Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/19/2008
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/18/2008 to 4/20/2008  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
               Rowdy Gaines Olympic Pool (FL-FL, USA)               
 
 Event 20  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tedrick, Constantine   14 BSAC              2:13.48    2:14.46  
               1:03.27    2:14.46 (1:11.19)
  2 Waite, DJ G            13 BSAC              2:22.68    2:15.04  
               1:03.44    2:15.04 (1:11.60)
  3 Warrington, Avery M    14 SC                2:22.95    2:20.07  
               1:09.17    2:20.07 (1:10.90)
  4 Moran, Andrew B        13 CCS               2:27.74    2:21.64  
               1:08.48    2:21.64 (1:13.16)
  5 Yonkee, Cole C         13 BSAC              2:21.36    2:22.71  
               1:08.85    2:22.71 (1:13.86)
  6 Stebbins, Noah E       13 BSAC              2:25.01    2:25.80  
               1:09.34    2:25.80 (1:16.46)
  7 Rose, Robert F         14 TBAY              2:28.68    2:26.58  
               1:09.04    2:26.58 (1:17.54)
  8 Sox, Mark A            14 TBAY              2:39.10    2:27.97  
               1:11.37    2:27.97 (1:16.60)
  9 Kendall, Luke D        13 WIN               2:28.26    2:28.63  
               1:12.67    2:28.63 (1:15.96)
 10 Weimer, Barry Q        14 SEA               2:22.60    2:29.74  
               1:09.75    2:29.74 (1:19.99)
 11 Jensen, Daniel K       14 CFA               2:33.68    2:29.80  
               1:12.51    2:29.80 (1:17.29)
 12 Garaguso, Mark A       13 KSA               2:31.86    2:30.97  
               1:11.69    2:30.97 (1:19.28)
 13 Perez, Adrian A        14 CFA               2:32.98    2:31.02  
               1:10.86    2:31.02 (1:20.16)
 14 Cheng, Justin K        13 KSA               2:41.24    2:32.96  
               1:12.61    2:32.96 (1:20.35)
 15 Burkhart, Austin A     14 BSAC                   NT    2:34.05  
               1:09.13    2:34.05 (1:24.92)
 16 Swartsel, Hunter E     14 TBAY                   NT    2:34.06  
               1:14.85    2:34.06 (1:19.21)
 17 Hower, Charlie E       13 ACTT              2:36.67    2:36.12  
               1:15.76    2:36.12 (1:20.36)
 18 Eckman, James L        14 TBAY                   NT    2:36.22  
               1:12.19    2:36.22 (1:24.03)
 19 Guthrie, David E       14 ACTT                   NT    2:37.71  
               1:16.23    2:37.71 (1:21.48)
 20 Clement, Will C        14 BSAC              3:11.00    2:39.68  
               1:17.58    2:39.68 (1:22.10)
 21 Byrd, Gavin C          14 BSAC                   NT    2:41.30  
               1:18.74    2:41.30 (1:22.56)
 22 Pugnet, Alex N         14 SC                2:36.00    2:41.43  
               1:14.97    2:41.43 (1:26.46)
 23 Mynster, Kurt V        14 BSAC              3:08.62    2:44.46  
               1:17.49    2:44.46 (1:26.97)
 24 DeMott, Ryan W         13 BSAC                   NT    2:48.65  
 25 Salvador, Danny R      13 SEA               3:06.68    2:54.38  
               1:27.09    2:54.38 (1:27.29)
 26 Cornell, Arik J        13 WIN               2:58.31    2:54.93  
               1:26.09    2:54.93 (1:28.84)
 27 Kimura, Kent Q         13 TBAY              3:04.00    2:58.29  
               1:23.53    2:58.29 (1:34.76)
 28 Ditro, Jordan R        13 TBAY                   NT    3:04.01  
               1:28.70    3:04.01 (1:35.31)