Licensed To: East Bay High School Hy-Tek's MEET MANAGER 11:35 PM 10/19/2003 Page 1
Halloween Open Swim Meet - 10/17/2003 to 10/19/2003
Individual Rankings - Through Event 130
8 & Under Female Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Albion, Hannah R 8 GCST-FL 72
2 Haas, Aubrey M 8 DAC-FL 68
3 Bradley, Savannah L 8 BSTC-FL 60 50 .
4 Finke, Autumn S 8 DAC-FL 52 50 .
5 Hughes, Sarah E 8 STAC-FL 47
6 Marckese, Marissa E 8 SPA-FL 44
7 Thatch, Nicole A 8 STAC-FL 25
8 Bishop, Sheridan K 8 WFLA-FL 22
9 Finke, Summer S 7 DAC-FL 20
10 Litschgi, Victoria L 8 STAT-FL 14
11 Matuska, Katie E 8 ELW-FL 7
12 Perrotti, Morgan 6 DAC-FL 5
12 Blatz, Samantha N 8 UNAE-FL 5
14 Bowden, Bailey A 7 WLST-FL 3
15 Lehr, Allison P 8 BSTC-FL 1
15 Harries, Olivia 8 ACTT-FL 1
15 Gardin, Aubrey 7 ACTT-FL 1
8 & Under Male Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Lawson, Tripp F 8 TBAY-FL 60
2 Davis, Nicholas C 8 CAT-FL 58
3 Ortega, Nicholas G 8 GCST-FL 57
4 Berson, Marc D 7 TNTY-FL 50
5 Smith, Kevin M 8 STAC-FL 47
6 Yonkee, Cole 8 BSTC-FL 46
7 Mcmahon, Connor W 8 ELW-FL 34
8 Uselis, Taylor A 7 ELW-FL 24
9 Kimura, Kent Q 8 WDST-FL 19
10 Menendez, Matthew 7 ACTT-FL 16
11 Traniello, Tyler J 8 GCST-FL 14
12 Kimura, Kyle Q 7 WDST-FL 5
12 Turnadzic, Amar 8 SWIM-FL 5
14 Graves, Tyler T 6 UNAB-FL 4
14 Traniello, Damien P 7 GCST-FL 4
16 Woodrow, Blake O 7 GCST-FL 3
17 Viana, Joseph K 8 BSTC-FL 1
17 Nielsen, Matt D 8 SWIM-FL 1
10 & Under Female Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Britt, Chelsea E 8 UNAT 100
2 Rossi, Megan C 10 UNAC-FL 95
3 Buckley, Kelsey R 10 DAC-FL 71 50 .
4 Berson, Elisa R 10 TNTY-FL 47
5 Dubrasky, Molly J 10 GCST-FL 41
6 Steinwarz, Tatiana M 10 SWIM-FL 39
7 Kuethe, Blair B 10 TBAY-FL 38
8 Moore, April E 9 TBAY-FL 34
9 Pindral, Rebecca L 10 TNTY-FL 26
10 Frantz, Kelsey E 9 GCST-FL 19
11 Grace, Courtney A 10 CAT-FL 18
12 Ayala, Jessica L 10 UNAC-FL 16
12 O'Connor, Ann A 10 STAC-FL 16
14 Rossi, Kathleen J 9 UNAC-FL 15
14 Graves, Giorgie L 10 UNAB-FL 15
16 Frazier, Taylor A 10 ELW-FL 14 50 .
17 Dong, Christina P 10 WDST-FL 14
17 Nelson, Sara E 9 SWIM-FL 14
19 Albion, Hannah R 8 GCST-FL 13
20 Taylor, Amy S 9 ACTT-FL 6
21 Hobbs, Allison M 9 GCST-FL 4
21 Wegner, Jacqueline G 9 STAC-FL 4
23 Strauss, Sarah A 10 GCST-FL 3
23 Matuska, Nicole M 10 ELW-FL 3
25 Quach, Michelle 10 WDST-FL 1
25 Hahmann, Haley E 10 STAT-FL 1
25 Howell, Lauryn E 10 DAC-FL 1
25 Wells, Elizabeth J 10 SPA-FL 1
25 Damaske, Melisa J 10 CAT-FL 1
25 Mortti, Taylor R 10 CAT-FL 1
10 & Under Male Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Snew, Kyle D 10 GCST-FL 110
2 Davis, Matthew J 10 CAT-FL 86
3 Geschke, Joey M 10 TBAY-FL 84
4 Thatch, Eric D 10 STAC-FL 59
5 Perrotti, Zachary M 10 DAC-FL 52
6 Hunt, Gavin H 10 TBAY-FL 43
7 Rodgers, Joel Douglas 10 CAT-FL 32
8 Wei, Cody L 10 TNTY-FL 30
9 Hofrichter, William 9 TBAY-FL 23
10 Olson, Matt S 9 STAC-FL 18
11 Cifu, James D 10 UNAC-FL 17
12 Few, James D 9 STAT-FL 16
13 McCaw, Rich A 9 GCST-FL 13 50 .
14 Sox, Mark A 10 TBAY-FL 13
15 LY, Kevin L 10 WDST-FL 12 50 .
16 Koser, Troy M 9 WFLA-FL 11
17 Sullivan, Scott A 10 UNAT 10
18 Tomlin, Matt A 10 WFLA-FL 9
19 Simon, John V 10 STAT-FL 6
20 Thomason, Jack W 9 WDST-FL 5
21 Hower, Charlie 9 ACTT-FL 3
21 Andrade, John A 10 TBAY-FL 3
21 Mikell, Dennis D 9 GCST-FL 3
21 McNamara, Bryan R 9 BSTC-FL 3
25 Viana, Bobby C 10 BSTC-FL 2
25 Ackerman, Trevor D 9 ELW-FL 2
25 Malecot, Phillip W 10 WFLA-FL 2
25 Metka, Zachary A 10 WFLA-FL 2
29 Sands, Calvin H 10 GCST-FL 1
29 Bukaweski, Dylan S 9 BSTC-FL 1
11-12 Female Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Rorer, Tracy H 12 SPA-FL 103
2 Romano, Megan R 12 SPA-FL 83
3 Margalis, Melanie A 11 TBAY-FL 65
4 Brown, Katie M 12 SPA-FL 58
5 Miller, Monica D 12 TBB-FL 47
6 Schmidt, Kelsie A 12 CAT-FL 39
6 Schmidt, Paige M 12 CAT-FL 39
8 Anderson, Meg P 12 STAT-FL 37
9 Myers, Caroiline M 11 UNAC-FL 36
10 Ortega, Gabrielle M 11 GCST-FL 32
11 Strauss, Lauren E 12 GCST-FL 21
12 Wieckowski, Joanna 12 CAT-FL 20
13 Huffman, Abby M 12 GCST-FL 17
14 Rossi, Ashley C 12 UNAC-FL 16
15 McCaw, Jackie M 12 GCST-FL 15
16 Jordan, Laura M 12 TBB-FL 12
17 Frehling, Kaitlin M 11 SPA-FL 11 50 .
18 Blatt, Andrea 12 TBB-FL 11
19 Grace, Kelly M 12 CAT-FL 9
20 Gadowry, Michelle E 12 GCST-FL 8 50 .
21 Yonkee, Brett E 11 BSTC-FL 8
21 Wortkotter, Brittany M 12 GCST-FL 8
21 Sandkuhl, Summer R 12 UNAC-FL 8
24 McGeehan, Mary Alice A 11 TBAY-FL 7
25 Kerr, Kristen M 11 ELW-FL 5
26 Palermo, Anna 12 ACTT-FL 4
26 Evans, Allie J 12 SPA-FL 4
28 Cardy, Christina R 12 WFLA-FL 1
28 Carlos, Sarah E 12 BSTC-FL 1
28 Newfield, Sidney M 11 SPA-FL 1
28 Witkowski, Sara J 12 STAC-FL 1
11-12 Male Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Chambers, Cameron M 12 SPA-FL 102
2 Taylor, Jason S 12 ACTT-FL 80
3 Donnelly, Vincent J 12 TBAY-FL 63
4 Thompson, Matthew R 11 WFLA-FL 58
5 Birk, Antonio R 11 WFLA-FL 55
6 Martin, Cameron B 12 CAT-FL 50
7 Woodcock, Brian T 12 BSTC-FL 48
8 Viana, Will S 12 BSTC-FL 45
9 Albion, Jake M 12 GCST-FL 40
10 Taddeo, Jonathan D 11 CAT-FL 31
11 Albion, David Z 11 GCST-FL 30
12 Stearns, Wes T 11 CAT-FL 22
13 Bandi, Eddie 11 BSTC-FL 21
14 Lombardo, Tony W 12 DAC-FL 13
14 Gromnicki, Matt E 11 GCST-FL 13
16 Bukaweski, Jacob T 11 BSTC-FL 11
16 Hugert, Sandor C 11 CAT-FL 11
18 Kastner, Ryan W 12 BSTC-FL 8
19 Harrington, Noah D 12 CAT-FL 7
20 Broxson, Dustin S 12 SWIM-FL 6
21 Stephenson, Harry C 11 SWIM-FL 5
22 Scott, Trevor R 11 GCST-FL 3
23 McNamara, Brendan P 12 BSTC-FL 1
23 Geis, Robert N 12 BSTC-FL 1
23 Edwards, Robert L 12 WIN-FL 1
13-14 Female Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Franklin, Chelsea L 13 GCST-FL 108
2 Howard, Sarah E 13 WIN-FL 67
3 Stevens, Kariann M 13 CAT-FL 51
4 Turnadzic, Maida 13 SWIM-FL 48
5 Thompson, Christine A 14 WFLA-FL 47
6 Krauss, Kelsey M 13 SPA-FL 46
7 Thompson, Claire A 14 WFLA-FL 33
8 Roka, Lyndsey E 13 GCST-FL 32
9 Barker, Stephanie A 14 GTSA-FL 30 50 .
10 Pyne, Natalie E 13 CAT-FL 29
11 Whitworth, Melissa M 13 GTSA-FL 28 50 .
12 Metka, Kristine M 13 WFLA-FL 23
13 Glover, Alex E 13 BSTC-FL 17
14 Dent, Kelsey C 14 CAT-FL 16
15 McCaw, Tina M 14 GCST-FL 13
16 Mesa, Laura A 13 TBAY-FL 11
17 Stocks, Sara A 13 TNTY-FL 10
18 Blatt, Alex 14 TBB-FL 8
19 Laskey, Lauramarie 13 CAT-FL 7
20 McGeehan, Elizabeth M 13 TBAY-FL 6
20 Montoya, Raquel M 14 WFLA-FL 6
20 Stickney, Melanie J 13 SPA-FL 6
23 Myers, Leigh M 13 UNAC-FL 5
23 Durham-Moore, Erin L 14 CAT-FL 5
25 Francis, Amanda C 13 TBAY-FL 4
25 Cromer, Tara J 13 WFLA-FL 4
25 Hosack, Katherine E 13 UNAC-FL 4
28 Cincotta, Jessica C 14 BSTC-FL 3
29 Tsagaris, Julianne C C 14 CAT-FL 2
29 Savona, Nicole M 13 CAT-FL 2
13-14 Male Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Crescimbeni, Emman E 13 CAT-FL 96
2 Birk, Francisco J 14 WFLA-FL 88
3 Dubrasky, Tayler K 13 GCST-FL 73
4 Taddeo, James M 13 CAT-FL 61
5 Blazuk, Andrew C 14 WFLA-FL 44
6 Lain, Zachary S 14 CAT-FL 37
6 Gardella, Travis J 14 GCST-FL 37
6 Magol, Jeffrey D 14 TNTY-FL 37
9 Glover, Alex M 13 TBAY-FL 36
10 Harbaugh, Kirk A 13 TNTY-FL 33
11 Steinwarz, Christian W 13 SWIM-FL 20
12 Ritz, Pieter K 13 GCST-FL 19
13 Stumpf, Matt L 13 TBAY-FL 17
13 Coghlan, Keith J 14 WFLA-FL 17
15 Mattina, Kevin L 14 ELW-FL 8
16 Werdine, Andrew D 13 GTSA-FL 7
17 Weinschenker, Matthew I 13 CAT-FL 6
17 Hoffman, Paul M 14 WFLA-FL 6
19 Hower, Sonny A 13 ACTT-FL 3
20 Petrites, Curran R 13 SWIM-FL 1
20 Gauzen, William A 14 WFLA-FL 1
Female Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Shawah, Alana M 17 ACTT-FL 48
2 Tatko, Sarah R 16 GCST-FL 46
3 Laing, Leeann N 17 WFLA-FL 42
4 Dosso, Nicole D 15 WIN-FL 37
5 Dosso, Mara A 15 WIN-FL 36
6 Denardi, Stephanie M 17 WFLA-FL 32
7 Gorman, Ashley E 16 WFLA-FL 30
8 Moses, Tierney A 15 WFLA-FL 26
9 Miller, Erica D 17 TBB-FL 24
10 Gauzens, Nicole M 16 WFLA-FL 18
11 Douglass, Lana K 15 WFLA-FL 17
12 Brown, Jessie A 16 WFLA-FL 13
13 Brown, Katie M 12 SPA-FL 11
13 Wortkotter, Brittany M 12 GCST-FL 11
13 Tessier, Teresa A 16 WFLA-FL 11
16 Lind, Lacey L 12 GCST-FL 8
17 Wasko, Kristen N 13 SWIM-FL 6
18 Cotugno, Meghan L 11 SWIM-FL 1
Male Individual Scores
Place Name Age Team Points
1 Bullock, Clay C 15 CAT-FL 89
2 Johnson, Grant S 18 CAT-FL 77
3 Claude, Danny M 17 GCST-FL 71
4 Holland, Theodore 16 TBB-FL 32
5 Wilson, Christopher 15 TBB-FL 29
6 Gober, Ryan M 19 UT-FL 26
7 Cucchi, Dan M 19 GTSA-FL 24
8 Metka, Alex W 15 WFLA-FL 21
9 Trankovsky, Alexander M 17 CAT-FL 19
10 Cunha, Rodrigo S 23 GTSA-FL 16
11 Vilaret, Nicolas A 17 WFLA-FL 15
12 Salvatore, Franko 17 WFLA-FL 13
13 Kearney, Ryan J 16 WFLA-FL 9
14 Coghlan, Keith J 14 WFLA-FL 6
15 Thompson, Matthew R 11 WFLA-FL 5
16 Hoffman, Adam D 16 WFLA-FL 4