Licensed to East Bay High School                          Hy-Tek's Meet Manager
              Halloween Open Swim Meet - 10/17/2003 to 10/19/2003              
                                    Results                                    
 
Event 17  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Unattached Cat-FL              1:09.40        
                  33.24     1:09.40 (36.16)                                        
  2 Britt, Chelsea E           8 Unattached                     1:13.73        
                  32.92     1:13.73 (40.81)                                        
  3 Pindral, Rebecca L        10 TNTY-FL                        1:16.75        
                  36.89     1:16.75 (39.86)                                        
  4 Moore, April E             9 Tbay-FL                        1:21.67        
                  39.88     1:21.67 (41.79)                                        
  5 Steinwarz, Tatiana M      10 Swim-FL                        1:21.79        
                  38.14     1:21.79 (43.65)                                        
  6 Graves, Giorgie L         10 UNAB-FL                        1:22.51        
                  37.32     1:22.51 (45.19)                                        
  7 O'Connor, Ann A           10 Cudas-FL                       1:22.75        
                  36.95     1:22.75 (45.80)                                        
  8 Frazier, Taylor A         10 ELW-FL                         1:23.40        
                  39.46     1:23.40 (43.94)                                        
  9 Dubrasky, Molly J         10 GCST-FL                        1:23.43        
                  39.14     1:23.43 (44.29)                                        
 10 Rossi, Kathleen J          9 Unattached Cat-FL              1:23.67        
                  39.85     1:23.67 (43.82)                                        
 11 Nelson, Sara E             9 Swim-FL                        1:23.95        
                  39.63     1:23.95 (44.32)                                        
 12 Stumpf, Kaitlin J         10 Tbay-FL                        1:24.30        
                  38.32     1:24.30 (45.98)                                        
 13 Hahmann, Haley E          10 STAT-FL                        1:26.34        
                  41.15     1:26.34 (45.19)                                        
 14 Titus, Christine M        10 Swim-FL                        1:26.35        
                  40.40     1:26.35 (45.95)                                        
 15 Mortti, Taylor R          10 Cat-FL                         1:26.78        
                  41.35     1:26.78 (45.43)                                        
 16 Taylor, Amy S              9 ACTT-FL                        1:27.12        
                  38.38     1:27.12 (48.74)                                        
 17 Wegner, Jacqueline G       9 Cudas-FL                       1:27.49        
                  42.52     1:27.49 (44.97)                                        
 18 Matuska, Nicole M         10 ELW-FL                         1:27.50        
                  40.85     1:27.50 (46.65)                                        
 19 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                         1:28.96        
                  39.74     1:28.96 (49.22)                                        
 20 Frantz, Kelsey E           9 GCST-FL                        1:29.06        
                  42.18     1:29.06 (46.88)                                        
 21 Strauss, Sarah A          10 GCST-FL                        1:29.93        
                  41.38     1:29.93 (48.55)                                        
 22 Bessinger, Jacqueline G    9 Tbay-FL                        1:30.69        
                  42.40     1:30.69 (48.29)                                        
 23 Wells, Elizabeth J        10 SPA-FL                         1:30.80        
                  43.44     1:30.80 (47.36)                                        
 24 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                         1:30.93        
                  43.96     1:30.93 (46.97)                                        
 25 Hobbs, Allison M           9 GCST-FL                        1:31.20        
                  41.82     1:31.20 (49.38)                                        
 26 Mahler, Christine         10 Cudas-FL                       1:31.23        
                  42.81     1:31.23 (48.42)                                        
 27 Agrusa, Cara              10 ACTT-FL                        1:33.60        
                  43.38     1:33.60 (50.22)                                        
 28 Gilbert, Jennifer R       10 Tbay-FL                        1:33.99        
                  45.00     1:33.99 (48.99)                                        
 29 Werdine, Rebecca S         9 GTSA-FL                        1:34.41        
                  41.45     1:34.41 (52.96)                                        
 30 Persky, Jenna F           10 Cudas-FL                       1:34.49        
                  43.41     1:34.49 (51.08)                                        
 31 Rorer, Melanie E           9 SPA-FL                         1:35.44        
                  43.53     1:35.44 (51.91)                                        
 32 Conlon, Colleen E         10 DAC-FL                         1:36.74        
 33 Wolf, Emory E             10 SPA-FL                         1:36.83        
                  45.11     1:36.83 (51.72)                                        
 34 Gilbert, Lindsey A         9 Tbay-FL                        1:37.41        
                  47.57     1:37.41 (49.84)                                        
 35 Geis, Megan A              9 Blue Wave-FL                   1:37.78        
                  45.94     1:37.78 (51.84)                                        
 36 McKeever, Rachel N         9 Cudas-FL                       1:37.90        
                  45.11     1:37.90 (52.79)                                        
 37 Lakshmanan, Bavya D       10 Cat-FL                         1:38.55        
                  46.79     1:38.55 (51.76)                                        
 38 Piche, Kylie C            10 Blue Wave-FL                   1:40.15        
                  47.63     1:40.15 (52.52)                                        
 39 Joyner, Savannah R         9 WLST-FL                        1:40.18        
                  46.72     1:40.18 (53.46)                                        
 40 Jeffries, Angelina M       9 GCST-FL                        1:41.08        
                  48.97     1:41.08 (52.11)                                        
 41 Cain, Alissa L             9 GCST-FL                        1:41.30        
                  48.27     1:41.30 (53.03)                                        
 42 Murphy, Maggie A          10 DAC-FL                         1:41.64        
                  48.83     1:41.64 (52.81)                                        
 43 Jardine, Riley E           9 Unattached Cat-FL              1:41.99        
                  47.17     1:41.99 (54.82)                                        
 44 Howard, Rebekah J          7 WIN-FL                         1:42.36        
                  51.15     1:42.36 (51.21)                                        
 45 Burdge, Taylor A           9 STAT-FL                        1:43.19        
                  44.01     1:43.19 (59.18)                                        
 46 McComeskey, Brianna D      9 Cudas-FL                       1:43.58        
                  48.67     1:43.58 (54.91)                                        
 47 Scott, Taylor M            9 SPA-FL                         1:43.78        
                  48.54     1:43.78 (55.24)                                        
 48 Strasen, Allyson E         9 WDST-FL                        1:45.35        
                  47.07     1:45.35 (58.28)                                        
 49 Miller, Madison M          9 DAC-FL                         1:45.46        
                  49.56     1:45.46 (55.90)                                        
 50 McCluskey, Elizabeth E     9 DAC-FL                         1:46.96        
                  49.81     1:46.96 (57.15)                                        
 51 Bruno, Emma E             10 GCST-FL                        1:49.72        
                  52.21     1:49.72 (57.51)                                        
 52 Derose, Demi A             9 GCST-FL                        1:53.27        
                  54.73     1:53.27 (58.54)                                        
 53 Linebaugh, Bailey A        8 STAT-FL                        1:54.90        
                  53.54   1:54.90 (1:01.36)                                        
 54 Ryals, Courtney J         10 STAT-FL                        1:55.56        
                  51.85   1:55.56 (1:03.71)                                        
 55 Garcia, Sierra M           8 WIN-FL                         1:57.76        
                  54.51   1:57.76 (1:03.25)                                        
 -- Coghlan, Lauren M          9 W. Florida Swim-FL                  DQ        
                  47.91          DQ (50.63)                                        
 -- Biega, Brittany T         10 Blue Wave-FL                        DQ        
                  51.48          DQ (59.70)                                        
 -- Quach, Kelly               9 WDST-FL                             DQ        
                  48.08          DQ (51.56)                                        
 -- Ellsworth, Jessica N      10 GCST-FL                             DQ        
                  49.82          DQ (51.52)                                        
 -- Ayala, Jessica L          10 Unattached Cat-FL                   NS        
 -- Cruz, Sacha I              9 TBB-FL                              NS        
 -- Alexander, Caroline V      9 STAT-FL                             NS        
 -- Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                             NS        
 -- Perry, Emmaline H         10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Jones, Hilary L           10 TNTY-FL                             NS        
 -- Akers, Ashley M           10 Tbay-FL                             NS        
 
Event 18  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snew, Kyle D              10 GCST-FL                        1:14.03        
                  34.46     1:14.03 (39.57)                                        
  2 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                        1:18.18        
                  36.06     1:18.18 (42.12)                                        
  3 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                         1:18.99        
                  35.87     1:18.99 (43.12)                                        
  4 Thatch, Eric D            10 Cudas-FL                       1:22.29        
                  39.55     1:22.29 (42.74)                                        
  5 Perrotti, Zachary M       10 DAC-FL                         1:22.36        
                  37.21     1:22.36 (45.15)                                        
  6 Hunt, Gavin H             10 Tbay-FL                        1:23.64        
                  37.59     1:23.64 (46.05)                                        
  7 LY, Kevin L               10 WDST-FL                        1:27.88        
                  38.23     1:27.88 (49.65)                                        
  8 Cifu, James D             10 Unattached Cat-FL              1:28.38        
                  42.42     1:28.38 (45.96)                                        
  9 Sullivan, Scott A         10 Unattached                     1:29.13        
                  40.52     1:29.13 (48.61)                                        
 10 Ackerman, Trevor D         9 ELW-FL                         1:32.18        
                  42.74     1:32.18 (49.44)                                        
 11 Koser, Troy M              9 W. Florida Swim-FL             1:32.25        
                  41.23     1:32.25 (51.02)                                        
 12 Viana, Bobby C            10 Blue Wave-FL                   1:32.56        
                  42.50     1:32.56 (50.06)                                        
 13 Olson, Matt S              9 Cudas-FL                       1:32.62        
                  43.41     1:32.62 (49.21)                                        
 14 Peterson, Andy A          10 WLST-FL                        1:34.15        
                  44.85     1:34.15 (49.30)                                        
 15 Metka, Zachary A          10 W. Florida Swim-FL             1:34.26        
                  43.99     1:34.26 (50.27)                                        
 16 McCaw, Rich A              9 GCST-FL                        1:34.89        
                  44.98     1:34.89 (49.91)                                        
 17 Andrade, John A           10 Tbay-FL                        1:35.05        
                  44.79     1:35.05 (50.26)                                        
 18 Tomlin, Matt A            10 W. Florida Swim-FL             1:35.13        
                  47.33     1:35.13 (47.80)                                        
 19 Thomason, Jack W           9 WDST-FL                        1:35.21        
                  46.86     1:35.21 (48.35)                                        
 20 Barnes, Walker B           9 STAT-FL                        1:35.80        
                  43.81     1:35.80 (51.99)                                        
 21 Mikell, Dennis D           9 GCST-FL                        1:41.56        
                  47.10     1:41.56 (54.46)                                        
 22 Logan, Collin C            9 Blue Wave-FL                   1:42.97        
                  49.59     1:42.97 (53.38)                                        
 23 Bradley, Zak R            10 Blue Wave-FL                   1:44.14        
                  50.66     1:44.14 (53.48)                                        
 24 Coton, JP P                9 WLST-FL                        1:48.26        
                  53.61     1:48.26 (54.65)                                        
 25 Latorre, Alex C           10 GCST-FL                        1:49.60        
                  55.57     1:49.60 (54.03)                                        
 26 Traniello, Scott C        10 GCST-FL                        1:51.70        
                  53.84     1:51.70 (57.86)                                        
 27 Knox, Robby R              9 WLST-FL                        1:58.67        
                  56.06   1:58.67 (1:02.61)                                        
 28 Sands, Calvin H           10 GCST-FL                        1:58.79        
                1:00.45     1:58.79 (58.34)                                        
 29 Harrison, Erik            10 ACTT-FL                        1:59.93        
                  54.91   1:59.93 (1:05.02)                                        
 30 Bukaweski, Dylan S         9 Blue Wave-FL                   2:07.17        
                  57.38   2:07.17 (1:09.79)                                        
 31 Harris, John A             9 DAC-FL                         2:10.81        
                1:02.53   2:10.81 (1:08.28)                                        
 -- Simon, John V             10 STAT-FL                             DQ        
                  42.65          DQ (48.52)                                        
 -- Black, Will A              9 STAT-FL                             DQ        
                  53.21        DQ (1:03.51)                                        
 -- Tedrick, Constantine B    10 Blue Wave-FL                        DQ        
                  48.61          DQ (52.15)                                        
 -- Daniel, Willy R           10 Blue Wave-FL                        DQ        
                  51.60        DQ (1:03.25)                                        
 -- Hower, Charlie             9 ACTT-FL                             DQ        
                  45.91          DQ (52.44)                                        
 -- Malecot, Phillip W        10 W. Florida Swim-FL                  DQ        
                  45.91          DQ (49.23)                                        
 -- Lewis, Lance D            10 Swim-FL                             NS        
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bradley, Savannah L        8 Blue Wave-FL                     15.92        
  2 Haas, Aubrey M             8 DAC-FL                           15.93        
  3 Albion, Hannah R           8 GCST-FL                          16.44        
  4 Finke, Autumn S            8 DAC-FL                           16.51        
  5 Bishop, Sheridan K         8 W. Florida Swim-FL               16.74        
  6 Marckese, Marissa E        8 SPA-FL                           17.13        
  7 Thatch, Nicole A           8 Cudas-FL                         17.78        
  8 Blatz, Samantha N          8 UNAE-FL                          17.82        
  9 Finke, Summer S            7 DAC-FL                           17.84        
 10 Litschgi, Victoria L       8 STAT-FL                          18.88        
 11 Hubbard, Chloe S           8 ELW-FL                           18.94        
 12 Wilson, Merrill E          7 Blue Wave-FL                     19.11        
 13 Gorman, Sarah M            8 W. Florida Swim-FL               19.16        
 14 Eadie, Cassandra A         8 ELW-FL                           19.37        
 15 Bowden, Bailey A           7 WLST-FL                          19.38        
 16 Perrotti, Morgan           6 DAC-FL                           19.60        
 17 Slosberg, Leah J           8 GCST-FL                          19.73        
 18 Schillo, Megan             8 TBB-FL                           19.85        
 19 Canjura, Kristin E         8 DAC-FL                           19.92        
 20 Miller, Chelsea            7 W. Florida Swim-FL               19.96        
 21 Howard, Hannah N           5 WIN-FL                           20.12        
 22 Lehr, Allison P            8 Blue Wave-FL                     20.21        
 23 Matuska, Katie E           8 ELW-FL                           20.24        
 24 Gardin, Aubrey             7 ACTT-FL                          20.37        
 25 Andrade, Allie C           7 Tbay-FL                          20.42        
 26 Pickrem, Sydney E          6 ELW-FL                           20.48        
 27 Wells, Emma M              6 SPA-FL                           20.56        
 28 Patriaco, Brooke R         8 WDST-FL                          20.71        
 29 McGlone, Rachel L          7 W. Florida Swim-FL               21.08        
 30 Quach, Megan               8 WDST-FL                          21.53        
 31 Dong, Angela P             7 WDST-FL                          21.56        
 32 Linebaugh, Bailey A        8 STAT-FL                          21.67        
 33 Jarmolych, Samantha N      8 DAC-FL                           21.70        
 34 Frantz, Sarah A            5 GCST-FL                          21.82        
 34 McVety, Samantha C         7 GCST-FL                          21.82        
 36 Marckese, Kaylan J         5 SPA-FL                           21.94        
 37 Walton, Taylor R           8 Blue Wave-FL                     21.97        
 38 Hubbard, Mackenzie N       6 ELW-FL                           22.17        
 39 Wong, Moriah J             8 UNAE-FL                          23.67        
 40 Suttlehan, Haley G         6 DAC-FL                           23.90        
 41 Cinibulk, Veronica E       7 WIN-FL                           24.07        
 42 Scott, Katie A             7 Tbay-FL                          24.31        
 43 Lawson, Sunni J            6 Tbay-FL                          25.53        
 44 Pedroff, Olivia C          7 SPA-FL                           26.04        
 45 Smith, Annika B            6 Cudas-FL                         26.32        
 46 Jaggers, Hannah            7 Tbay-FL                          26.52        
 47 Clark, Lauren R            6 GCST-FL                          26.79        
 48 Peterson, Brooke L         7 W. Florida Swim-FL               28.74        
 49 Knox, Carly L              6 WLST-FL                          29.50        
 50 Kovach, Megan M            7 DAC-FL                           29.90        
 51 Liebling, Sarah E          7 ELW-FL                           31.93        
 52 Wineinger, Chloe E         5 WLST-FL                          36.47        
 -- Hughes, Sarah E            8 Cudas-FL                            DQ        
 -- Clark, Elise V             8 GCST-FL                             NS        
 -- Aye, Olivia R              6 STAT-FL                             NS        
 -- Vitiello, Kathryn          8 Swim-FL                             NS        
 -- Mirones, Kristen E         6 Tbay-FL                             NS        
 -- Latimer, Julie B           8 Tbay-FL                             NS        
 -- Carey, Madeline M          7 GTSA-FL                             NS        
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lawson, Tripp F            8 Tbay-FL                          16.55        
  2 Ortega, Nicholas G         8 GCST-FL                          16.92        
  3 Smith, Kevin M             8 Cudas-FL                         17.15        
  4 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     17.44        
  5 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           17.57        
  6 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                          17.73        
  7 Mcmahon, Connor W          8 ELW-FL                           17.88        
  8 Uselis, Taylor A           7 ELW-FL                           18.17        
  9 Berson, Marc D             7 TNTY-FL                          18.43        
 10 Nielsen, Matt D            8 Swim-FL                          18.82        
 11 Kimura, Kent Q             8 WDST-FL                          18.89        
 12 Kimura, Kyle Q             7 WDST-FL                          19.21        
 13 Wick, JP P                 8 Blue Wave-FL                     19.25        
 14 Viana, Joseph K            8 Blue Wave-FL                     19.31        
 15 Morgan, Jake H             6 ELW-FL                           20.01        
 16 Lombardo, Michael J        7 DAC-FL                           20.10        
 17 Turnadzic, Amar            8 Swim-FL                          20.30        
 18 Traniello, Tyler J         8 GCST-FL                          20.47        
 19 Graves, Tyler T            6 UNAB-FL                          21.17        
 20 Traniello, Damien P        7 GCST-FL                          21.20        
 21 Woodrow, Blake O           7 GCST-FL                          21.35        
 22 Quach, Peter               8 WDST-FL                          22.30        
 23 Hobbs, Austin J            6 GCST-FL                          22.77        
 24 Barnes, Fletcher B         7 STAT-FL                          22.95        
 25 Mills, Patrick H           6 STAT-FL                          22.98        
 26 Joyner, Jarrett G          6 WLST-FL                          23.47        
 27 McVety, Colton B           6 GCST-FL                          23.66        
 28 Hammond, Maxx *            6 ELW-FL                           28.05        
 29 Richards, Jason D          8 DAC-FL                           28.32        
 30 Irwin, Mitchell W          5 ELW-FL                           31.17        
 31 Hazama, Peyton N           5 ELW-FL                           33.36        
 32 Karpman, Colton M          5 ELW-FL                           33.42        
 33 Knox, Carson J             6 WLST-FL                          35.46        
 -- Perry, Kevin D             8 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Wolf, Michael R            7 SPA-FL                              NS        
 -- Gomez, Blake R             7 W. Florida Swim-FL                  NS        
 
Event 21  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Unattached Cat-FL                27.98        
  2 Britt, Chelsea E           8 Unattached                       29.59        
  3 Berson, Elisa R           10 TNTY-FL                          30.02        
  4 Buckley, Kelsey R         10 DAC-FL                           30.34        
  5 Kuethe, Blair B           10 Tbay-FL                          30.79        
  6 Steinwarz, Tatiana M      10 Swim-FL                          31.06        
  7 Pindral, Rebecca L        10 TNTY-FL                          31.12        
  8 O'Connor, Ann A           10 Cudas-FL                         31.61        
  9 Rossi, Kathleen J          9 Unattached Cat-FL                31.91        
 10 Frantz, Kelsey E           9 GCST-FL                          32.97        
 11 Nelson, Sara E             9 Swim-FL                          33.12        
 12 Sylvester, Kaylin M       10 TNTY-FL                          33.26        
 12 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                           33.26        
 14 Hahmann, Haley E          10 STAT-FL                          33.47        
 15 Dong, Christina P         10 WDST-FL                          33.55        
 16 Hobbs, Allison M           9 GCST-FL                          33.57        
 17 Dubrasky, Molly J         10 GCST-FL                          33.59        
 18 Stumpf, Kaitlin J         10 Tbay-FL                          33.68        
 19 Strauss, Sarah A          10 GCST-FL                          33.80        
 20 Matuska, Nicole M         10 ELW-FL                           33.81        
 21 Wegner, Jacqueline G       9 Cudas-FL                         33.83        
 22 Titus, Christine M        10 Swim-FL                          34.18        
 23 Frazier, Taylor A         10 ELW-FL                           34.40        
 24 Mortti, Taylor R          10 Cat-FL                           34.42        
 25 Bessinger, Jacqueline G    9 Tbay-FL                          34.44        
 26 Taylor, Amy S              9 ACTT-FL                          34.94        
 27 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                           35.20        
 28 Mahler, Christine         10 Cudas-FL                         35.81        
 29 Ellsworth, Jessica N      10 GCST-FL                          36.19        
 30 Persky, Jenna F           10 Cudas-FL                         36.30        
 31 Agrusa, Cara              10 ACTT-FL                          36.31        
 32 Wolf, Emory E             10 SPA-FL                           36.50        
 33 Sox, Kelly E              10 Tbay-FL                          36.65        
 34 Werdine, Rebecca S         9 GTSA-FL                          36.66        
 35 Wells, Elizabeth J        10 SPA-FL                           36.67        
 36 Flanagan, Mariel A         9 SPA-FL                           36.70        
 37 Jeffries, Angelina M       9 GCST-FL                          36.78        
 38 Quach, Michelle           10 WDST-FL                          36.79        
 39 Rorer, Melanie E           9 SPA-FL                           36.80        
 40 Bach, Karina M            10 W. Florida Swim-FL               37.02        
 41 Gilbert, Jennifer R       10 Tbay-FL                          37.24        
 42 Bruno, Emma E             10 GCST-FL                          37.46        
 43 McKeever, Rachel N         9 Cudas-FL                         37.57        
 44 Lakshmanan, Bavya D       10 Cat-FL                           38.12        
 45 Coghlan, Lauren M          9 W. Florida Swim-FL               38.37        
 46 Joyner, Savannah R         9 WLST-FL                          38.41        
 47 Murphy, Maggie A          10 DAC-FL                           38.57        
 48 Miller, Dominique         10 W. Florida Swim-FL               38.96        
 49 Geis, Megan A              9 Blue Wave-FL                     38.99        
 50 Quach, Kelly               9 WDST-FL                          39.02        
 51 Howard, Rebekah J          7 WIN-FL                           39.21        
 52 Jardine, Riley E           9 Unattached Cat-FL                39.27        
 53 Miller, Madison M          9 DAC-FL                           39.50        
 54 Piche, Kylie C            10 Blue Wave-FL                     39.52        
 55 Derose, Demi A             9 GCST-FL                          39.90        
 56 Kelsey, Katie              9 W. Florida Swim-FL               40.02        
 57 Gilbert, Lindsey A         9 Tbay-FL                          40.04        
 58 McComeskey, Brianna D      9 Cudas-FL                         40.06        
 59 Cain, Alissa L             9 GCST-FL                          40.21        
 60 Scott, Taylor M            9 SPA-FL                           40.33        
 61 McCluskey, Elizabeth E     9 DAC-FL                           40.87        
 62 Strasen, Allyson E         9 WDST-FL                          41.60        
 63 Defoe, Sierra Y            9 WIN-FL                           41.89        
 64 Liebling, Julia H          9 ELW-FL                           41.93        
 65 Burdge, Taylor A           9 STAT-FL                          42.27        
 66 Wiser, Ashley S            9 W. Florida Swim-FL               42.73        
 67 Gollinger, Rachel E        9 Cudas-FL                         42.91        
 68 Jones, Alexandra N         9 SPA-FL                           43.60        
 69 Biega, Brittany T         10 Blue Wave-FL                     44.47        
 70 Garcia, Sierra M           8 WIN-FL                           44.60        
 71 Stevens, Carey S           9 DAC-FL                           44.68        
 72 Siewert, Emma C           10 GTSA-FL                          44.80        
 73 Kimble, Madison D          8 Tbay-FL                          45.70        
 74 Kimble, Courtney L         8 Tbay-FL                          46.44        
 75 Clark, Leah N             10 GCST-FL                          46.70        
 76 Hampton, Ashley L         10 SCFY-FL                          48.01        
 77 Kerr, Sarah C              9 DAC-FL                           50.24        
 78 Ryals, Courtney J         10 STAT-FL                          52.04        
 -- Cruz, Sacha I              9 TBB-FL                              NS        
 -- Ayala, Jessica L          10 Unattached Cat-FL                   NS        
 -- Weiss, Amelia T            9 STAT-FL                             NS        
 -- Alexander, Caroline V      9 STAT-FL                             NS        
 -- Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                             NS        
 -- Akers, Ashley M           10 Tbay-FL                             NS        
 -- Perry, Emmaline H         10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Clawson, Caitlin A        10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Fish, Chloe                9 ACTT-FL                             NS        
 -- Peters, Haley J            9 WLST-FL                             NS        
 -- Jones, Hilary L           10 TNTY-FL                             NS        
 
Event 22  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snew, Kyle D              10 GCST-FL                          29.22        
  2 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                          31.11        
  3 Thatch, Eric D            10 Cudas-FL                         32.35        
  4 Hunt, Gavin H             10 Tbay-FL                          32.37        
  5 Perrotti, Zachary M       10 DAC-FL                           32.71        
  6 Sox, Mark A               10 Tbay-FL                          33.59        
  7 Simon, John V             10 STAT-FL                          34.65        
  8 McNamara, Bryan R          9 Blue Wave-FL                     34.74        
  9 Malecot, Phillip W        10 W. Florida Swim-FL               34.89        
 10 Sullivan, Scott A         10 Unattached                       34.97        
 11 McCaw, Rich A              9 GCST-FL                          35.04        
 12 Cifu, James D             10 Unattached Cat-FL                35.13        
 13 Tomlin, Matt A            10 W. Florida Swim-FL               35.29        
 14 Koser, Troy M              9 W. Florida Swim-FL               35.38        
 15 Olson, Matt S              9 Cudas-FL                         35.44        
 16 Bradley, Zak R            10 Blue Wave-FL                     35.57        
 17 Hower, Charlie             9 ACTT-FL                          35.69        
 18 Ackerman, Trevor D         9 ELW-FL                           36.12        
 19 Andrade, John A           10 Tbay-FL                          36.23        
 20 LY, Kevin L               10 WDST-FL                          36.36        
 21 Barnes, Walker B           9 STAT-FL                          36.50        
 22 Viana, Bobby C            10 Blue Wave-FL                     36.52        
 23 Peterson, Andy A          10 WLST-FL                          36.65        
 24 Metka, Zachary A          10 W. Florida Swim-FL               36.93        
 25 Perez, David               7 Tbay-FL                          36.94        
 26 Latorre, Alex C           10 GCST-FL                          38.09        
 27 Green, PJ J                9 GCST-FL                          38.35        
 28 Yaitanes, Yanni A         10 SCFY-FL                          38.85        
 29 Thomason, Jack W           9 WDST-FL                          39.20        
 30 Tedrick, Constantine B    10 Blue Wave-FL                     39.38        
 31 Logan, Collin C            9 Blue Wave-FL                     39.52        
 32 Steinwarz, Jurgen A        9 Swim-FL                          39.68        
 33 Bukaweski, Dylan S         9 Blue Wave-FL                     40.21        
 34 Mikell, Dennis D           9 GCST-FL                          40.32        
 35 Daniel, Willy R           10 Blue Wave-FL                     41.47        
 36 Coton, JP P                9 WLST-FL                          42.09        
 37 Harrison, Erik            10 ACTT-FL                          42.58        
 38 Baron, Joshua T            9 W. Florida Swim-FL               42.73        
 39 Sands, Calvin H           10 GCST-FL                          43.47        
 40 Knox, Robby R              9 WLST-FL                          44.25        
 41 Black, Will A              9 STAT-FL                          45.93        
 42 Fabrizio, Nick             9 W. Florida Swim-FL               46.65        
 43 Huston, Evan R             9 W. Florida Swim-FL               46.74        
 44 Traniello, Scott C        10 GCST-FL                          47.82        
 45 Peters, Alexander          9 W. Florida Swim-FL               49.71        
 46 Harris, John A             9 DAC-FL                           56.88        
 -- Few, James D               9 STAT-FL                             DQ        
 -- Murphy, Bryan              9 Swim-FL                             NS        
 -- Lewis, Lance D            10 Swim-FL                             NS        
 -- Vitiello, John            10 Swim-FL                             NS        
 -- Peterson, Beau C          10 W. Florida Swim-FL                  NS        
 -- Riccio, Vinnie             9 W. Florida Swim-FL                  NS        
 
Event 23  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haas, Aubrey M             8 DAC-FL                           21.94        
  2 Hughes, Sarah E            8 Cudas-FL                         22.13        
  3 Litschgi, Victoria L       8 STAT-FL                          22.63        
  4 Albion, Hannah R           8 GCST-FL                          22.87        
  5 Bradley, Savannah L        8 Blue Wave-FL                     22.97        
  6 Finke, Autumn S            8 DAC-FL                           23.23        
  7 Thatch, Nicole A           8 Cudas-FL                         23.45        
  8 Matuska, Katie E           8 ELW-FL                           24.12        
  9 Marckese, Marissa E        8 SPA-FL                           24.32        
 10 Bowden, Bailey A           7 WLST-FL                          24.61        
 11 Hubbard, Chloe S           8 ELW-FL                           24.73        
 12 Schillo, Megan             8 TBB-FL                           25.41        
 13 Bishop, Sheridan K         8 W. Florida Swim-FL               25.56        
 14 Finke, Summer S            7 DAC-FL                           25.75        
 15 Quach, Megan               8 WDST-FL                          25.86        
 16 Gardin, Aubrey             7 ACTT-FL                          26.24        
 17 Dong, Angela P             7 WDST-FL                          26.27        
 18 Eadie, Cassandra A         8 ELW-FL                           26.28        
 19 Garcia, Sierra M           8 WIN-FL                           26.71        
 20 Wilson, Merrill E          7 Blue Wave-FL                     26.78        
 21 Perrotti, Morgan           6 DAC-FL                           27.10        
 22 McGlone, Rachel L          7 W. Florida Swim-FL               27.65        
 23 Wells, Emma M              6 SPA-FL                           28.09        
 24 Blatz, Samantha N          8 UNAE-FL                          28.15        
 25 Patriaco, Brooke R         8 WDST-FL                          28.18        
 26 Slosberg, Leah J           8 GCST-FL                          29.00        
 27 Pickrem, Sydney E          6 ELW-FL                           29.28        
 28 Wong, Moriah J             8 UNAE-FL                          29.50        
 29 McVety, Samantha C         7 GCST-FL                          29.82        
 30 Hubbard, Mackenzie N       6 ELW-FL                           30.52        
 31 Liebling, Sarah E          7 ELW-FL                           31.83        
 32 Marckese, Kaylan J         5 SPA-FL                           32.33        
 33 Smith, Annika B            6 Cudas-FL                         33.01        
 34 Scott, Katie A             7 Tbay-FL                          33.78        
 35 Frantz, Sarah A            5 GCST-FL                          34.37        
 36 Howard, Hannah N           5 WIN-FL                           35.83        
 37 Lawson, Sunni J            6 Tbay-FL                          35.97        
 38 Kovach, Megan M            7 DAC-FL                           36.75        
 39 Pedroff, Olivia C          7 SPA-FL                           37.47        
 40 Walton, Taylor R           8 Blue Wave-FL                     37.64        
 41 Peterson, Brooke L         7 W. Florida Swim-FL               40.23        
 42 Clark, Lauren R            6 GCST-FL                          46.39        
 43 Suttlehan, Haley G         6 DAC-FL                           46.61        
 -- Lehr, Allison P            8 Blue Wave-FL                        DQ        
 -- Kimble, Courtney L         8 Tbay-FL                             DQ        
 -- Jarmolych, Samantha N      8 DAC-FL                              DQ        
 -- Jaggers, Hannah            7 Tbay-FL                             DQ        
 -- Gorman, Sarah M            8 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Knox, Carly L              6 WLST-FL                             DQ        
 -- Wineinger, Chloe E         5 WLST-FL                             DQ        
 -- Cinibulk, Veronica E       7 WIN-FL                              DQ        
 -- Miller, Chelsea            7 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Carey, Madeline M          7 GTSA-FL                             NS        
 -- Aye, Olivia R              6 STAT-FL                             NS        
 -- Clark, Elise V             8 GCST-FL                             NS        
 -- Vitiello, Kathryn          8 Swim-FL                             NS        
 -- Mirones, Kristen E         6 Tbay-FL                             NS        
 
Event 24  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Kevin M             8 Cudas-FL                         21.42        
  2 Ortega, Nicholas G         8 GCST-FL                          22.58        
  3 Lawson, Tripp F            8 Tbay-FL                          23.24        
  4 Mcmahon, Connor W          8 ELW-FL                           23.55        
  5 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           25.22        
  6 Berson, Marc D             7 TNTY-FL                          25.66        
  7 Graves, Tyler T            6 UNAB-FL                          25.83        
  8 Uselis, Taylor A           7 ELW-FL                           26.47        
  9 Kimura, Kent Q             8 WDST-FL                          26.67        
 10 Kimura, Kyle Q             7 WDST-FL                          27.06        
 11 Turnadzic, Amar            8 Swim-FL                          27.13        
 12 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     27.28        
 13 Traniello, Tyler J         8 GCST-FL                          28.35        
 14 Nielsen, Matt D            8 Swim-FL                          28.39        
 15 Wick, JP P                 8 Blue Wave-FL                     28.95        
 16 Lombardo, Michael J        7 DAC-FL                           29.29        
 17 Hobbs, Austin J            6 GCST-FL                          30.47        
 18 Quach, Peter               8 WDST-FL                          30.78        
 19 Morgan, Jake H             6 ELW-FL                           31.09        
 20 Viana, Joseph K            8 Blue Wave-FL                     31.12        
 21 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                          31.79        
 22 Richards, Jason D          8 DAC-FL                           34.13        
 23 Hammond, Maxx *            6 ELW-FL                           38.62        
 -- Karpman, Colton M          5 ELW-FL                              DQ        
 -- Knox, Carson J             6 WLST-FL                             DQ        
 -- Barnes, Fletcher B         7 STAT-FL                             DQ        
 -- Traniello, Damien P        7 GCST-FL                             DQ        
 -- Woodrow, Blake O           7 GCST-FL                             DQ        
 -- McVety, Colton B           6 GCST-FL                             DQ        
 -- Joyner, Jarrett G          6 WLST-FL                             DQ        
 -- Mills, Patrick H           6 STAT-FL                             DQ        
 -- Perry, Kevin D             8 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Gomez, Blake R             7 W. Florida Swim-FL                  NS        
 
Event 25  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rossi, Megan C            10 Unattached Cat-FL                36.14        
  2 Berson, Elisa R           10 TNTY-FL                          37.79        
  3 Pindral, Rebecca L        10 TNTY-FL                          39.66        
  4 Moore, April E             9 Tbay-FL                          39.79        
  5 Frazier, Taylor A         10 ELW-FL                           42.17        
  5 Buckley, Kelsey R         10 DAC-FL                           42.17        
  7 Dong, Christina P         10 WDST-FL                          43.18        
  8 Rossi, Kathleen J          9 Unattached Cat-FL                44.22        
  9 Wegner, Jacqueline G       9 Cudas-FL                         44.24        
 10 Wells, Elizabeth J        10 SPA-FL                           44.74        
 11 Steinwarz, Tatiana M      10 Swim-FL                          44.77        
 12 Nelson, Sara E             9 Swim-FL                          45.03        
 13 Jones, Alexandra N         9 SPA-FL                           45.32        
 14 Persky, Jenna F           10 Cudas-FL                         45.82        
 15 Matuska, Nicole M         10 ELW-FL                           45.86        
 16 Titus, Christine M        10 Swim-FL                          46.31        
 17 Stumpf, Kaitlin J         10 Tbay-FL                          46.38        
 18 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                           46.81        
 19 Mortti, Taylor R          10 Cat-FL                           47.10        
 20 Mahler, Christine         10 Cudas-FL                         47.44        
 21 Conlon, Colleen E         10 DAC-FL                           47.98        
 22 Bach, Karina M            10 W. Florida Swim-FL               48.65        
 23 Joyner, Savannah R         9 WLST-FL                          48.73        
 24 Ellsworth, Jessica N      10 GCST-FL                          49.37        
 25 Quach, Michelle           10 WDST-FL                          49.49        
 26 Lakshmanan, Bavya D       10 Cat-FL                           49.92        
 27 Strasen, Allyson E         9 WDST-FL                          50.43        
 28 Gilbert, Jennifer R       10 Tbay-FL                          50.44        
 29 Frantz, Kelsey E           9 GCST-FL                          50.53        
 30 Gilbert, Lindsey A         9 Tbay-FL                          50.65        
 31 McComeskey, Brianna D      9 Cudas-FL                         51.02        
 32 Howard, Rebekah J          7 WIN-FL                           51.23        
 33 Jeffries, Angelina M       9 GCST-FL                          51.48        
 34 Quach, Kelly               9 WDST-FL                          51.51        
 35 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                           51.52        
 36 Flanagan, Mariel A         9 SPA-FL                           51.73        
 37 Coghlan, Lauren M          9 W. Florida Swim-FL               52.53        
 38 Liebling, Julia H          9 ELW-FL                           52.58        
 39 Scott, Taylor M            9 SPA-FL                           53.13        
 40 Miller, Dominique         10 W. Florida Swim-FL               53.42        
 41 Cain, Alissa L             9 GCST-FL                          53.88        
 42 Murphy, Maggie A          10 DAC-FL                           54.73        
 43 Geis, Megan A              9 Blue Wave-FL                     55.01        
 44 Wiser, Ashley S            9 W. Florida Swim-FL               55.30        
 45 Sylvester, Kaylin M       10 TNTY-FL                          55.41        
 46 Hampton, Ashley L         10 SCFY-FL                          55.49        
 47 Ryals, Courtney J         10 STAT-FL                          56.16        
 48 Kelsey, Katie              9 W. Florida Swim-FL               56.37        
 49 Piche, Kylie C            10 Blue Wave-FL                     56.52        
 50 Bruno, Emma E             10 GCST-FL                          58.04        
 51 Miller, Madison M          9 DAC-FL                           59.61        
 52 Derose, Demi A             9 GCST-FL                          59.83        
 53 McCluskey, Elizabeth E     9 DAC-FL                         1:00.37        
 54 Defoe, Sierra Y            9 WIN-FL                         1:03.55        
 55 Stevens, Carey S           9 DAC-FL                         1:03.69        
 56 Clark, Leah N             10 GCST-FL                        1:06.48        
 57 Fish, Chloe                9 ACTT-FL                        1:07.17        
 58 Kerr, Sarah C              9 DAC-FL                         1:22.18        
 -- Gollinger, Rachel E        9 Cudas-FL                            DQ        
 -- Jardine, Riley E           9 Unattached Cat-FL                   DQ        
 -- Siewert, Emma C           10 GTSA-FL                             DQ        
 -- Weiss, Amelia T            9 STAT-FL                             NS        
 -- Perry, Emmaline H         10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Cruz, Sacha I              9 TBB-FL                              NS        
 -- Alexander, Caroline V      9 STAT-FL                             NS        
 -- Clawson, Caitlin A        10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Jones, Hilary L           10 TNTY-FL                             NS        
 -- Peters, Haley J            9 WLST-FL                             NS        
 
Event 26  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                           40.92        
  2 Olson, Matt S              9 Cudas-FL                         42.43        
  3 Cifu, James D             10 Unattached Cat-FL                43.52        
  4 Tomlin, Matt A            10 W. Florida Swim-FL               45.24        
  5 Few, James D               9 STAT-FL                          45.60        
  6 Thomason, Jack W           9 WDST-FL                          45.82        
  7 Perrotti, Zachary M       10 DAC-FL                           45.87        
  8 Andrade, John A           10 Tbay-FL                          46.42        
  9 Simon, John V             10 STAT-FL                          47.16        
 10 Sullivan, Scott A         10 Unattached                       47.33        
 11 Hunt, Gavin H             10 Tbay-FL                          47.47        
 12 McCaw, Rich A              9 GCST-FL                          49.59        
 13 Ackerman, Trevor D         9 ELW-FL                           49.87        
 14 LY, Kevin L               10 WDST-FL                          50.75        
 15 Logan, Collin C            9 Blue Wave-FL                     51.21        
 16 Yaitanes, Yanni A         10 SCFY-FL                          51.55        
 17 Mikell, Dennis D           9 GCST-FL                          52.52        
 18 Hower, Charlie             9 ACTT-FL                          52.66        
 19 Peterson, Andy A          10 WLST-FL                          52.91        
 20 Bradley, Zak R            10 Blue Wave-FL                     53.67        
 21 Tedrick, Constantine B    10 Blue Wave-FL                     54.10        
 22 Coton, JP P                9 WLST-FL                          56.05        
 23 Sands, Calvin H           10 GCST-FL                          57.30        
 24 Green, PJ J                9 GCST-FL                          59.03        
 25 Traniello, Scott C        10 GCST-FL                          59.17        
 26 McNamara, Bryan R          9 Blue Wave-FL                   1:00.25        
 27 Harrison, Erik            10 ACTT-FL                        1:01.03        
 28 Steinwarz, Jurgen A        9 Swim-FL                        1:02.10        
 29 Daniel, Willy R           10 Blue Wave-FL                   1:02.21        
 30 Fabrizio, Nick             9 W. Florida Swim-FL             1:03.86        
 31 Latorre, Alex C           10 GCST-FL                        1:04.87        
 32 Harris, John A             9 DAC-FL                         1:10.66        
 -- Knox, Robby R              9 WLST-FL                             DQ        
 -- Malecot, Phillip W        10 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Baron, Joshua T            9 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Peters, Alexander          9 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Peterson, Beau C          10 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Huston, Evan R             9 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Murphy, Bryan              9 Swim-FL                             NS        
 -- Vitiello, John            10 Swim-FL                             NS        
 -- Riccio, Vinnie             9 W. Florida Swim-FL                  NS        
 -- Lewis, Lance D            10 Swim-FL                             NS        
 
Event 27  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Albion, Hannah R           8 GCST-FL                          40.31        
  2 Haas, Aubrey M             8 DAC-FL                           41.06        
  3 Hughes, Sarah E            8 Cudas-FL                         42.14        
  4 Marckese, Marissa E        8 SPA-FL                           42.34        
  5 Bradley, Savannah L        8 Blue Wave-FL                     42.49        
  6 Finke, Autumn S            8 DAC-FL                           43.16        
  7 Perrotti, Morgan           6 DAC-FL                           45.74        
  8 Finke, Summer S            7 DAC-FL                           47.05        
  9 Thatch, Nicole A           8 Cudas-FL                         47.42        
 10 Bishop, Sheridan K         8 W. Florida Swim-FL               48.10        
 11 Bowden, Bailey A           7 WLST-FL                          48.11        
 12 Schillo, Megan             8 TBB-FL                           48.67        
 13 Blatz, Samantha N          8 UNAE-FL                          50.28        
 14 Wilson, Merrill E          7 Blue Wave-FL                     51.42        
 15 Quach, Megan               8 WDST-FL                          53.35        
 16 Dong, Angela P             7 WDST-FL                          53.58        
 17 Matuska, Katie E           8 ELW-FL                           55.34        
 18 Hubbard, Chloe S           8 ELW-FL                           57.98        
 19 Lehr, Allison P            8 Blue Wave-FL                     58.44        
 20 Kimble, Madison D          8 Tbay-FL                        1:00.67        
 21 Slosberg, Leah J           8 GCST-FL                        1:01.69        
 22 Garcia, Sierra M           8 WIN-FL                         1:02.20        
 23 Frantz, Sarah A            5 GCST-FL                        1:02.90        
 24 Patriaco, Brooke R         8 WDST-FL                        1:05.00        
 25 Gardin, Aubrey             7 ACTT-FL                        1:10.87        
 -- McGlone, Rachel L          7 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Howard, Hannah N           5 WIN-FL                              DQ        
 -- Latimer, Julie B           8 Tbay-FL                             NS        
 
Event 28  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lawson, Tripp F            8 Tbay-FL                          40.93        
  2 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           45.27        
  3 Ortega, Nicholas G         8 GCST-FL                          45.47        
  4 Berson, Marc D             7 TNTY-FL                          46.90        
  5 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     48.11        
  6 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                          50.23        
  7 Kimura, Kent Q             8 WDST-FL                          53.38        
  8 Kimura, Kyle Q             7 WDST-FL                          53.59        
  9 Smith, Kevin M             8 Cudas-FL                         53.60        
 10 Turnadzic, Amar            8 Swim-FL                          54.22        
 11 Uselis, Taylor A           7 ELW-FL                           55.00        
 12 Mcmahon, Connor W          8 ELW-FL                           58.67        
 13 Quach, Peter               8 WDST-FL                        1:01.43        
 14 Nielsen, Matt D            8 Swim-FL                        1:01.63        
 -- Graves, Tyler T            6 UNAB-FL                             DQ        
 -- Hobbs, Austin J            6 GCST-FL                             DQ        
 -- Traniello, Tyler J         8 GCST-FL                             DQ        
 -- Perez, David               7 Tbay-FL                             DQ        
 -- Woodrow, Blake O           7 GCST-FL                             DQ        
 -- Perry, Kevin D             8 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Wolf, Michael R            7 SPA-FL                              NS        
 
Event 29  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Britt, Chelsea E           8 Unattached                     1:08.03        
                  32.18     1:08.03 (35.85)                                        
  2 Kuethe, Blair B           10 Tbay-FL                        1:16.16        
                  35.64     1:16.16 (40.52)                                        
  3 Buckley, Kelsey R         10 DAC-FL                         1:21.60        
                  37.87     1:21.60 (43.73)                                        
  4 Dubrasky, Molly J         10 GCST-FL                        1:23.77        
                  39.77     1:23.77 (44.00)                                        
  5 Grace, Courtney A         10 Cat-FL                         1:26.08        
                  39.98     1:26.08 (46.10)                                        
  6 Frantz, Kelsey E           9 GCST-FL                        1:26.77        
                  39.97     1:26.77 (46.80)                                        
  7 Taylor, Amy S              9 ACTT-FL                        1:26.79        
                  40.67     1:26.79 (46.12)                                        
  8 Dong, Christina P         10 WDST-FL                        1:28.56        
                  41.42     1:28.56 (47.14)                                        
  9 O'Connor, Ann A           10 Cudas-FL                       1:29.25        
                  40.58     1:29.25 (48.67)                                        
 10 Quach, Michelle           10 WDST-FL                        1:33.06        
                  43.90     1:33.06 (49.16)                                        
 11 Graves, Giorgie L         10 UNAB-FL                        1:33.82        
                  40.86     1:33.82 (52.96)                                        
 12 Agrusa, Cara              10 ACTT-FL                        1:33.94        
                  44.22     1:33.94 (49.72)                                        
 13 Titus, Christine M        10 Swim-FL                        1:34.26        
                  42.92     1:34.26 (51.34)                                        
 14 Strauss, Sarah A          10 GCST-FL                        1:35.71        
                  44.06     1:35.71 (51.65)                                        
 15 Sylvester, Kaylin M       10 TNTY-FL                        1:36.10        
                  44.88     1:36.10 (51.22)                                        
 16 Hobbs, Allison M           9 GCST-FL                        1:36.36        
                  47.51     1:36.36 (48.85)                                        
 17 Sox, Kelly E              10 Tbay-FL                        1:38.04        
                  43.70     1:38.04 (54.34)                                        
 18 Rorer, Melanie E           9 SPA-FL                         1:45.42        
                  47.63     1:45.42 (57.79)                                        
 19 Gollinger, Rachel E        9 Cudas-FL                       2:04.20        
                  57.04   2:04.20 (1:07.16)                                        
 20 Burdge, Taylor A           9 STAT-FL                        2:09.00        
                  51.16   2:09.00 (1:17.84)                                        
 -- Defoe, Sierra Y            9 WIN-FL                              DQ        
                  54.87        DQ (1:02.90)                                        
 -- Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                             NS        
 -- Ayala, Jessica L          10 Unattached Cat-FL                   NS        
 
Event 30  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snew, Kyle D              10 GCST-FL                        1:13.61        
  2 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                         1:17.08        
  3 Perrotti, Zachary M       10 DAC-FL                         1:24.63        
  4 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                        1:27.85        
  5 Koser, Troy M              9 W. Florida Swim-FL             1:29.01        
  6 Thatch, Eric D            10 Cudas-FL                       1:31.36        
  7 Hunt, Gavin H             10 Tbay-FL                        1:35.03        
                  42.56     1:35.03 (52.47)                                        
  8 Sox, Mark A               10 Tbay-FL                        1:35.47        
  9 Metka, Zachary A          10 W. Florida Swim-FL             1:45.72        
                  50.44     1:45.72 (55.28)                                        
 10 Bukaweski, Dylan S         9 Blue Wave-FL                   2:04.44        
                  51.86   2:04.44 (1:12.58)                                        
 -- Lewis, Lance D            10 Swim-FL                             NS        
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haas, Aubrey M             8 DAC-FL                           19.73        
  2 Bradley, Savannah L        8 Blue Wave-FL                     20.13        
  3 Marckese, Marissa E        8 SPA-FL                           20.51        
  4 Albion, Hannah R           8 GCST-FL                          20.77        
  5 Finke, Autumn S            8 DAC-FL                           20.82        
  6 Hughes, Sarah E            8 Cudas-FL                         21.72        
  7 Bishop, Sheridan K         8 W. Florida Swim-FL               21.95        
  8 Finke, Summer S            7 DAC-FL                           21.99        
  9 Blatz, Samantha N          8 UNAE-FL                          22.50        
 10 Thatch, Nicole A           8 Cudas-FL                         22.79        
 11 Walton, Taylor R           8 Blue Wave-FL                     22.82        
 11 Bowden, Bailey A           7 WLST-FL                          22.82        
 13 Eadie, Cassandra A         8 ELW-FL                           23.17        
 14 Andrade, Allie C           7 Tbay-FL                          23.51        
 15 Schillo, Megan             8 TBB-FL                           23.53        
 16 Lehr, Allison P            8 Blue Wave-FL                     23.68        
 17 Perrotti, Morgan           6 DAC-FL                           23.76        
 18 Hubbard, Chloe S           8 ELW-FL                           24.19        
 19 Matuska, Katie E           8 ELW-FL                           24.44        
 20 Pickrem, Sydney E          6 ELW-FL                           24.52        
 21 Dong, Angela P             7 WDST-FL                          24.73        
 22 Gorman, Sarah M            8 W. Florida Swim-FL               24.90        
 23 Litschgi, Victoria L       8 STAT-FL                          24.91        
 24 Wilson, Merrill E          7 Blue Wave-FL                     24.99        
 25 Kimble, Madison D          8 Tbay-FL                          25.25        
 26 Quach, Megan               8 WDST-FL                          25.30        
 27 Miller, Chelsea            7 W. Florida Swim-FL               25.81        
 28 Wells, Emma M              6 SPA-FL                           25.85        
 29 Scott, Katie A             7 Tbay-FL                          26.00        
 30 Hubbard, Mackenzie N       6 ELW-FL                           26.39        
 31 Canjura, Kristin E         8 DAC-FL                           26.43        
 32 Slosberg, Leah J           8 GCST-FL                          27.06        
 33 Kimble, Courtney L         8 Tbay-FL                          27.41        
 34 Gardin, Aubrey             7 ACTT-FL                          27.58        
 35 Linebaugh, Bailey A        8 STAT-FL                          27.99        
 36 McVety, Samantha C         7 GCST-FL                          28.08        
 37 Marckese, Kaylan J         5 SPA-FL                           28.45        
 38 Wong, Moriah J             8 UNAE-FL                          28.66        
 39 Kovach, Megan M            7 DAC-FL                           28.78        
 40 Jarmolych, Samantha N      8 DAC-FL                           28.90        
 41 Peterson, Brooke L         7 W. Florida Swim-FL               29.18        
 42 McGlone, Rachel L          7 W. Florida Swim-FL               29.20        
 43 Patriaco, Brooke R         8 WDST-FL                          29.81        
 44 Frantz, Sarah A            5 GCST-FL                          31.78        
 45 Clark, Lauren R            6 GCST-FL                          32.42        
 46 Cinibulk, Veronica E       7 WIN-FL                           32.84        
 47 Smith, Annika B            6 Cudas-FL                         33.05        
 48 Pedroff, Olivia C          7 SPA-FL                           33.69        
 49 Jaggers, Hannah            7 Tbay-FL                          33.85        
 50 Howard, Hannah N           5 WIN-FL                           33.86        
 51 Lawson, Sunni J            6 Tbay-FL                          38.03        
 52 Suttlehan, Haley G         6 DAC-FL                           40.83        
 53 Wineinger, Chloe E         5 WLST-FL                          42.51        
 54 Knox, Carly L              6 WLST-FL                          45.79        
 -- Aye, Olivia R              6 STAT-FL                             NS        
 -- Vitiello, Kathryn          8 Swim-FL                             NS        
 -- Mirones, Kristen E         6 Tbay-FL                             NS        
 -- Carey, Madeline M          7 GTSA-FL                             NS        
 -- Clark, Elise V             8 GCST-FL                             NS        
 -- Latimer, Julie B           8 Tbay-FL                             NS        
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yonkee, Cole               8 Blue Wave-FL                     20.73        
  2 Traniello, Tyler J         8 GCST-FL                          21.61        
  3 Berson, Marc D             7 TNTY-FL                          21.68        
  4 Davis, Nicholas C          8 Cat-FL                           21.96        
  5 Mcmahon, Connor W          8 ELW-FL                           22.73        
  6 Uselis, Taylor A           7 ELW-FL                           23.70        
  7 Ortega, Nicholas G         8 GCST-FL                          24.14        
  8 Kimura, Kent Q             8 WDST-FL                          24.68        
  9 Traniello, Damien P        7 GCST-FL                          24.95        
 10 Viana, Joseph K            8 Blue Wave-FL                     25.27        
 11 Turnadzic, Amar            8 Swim-FL                          25.50        
 12 Smith, Kevin M             8 Cudas-FL                         25.78        
 13 Lombardo, Michael J        7 DAC-FL                           26.13        
 14 Wick, JP P                 8 Blue Wave-FL                     26.74        
 15 Kimura, Kyle Q             7 WDST-FL                          27.83        
 16 Menendez, Matthew          7 ACTT-FL                          28.13        
 17 Morgan, Jake H             6 ELW-FL                           28.14        
 18 Quach, Peter               8 WDST-FL                          28.95        
 19 Barnes, Fletcher B         7 STAT-FL                          29.94        
 20 Nielsen, Matt D            8 Swim-FL                          30.06        
 21 Mills, Patrick H           6 STAT-FL                          31.83        
 22 Joyner, Jarrett G          6 WLST-FL                          32.08        
 23 Hobbs, Austin J            6 GCST-FL                          32.87        
 24 Irwin, Mitchell W          5 ELW-FL                           38.89        
 25 McVety, Colton B           6 GCST-FL                          39.88        
 26 Hammond, Maxx *            6 ELW-FL                           40.29        
 27 Knox, Carson J             6 WLST-FL                          46.18        
 -- Hazama, Peyton N           5 ELW-FL                              DQ        
 -- Woodrow, Blake O           7 GCST-FL                             DQ        
 -- Karpman, Colton M          5 ELW-FL                              DQ        
 -- Graves, Tyler T            6 UNAB-FL                             NS        
 -- Gomez, Blake R             7 W. Florida Swim-FL                  NS        
 -- Wolf, Michael R            7 SPA-FL                              NS        
 -- Perry, Kevin D             8 Blue Wave-FL                        NS        
 
Event 33  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Britt, Chelsea E           8 Unattached                       33.69        
  2 Rossi, Megan C            10 Unattached Cat-FL                33.83        
  3 Berson, Elisa R           10 TNTY-FL                          35.99        
  4 Buckley, Kelsey R         10 DAC-FL                           36.83        
  5 Pindral, Rebecca L        10 TNTY-FL                          36.94        
  6 Steinwarz, Tatiana M      10 Swim-FL                          37.31        
  7 Moore, April E             9 Tbay-FL                          38.53        
  8 Kuethe, Blair B           10 Tbay-FL                          38.93        
  9 Taylor, Amy S              9 ACTT-FL                          39.22        
 10 Dubrasky, Molly J         10 GCST-FL                          39.28        
 11 Rossi, Kathleen J          9 Unattached Cat-FL                39.41        
 12 Nelson, Sara E             9 Swim-FL                          39.48        
 13 Graves, Giorgie L         10 UNAB-FL                          39.52        
 14 Howell, Lauryn E          10 DAC-FL                           40.08        
 15 Matuska, Nicole M         10 ELW-FL                           40.11        
 16 Hahmann, Haley E          10 STAT-FL                          41.31        
 17 Dong, Christina P         10 WDST-FL                          41.84        
 18 Stumpf, Kaitlin J         10 Tbay-FL                          41.88        
 19 Werdine, Rebecca S         9 GTSA-FL                          41.89        
 20 Frazier, Taylor A         10 ELW-FL                           42.19        
 21 Sox, Kelly E              10 Tbay-FL                          42.28        
 22 Wegner, Jacqueline G       9 Cudas-FL                         42.75        
 23 Sylvester, Kaylin M       10 TNTY-FL                          42.86        
 24 O'Connor, Ann A           10 Cudas-FL                         42.96        
 25 Wolf, Emory E             10 SPA-FL                           43.20        
 26 Strauss, Sarah A          10 GCST-FL                          43.24        
 27 Agrusa, Cara              10 ACTT-FL                          44.09        
 28 Bessinger, Jacqueline G    9 Tbay-FL                          44.17        
 29 Gilbert, Jennifer R       10 Tbay-FL                          44.19        
 30 Mahler, Christine         10 Cudas-FL                         44.20        
 31 Mortti, Taylor R          10 Cat-FL                           44.33        
 32 Rorer, Melanie E           9 SPA-FL                           44.95        
 33 McKeever, Rachel N         9 Cudas-FL                         45.01        
 34 Wells, Elizabeth J        10 SPA-FL                           45.16        
 35 Murphy, Maggie A          10 DAC-FL                           45.48        
 36 Quach, Michelle           10 WDST-FL                          45.53        
 37 Siewert, Emma C           10 GTSA-FL                          45.54        
 38 Lakshmanan, Bavya D       10 Cat-FL                           46.52        
 39 Quach, Kelly               9 WDST-FL                          46.62        
 40 Geis, Megan A              9 Blue Wave-FL                     47.20        
 41 Biega, Brittany T         10 Blue Wave-FL                     48.07        
 42 Joyner, Savannah R         9 WLST-FL                          49.58        
 43 Piche, Kylie C            10 Blue Wave-FL                     49.66        
 44 Bach, Karina M            10 W. Florida Swim-FL               49.78        
 45 Conlon, Colleen E         10 DAC-FL                           50.03        
 46 Scott, Taylor M            9 SPA-FL                           50.09        
 47 McCluskey, Elizabeth E     9 DAC-FL                           50.21        
 48 Gilbert, Lindsey A         9 Tbay-FL                          50.53        
 49 Derose, Demi A             9 GCST-FL                          50.99        
 50 Cain, Alissa L             9 GCST-FL                          51.24        
 51 Coghlan, Lauren M          9 W. Florida Swim-FL               51.36        
 52 Jeffries, Angelina M       9 GCST-FL                          51.77        
 53 Defoe, Sierra Y            9 WIN-FL                           51.89        
 54 Strasen, Allyson E         9 WDST-FL                          52.78        
 55 Stevens, Carey S           9 DAC-FL                           52.97        
 56 Flanagan, Mariel A         9 SPA-FL                           53.14        
 57 Clark, Leah N             10 GCST-FL                          53.37        
 58 Gollinger, Rachel E        9 Cudas-FL                         53.40        
 59 Kelsey, Katie              9 W. Florida Swim-FL               54.22        
 60 Bruno, Emma E             10 GCST-FL                          54.32        
 61 Howard, Rebekah J          7 WIN-FL                           54.46        
 62 Wiser, Ashley S            9 W. Florida Swim-FL               56.42        
 63 Miller, Dominique         10 W. Florida Swim-FL               57.15        
 64 Jones, Alexandra N         9 SPA-FL                           57.45        
 65 Liebling, Julia H          9 ELW-FL                           57.73        
 66 Hampton, Ashley L         10 SCFY-FL                          59.64        
 67 Fish, Chloe                9 ACTT-FL                        1:04.53        
 68 Kerr, Sarah C              9 DAC-FL                         1:14.52        
 -- Hobbs, Allison M           9 GCST-FL                             DQ        
 -- Jardine, Riley E           9 Unattached Cat-FL                   DQ        
 -- Weiss, Amelia T            9 STAT-FL                             NS        
 -- Cruz, Sacha I              9 TBB-FL                              NS        
 -- Ayala, Jessica L          10 Unattached Cat-FL                   NS        
 -- Perry, Emmaline H         10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- McComeskey, Brianna D      9 Cudas-FL                            NS        
 -- Spencer, Halee C          10 Tbay-FL                             NS        
 -- Clawson, Caitlin A        10 Blue Wave-FL                        NS        
 -- Akers, Ashley M           10 Tbay-FL                             NS        
 -- Jones, Hilary L           10 TNTY-FL                             NS        
 -- Peters, Haley J            9 WLST-FL                             NS        
 
Event 34  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snew, Kyle D              10 GCST-FL                          34.20        
  2 Davis, Matthew J          10 Cat-FL                           35.03        
  3 Geschke, Joey M           10 Tbay-FL                          36.98        
  4 Thatch, Eric D            10 Cudas-FL                         40.72        
  5 LY, Kevin L               10 WDST-FL                          41.10        
  6 Sullivan, Scott A         10 Unattached                       41.55        
  7 Few, James D               9 STAT-FL                          42.20        
  8 Mikell, Dennis D           9 GCST-FL                          42.92        
  9 Olson, Matt S              9 Cudas-FL                         43.06        
 10 Ackerman, Trevor D         9 ELW-FL                           43.46        
 11 McCaw, Rich A              9 GCST-FL                          43.55        
 12 Koser, Troy M              9 W. Florida Swim-FL               43.68        
 13 Andrade, John A           10 Tbay-FL                          44.22        
 14 Hower, Charlie             9 ACTT-FL                          44.75        
 15 Tedrick, Constantine B    10 Blue Wave-FL                     44.94        
 16 Sox, Mark A               10 Tbay-FL                          44.96        
 17 Viana, Bobby C            10 Blue Wave-FL                     45.56        
 18 Barnes, Walker B           9 STAT-FL                          45.99        
 19 Tomlin, Matt A            10 W. Florida Swim-FL               46.84        
 20 Metka, Zachary A          10 W. Florida Swim-FL               46.86        
 21 Bradley, Zak R            10 Blue Wave-FL                     47.27        
 22 Peterson, Andy A          10 WLST-FL                          48.48        
 23 Knox, Robby R              9 WLST-FL                          48.54        
 24 Thomason, Jack W           9 WDST-FL                          48.97        
 25 Perez, David               7 Tbay-FL                          49.38        
 26 Logan, Collin C            9 Blue Wave-FL                     50.10        
 27 Latorre, Alex C           10 GCST-FL                          50.56        
 28 Yaitanes, Yanni A         10 SCFY-FL                          50.77        
 29 Daniel, Willy R           10 Blue Wave-FL                     51.73        
 30 Traniello, Scott C        10 GCST-FL                          53.68        
 31 Green, PJ J                9 GCST-FL                          54.04        
 32 Black, Will A              9 STAT-FL                          54.53        
 33 Sands, Calvin H           10 GCST-FL                          55.06        
 34 Coton, JP P                9 WLST-FL                          56.26        
 35 Fabrizio, Nick             9 W. Florida Swim-FL               57.46        
 36 Huston, Evan R             9 W. Florida Swim-FL               59.52        
 37 Peterson, Beau C          10 W. Florida Swim-FL               59.93        
 38 Harrison, Erik            10 ACTT-FL                        1:03.06        
 39 Harris, John A             9 DAC-FL                         1:06.66        
 -- Steinwarz, Jurgen A        9 Swim-FL                             DQ        
 -- Peters, Alexander          9 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- McNamara, Bryan R          9 Blue Wave-FL                        DQ        
 -- Baron, Joshua T            9 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Malecot, Phillip W        10 W. Florida Swim-FL                  DQ        
 -- Vitiello, John            10 Swim-FL                             NS        
 -- Riccio, Vinnie             9 W. Florida Swim-FL                  NS        
 -- Cifu, James D             10 Unattached Cat-FL                   NS        
 -- Murphy, Bryan              9 Swim-FL                             NS        
 
Event 35  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Dunedin Aquatic Club-FL  'A'                                1:08.64        
     1) Finke, Summer S 7               2) Perrotti, Morgan 6             
     3) Finke, Autumn S 8               4) Haas, Aubrey M 8               
                  39.76     1:08.64 (28.88)                                        
  2 Brandon Swim & Tennis-FL  'A'                               1:15.81        
     1) Bradley, Savannah L 8           2) Lehr, Allison P 8              
     3) Walton, Taylor R 8              4) Wilson, Merrill E 7            
                  35.98     1:15.81 (39.83)                                        
  3 West Florida Lightning Aquatic-FL  'A'                      1:25.12        
     1) Gorman, Sarah M 8               2) Miller, Chelsea 7              
     3) Peterson, Brooke L 7            4) Bishop, Sheridan K 8           
                  41.13     1:25.12 (43.99)                                        
  4 Gulf Coast Swim Team-FL  'A'                                1:25.32        
     1) Albion, Hannah R 8              2) Slosberg, Leah J 8             
     3) McVety, Samantha C 7            4) Frantz, Sarah A 5              
                  37.26     1:25.32 (48.06)                                        
  5 Saint Petersburg Aquatics-FL  'A'                           1:27.11        
     1) Marckese, Marissa E 8           2) Wells, Emma M 6                
     3) Marckese, Kaylan J 5            4) Pedroff, Olivia C 7            
                  41.52     1:27.11 (45.59)                                        
  6 Dunedin Aquatic Club-FL  'B'                                1:45.10        
     1) Suttlehan, Haley G 6            2) Kovach, Megan M 7              
     3) Canjura, Kristin E 8            4) Jarmolych, Samantha N 8        
                  59.86     1:45.10 (45.24)                                        
  7 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                        1:45.44        
     1) Kimble, Courtney L 8            2) Scott, Katie A 7               
     3) Lawson, Sunni J 6               4) Jaggers, Hannah 7              
                  54.12     1:45.44 (51.32)                                        
  8 East Lake Woodlands-FL  'A'                                 1:47.35        
                  42.68   1:47.35 (1:04.67)                                        
 
Event 36  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Gulf Coast Swim Team-FL  'A'                                1:19.65        
     1) Ortega, Nicholas G 8            2) Traniello, Tyler J 8           
     3) Woodrow, Blake O 7              4) Traniello, Damien P 7          
                  40.01     1:19.65 (39.64)                                        
  2 East Lake Woodlands-FL  'A'                                 1:26.29        
     1) Morgan, Jake H 6                2) Uselis, Taylor A 7             
     3) Mcmahon, Connor W 8             4) Hammond, Maxx * 6              
                  38.96     1:26.29 (47.33)                                        
 -- Brandon Swim & Tennis-FL  'A'                                    NS        
     1) Wick, JP P 8                    2) Viana, Joseph K 8              
     3) Perry, Kevin D 8                4) Yonkee, Cole 8                 
 
Event 37  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                        2:09.75        
     1) Stumpf, Kaitlin J 10            2) Moore, April E 9               
     3) Bessinger, Jacqueline G 9       4) Kuethe, Blair B 10             
                  33.88     1:05.68 (31.80)     1:39.09 (33.41)     2:09.75 (30.66)
  2 Gulf Coast Swim Team-FL  'A'                                2:13.20        
     1) Frantz, Kelsey E 9              2) Dubrasky, Molly J 10           
     3) Hobbs, Allison M 9              4) Strauss, Sarah A 10            
                  32.49     1:05.26 (32.77)     1:40.17 (34.91)     2:13.20 (33.03)
  3 West Florida Lightning Aquatic-FL  'A'                      2:19.23        
     1) Coghlan, Lauren M 9             2) Bach, Karina M 10              
     3) Miller, Dominique 10            4) Kelsey, Katie 9                
                  40.54     1:18.42 (37.88)     2:00.09 (41.67)     2:19.23 (19.14)
  4 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'B'                        2:20.94        
     1) Gilbert, Jennifer R 10          2) Kimble, Madison D 8            
     3) Gilbert, Lindsey A 9            4) Sox, Kelly E 10                
                  37.73     1:22.38 (44.65)     2:02.44 (40.06)     2:20.94 (18.50)
  5 Swim Team at Countryside-FL  'A'                            2:21.63        
     1) O'Connor, Ann A 10              2) Mahler, Christine 10           
     3) Persky, Jenna F 10              4) Wegner, Jacqueline G 9         
                  33.43     1:09.82 (36.39)     1:47.54 (37.72)     2:21.63 (34.09)
  6 Dunedin Aquatic Club-FL  'A'                                2:27.42        
     1) Howell, Lauryn E 10             2) Murphy, Maggie A 10            
     3) Conlon, Colleen E 10            4) Buckley, Kelsey R 10           
                  34.84     1:14.85 (40.01)     1:55.89 (41.04)     2:27.42 (31.53)
  7 Saint Petersburg Aquatics-FL  'A'                           2:33.47        
     1) Wolf, Emory E 10                2) Flanagan, Mariel A 9           
     3) Rorer, Melanie E 9              4) Wells, Elizabeth J 10          
                  37.97     1:20.19 (42.22)     1:58.97 (38.78)     2:33.47 (34.50)
  8 Brandon Swim & Tennis-FL  'A'                               2:36.75        
     1) Biega, Brittany T 10            2) Piche, Kylie C 10              
     3) Geis, Megan A 9                 4) Bradley, Savannah L 8          
                  44.03     1:21.78 (37.75)     2:00.79 (39.01)     2:36.75 (35.96)
  9 Swim Team at Countryside-FL  'B'                            2:37.01        
     1) McComeskey, Brianna D 9         2) Hughes, Sarah E 8              
     3) Thatch, Nicole A 8              4) McKeever, Rachel N 9           
                  40.10     1:19.72 (39.62)     1:59.66 (39.94)     2:37.01 (37.35)
 10 East Lake Woodlands-FL  'A'                                 2:37.59        
     1) Matuska, Nicole M 10            2) Liebling, Julia H 9            
     3) Hubbard, Chloe S 8              4) Frazier, Taylor A 10           
                  34.59     1:21.78 (47.19)     2:08.41 (46.63)     2:37.59 (29.18)
 11 South Tampa Aquatic Team-FL  'A'                            2:47.45        
     1) Hahmann, Haley E 10             2) Ryals, Courtney J 10           
     3) Burdge, Taylor A 9              4) Linebaugh, Bailey A 8          
                  34.26     1:15.72 (41.46)     2:00.81 (45.09)     2:47.45 (46.64)
 12 Gulf Coast Swim Team-FL  'B'                                2:51.00        
     1) Derose, Demi A 9                2) Bruno, Emma E 10               
     3) Cain, Alissa L 9                4) Clark, Leah N 10               
                  41.54     1:19.82 (38.28)     2:00.16 (40.34)     2:51.00 (50.84)
 13 Aquatic Club Temple Terrace-FL  'A'                         2:51.82        
     1) Agrusa, Cara 10                 2) Gardin, Aubrey 7               
     3) Fish, Chloe 9                   4) Taylor, Amy S 9                
                  37.15     1:25.39 (48.24)     2:20.40 (55.01)     2:51.82 (31.42)
 14 Winter Haven Stingrays-FL  'A'                              3:04.91        
     1) Garcia, Sierra M 8              2) Howard, Hannah N 5             
     3) Defoe, Sierra Y 9               4) Howard, Rebekah J 7            
                  46.28     1:41.84 (55.56)     2:26.62 (44.78)     3:04.91 (38.29)
 15 Dunedin Aquatic Club-FL  'B'                                3:16.52        
     1) Stevens, Carey S 9              2) Kerr, Sarah C 9                
     3) Miller, Madison M 9             4) McCluskey, Elizabeth E 9       
                  49.56     1:47.89 (58.33)     2:10.50 (22.61)   3:16.52 (1:06.02)
 
Event 38  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Tampa Bay Community Aquatics-FL  'A'                        2:16.73        
     1) Perez, David 7                  2) Sox, Mark A 10                 
     3) Hunt, Gavin H 10                4) Geschke, Joey M 10             
                  38.16     1:12.19 (34.03)     1:45.30 (33.11)     2:16.73 (31.43)
  2 West Florida Lightning Aquatic-FL  'A'                      2:26.27        
     1) Koser, Troy M 9                 2) Tomlin, Matt A 10              
     3) Metka, Zachary A 10             4) Malecot, Phillip W 10          
                  36.34     1:14.01 (37.67)     1:50.89 (36.88)     2:26.27 (35.38)
  3 Gulf Coast Swim Team-FL  'A'                                2:27.80        
     1) Snew, Kyle D 10                 2) McCaw, Rich A 9                
     3) Latorre, Alex C 10              4) Green, PJ J 9                  
                  29.22     1:05.04 (35.82)     1:46.24 (41.20)     2:27.80 (41.56)
  4 Brandon Swim & Tennis-FL  'A'                               2:32.37        
     1) McNamara, Bryan R 9             2) Viana, Bobby C 10              
     3) Bradley, Zak R 10               4) Tedrick, Constantine B 10      
                  37.15     1:14.89 (37.74)     1:53.92 (39.03)     2:32.37 (38.45)
  5 South Tampa Aquatic Team-FL  'A'                            2:41.42        
     1) Few, James D 9                  2) Simon, John V 10               
     3) Barnes, Walker B 9              4) Barnes, Fletcher B 7           
                  35.44     1:27.04 (51.60)     2:07.03 (39.99)     2:41.42 (34.39)
  6 Gulf Coast Swim Team-FL  'B'                                3:17.46        
     1) Mikell, Dennis D 9              2) Sands, Calvin H 10             
     3) Traniello, Scott C 10           4) Hobbs, Austin J 6              
                  44.98     1:31.19 (46.21)     2:20.79 (49.60)     3:17.46 (56.67)
 -- Swim Team at Countryside-FL  'A'                                 NS        
     1) Sullivan, Scott A 10            2) Smith, Kevin M 8               
     3) Olson, Matt S 9                 4) Thatch, Eric D 10