Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/19/2008
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/18/2008 to 4/20/2008  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
               Rowdy Gaines Olympic Pool (FL-FL, USA)               
 
 Event 49  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hess, Maddie M         11 BSAC              1:19.98    1:17.58  
  2 Lee, Ivy               12 HTA               1:15.10    1:18.28  
  3 Marcus, Kelsee K       12 SC                1:15.87    1:18.41  
  4 Bexley, Sydney B       12 ACTT              1:28.24    1:19.79  
  5 Madden, Emma R         12 TCA               1:19.52    1:21.56  
  6 Cheng, Cindy L         12 KSA               1:16.71    1:22.13  
  7 Shumake, Margaret A    12 TBAY              1:33.67    1:23.63  
  8 Zamora, Suanny A       12 KSA               1:26.59    1:23.85  
  9 Cimino, Athena S       11 TBAY              1:21.64    1:23.90  
 10 Fleming, Clare A       12 BSAC              1:27.15    1:24.12  
 11 Barcenas, Chanel D     12 BSAC              1:28.38    1:24.26  
 12 Ans, Amanda M          11 BSAC              1:26.01    1:24.43  
 13 Weller, Daniele N      11 TCA               1:31.20    1:25.93  
 14 Williams, Jocelyn G    11 TBAY              1:32.35    1:26.29  
 15 Carlin, Alicia J       11 BSAC              1:30.77    1:26.70  
 16 Zhu, Sunny S           11 KSA               1:28.62    1:27.37  
 17 Johnson, Caitlyn A     12 YFFC              1:22.64    1:27.85  
 18 Stebbins, Kendra E     11 BSAC              1:35.90    1:28.38  
 19 Castillow, Kendall D   11 KSA               1:26.89    1:28.74  
 20 Lowe, Emily J          12 SC                1:36.31    1:29.91  
 21 Wyckoff, Kristin M     11 BSAC              1:47.23    1:31.67  
 22 Lohan, Caroline H      12 TCA               1:37.64    1:33.83  
 23 Garaguso, Theresa A    12 KSA               1:26.65    1:34.19  
 24 Gallastegui, Angelina  12 BSAC              1:46.35    1:34.43  
 25 DeReus, Heather M      11 ACTT              1:45.87    1:34.52  
 26 Blakeman, Olivia N     12 SEA                    NT    1:34.80  
 27 Landon, Emily K        11 UNAT              1:55.94    1:35.53  
 28 Wright, Jessica L      11 SEA               1:37.86    1:37.24  
 29 Gingras, Kaya S        12 ACTT                   NT    1:37.65  
 30 Howard, Rebekah J      12 WIN               1:36.71    1:37.82  
 31 Quintana, Sabrina M    11 KSA               1:54.67    1:41.51  
 32 Sun, Nancy             12 TBAY                   NT    1:43.78  
 33 Gordiany, Abigail H    11 SC                1:44.55    1:43.93  
 34 Zajac, Natasha M       11 BSAC              1:40.00    1:44.36  
 35 Straight, Layla R      11 TBAY              2:00.74    1:45.91  
 36 Dixon, Kaili N         11 FSLA              2:06.43    1:56.08  
 37 Peterman, Madelyn J    11 BSAC              2:23.95    1:56.50  
 38 Summers, Christina M   12 SCST                   NT    1:56.93  
 39 Cook, Becka R          12 SCST              2:01.32    1:59.14  
 40 Moore, Laurel M        11 WIN                    NT    2:02.59  
 41 Jensen, Alanna M       12 WIN                    NT    2:18.18  
 42 Hernandez, Veronica L  12 CCS                    NT    3:15.06  
 -- Kempton, Sam B         12 SCST              2:00.17         DQ  
 -- Strickland, Kaylee M   12 BSAC                   NT         DQ