20  
 12 Stebbins, Noah E           8 Apollo Beach-FL                1:07.89  
 13 Rutherford, Thomas R       7 Gulf Coast-FL                  1:09.96  
 14 Graves, Tyler T            6 Apollo Beach-FL                1:11.08  
 15 Hobbs, Austin J            5 Gulf Coast-FL                  1:17.60  
 
Event 85  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Krauss, Kelsey M          12 SPA-FL                         1:11.76  
  2 Rorer, Tracy H            12 SPA-FL                         1:11.84  
  3 Miller, Monica D          12 TBB-FL                         1:16.26  
  4 Frehling, Kaitlin M       11 SPA-FL                         1:16.95  
  5 Schmidt, Paige M          12 Clearwater-FL                  1:17.31  
  6 McGeehan, Elizabeth M     12 Tampa Bay-FL                   1:18.60  
  7 Ortega, Gabrielle M       11 Gulf Coast-FL                  1:18.77  
  8 Schaefer, Jordan N        12 Dunedin-FL                     1:21.86  
  9 Huffman, Abby M           11 Gulf Coast-FL                  1:22.43  
 10 McGeehan, Mary Alice A    11 Tampa Bay-FL                   1:22.83  
 11 Menendez, Sarah           11 Temple Terrace-FL              1:23.63  
 12 Lind, Lacey L             12 Gulf Coast-FL                  1:24.44  
 13 Gadowry, Michelle E       12 Gulf Coast-FL                  1:24.51  
 14 Nelson, Allison L         11 Carrollwood-FL                 1:27.13  
 15 Hofrichter, Erin E        11 Tampa Bay-FL                   1:27.47  
 16 Newfield, Sidney M        11 SPA-FL                         1:27.53  
 17 Cardy, Christina R        12 West Florida-FL                1:28.00  
 18 Latimer, Emily J          11 Tampa Bay-FL                   1:31.16  
 19 Wieckowski, Joanna        12 Clearwater-FL                  1:31.86  
 20 Jordan, Laura M           11 TBB-FL                         1:32.18  
 21 Attal, Caitlyn            12 Team New Tampa-FL              1:32.80  
 22 Cooper, Emily D           11 Gulf Coast-FL                  1:32.81  
 23 Blatt, Andrea             12 TBB-FL                         1:33.77  
 24 Farrington, Myah S        11 Catu-FL                        1:34.24  
 25 Grace, Kelly M            12 Clearwater-FL                  1:35.52  
 26 McCaw, Jackie M           12 Gulf Coast-FL                  1:36.22  
 26 Russell, Kerry C          12 Carrollwood-FL                 1:36.22  
 28 Logan, Carrie K           11 Blue Wave-FL                   1:41.56  
 29 Batten, Brooke O          12 Carrollwood-FL                 1:41.92  
 30 Ceraolo-O'Donnell, Summe  12 Clearwater-FL                  1:42.80  
 31 Palermo, Anna             11 Temple Terrace-FL              1:48.47  
 32 Erickson, Katie M         11 Gulf Coast-FL                  1:49.72  
 33 Hotchkiss, Jenny M        12 Carrollwood-FL                 2:00.01  
 -- McKeon, Casey S           11 SPA-FL                              NS  
 -- Sienkiewicz, Katie O      11 Tampa Bay-FL                        NS  
 -- Hardt, Jamie K            11 Carrollwood-FL                      NS  
 
Event 86  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Taylor, Jason S           12 Temple Terrace-FL              1:12.59  
  2 Donnelly, Vincent J       12 Tbay Unattached-FL             1:13.57  
  3 Barry, Dan J              12 Tampa Bay-FL                   1:14.81  
  4 Ball, Tyler J             12 Apollo Beach-FL                1:15.73  
  5 Centanni, Michael         12 Tampa Bay-FL                   1:24.24  
  6 Stearns, Wes T            11 Clearwater-FL                  1:25.39  
  7 Woodcock, Brian T         11 Blue Wave-FL                   1:26.58  
  8 Attal, Dylan C            11 Carrollwood-FL                 1:26.62  
  9 Moore, Eric A             11 Tampa Bay-FL                   1:26.73  
 10 Bukaweski, Jacob T        11 Blue Wave-FL                   1:27.78  
 11 Caldwell, Nathan A        11 Gulf Coast-FL                  1:28.89  
 12 Albion, Jake M            12 Gulf Coast-FL                  1:30.66  
 13 Taddeo, Jonathan D        11 Clearwater-FL                  1:34.40  
 14 Alpert-Stern, Jesse J     12 Carrollwood-FL                 1:35.02  
 15 Scott, Trevor R           11 Gulf Coast-FL                  1:35.94  
 16 Moorman, Peter J          12 Catu-FL                        1:36.60  
 17 Bandi, Eddie              11 Blue Wave-FL                   1:38.63  
 18 Hower, Sonny A            12 Temple Terrace-FL              1:38.71  
 19 Bobo, Sam R               11 Carrollwood-FL                 1:39.06  
 20 Attal, Michael            11 Team New Tampa-FL              1:48.64  
 21 Jones, Robert A           12 Team New Tampa-FL              1:49.00  
 -- Eicholtz, Zach            11 Greater Tampa-FL                    NS  
 
Event 87  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Yonkee, Brett E           10 Blue Wave-FL                   1:24.85  
  2 Kuethe, Blair B           10 Tampa Bay-FL                   1:30.86  
  3 Cook, Katie M             10 Carrollwood-FL                 1:32.38  
  4 Russell, Paige B          10 Carrollwood-FL                 1:34.36  
  5 Ayala, Jessica L          10 Tampa Bay-FL                   1:34.60  
  6 Daun, Andrea H            10 Team New Tampa-FL              1:36.97  
  7 Dubrasky, Molly J         10 Gulf Coast-FL                  1:40.39  
  8 Albion, Hannah R           8 Gulf Coast-FL                  1:42.04  
  9 Monahan, Bailie C          9 Carrollwood-FL                 1:45.06  
 10 Rossi, Kathleen P          9 Tampa Bay-FL                   1:47.43  
 11 Grace, Courtney A         10 Clearwater-FL                  1:49.48  
 12 Hobbs, Allison             9 Gulf Coast-FL                  2:07.49  
 13 Miller, Kathleen R         9 Tampa Bay-FL                   2:14.89  
 14 Russell, Leigh Anne A      9 Carrollwood-FL                 2:30.52  
 15 Jones, Hilary L            9 Team New Tampa-FL              2:35.01  
 -- Graves, Giorgie L          9 Apollo Beach-FL                     NS  
 -- Rossi, Megan C            10 Tampa Bay-FL                        NS  
 -- Anderson, Emily G         10 Gulf Coast-FL                       NS  
 
Event 88  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Caldwell, Nicholas J      10 Gulf Coast-FL                  1:20.47  
  2 Snew, Kyle D               9 Gulf Coast-FL                  1:21.03  
  3 Albion, David Z           10 Gulf Coast-FL                  1:28.56  
  4 Davis, Matthew J          10 Clearwater-FL                  1:28.99  
  5 Gromnicki, Matt E         10 Gulf Coast-FL                  1:40.37  
  6 McCaw, Rich A              9 Gulf Coast-FL                  1:57.52  
  7 Hatoum, Andreas F          9 Carrollwood-FL                 1:57.64  
  8 Bobo, Josh L               9 Carrollwood-FL                 2:07.64  
  9 Hower, Charlie             9 Temple Terrace-FL              2:09.30  
 10 Scott, David W            10 Gulf Coast-FL                  2:16.20