Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/20/2008
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/18/2008 to 4/20/2008  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
               Rowdy Gaines Olympic Pool (FL-FL, USA)               
 
 Event 68  Boys Senior 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kennon, Alex W         23 ATAC                52.00      54.38  
  2 Moore, Eric A          16 BSAC                52.45      54.80  
  3 Newmann, Scott S       24 SOY                 51.44      55.84  
  4 Swanson, Conor W       16 TBAY                54.69      58.19  
  5 Spiegel, Sean S        25 HHST                53.99      59.03  
  6 Lim, Jeffrey S         17 CCS                 59.75      59.43  
  7 Duran, Robbie A        16 SOY               1:00.33      59.85  
  8 Forbes, Alan D         17 CFA                 56.99      59.89  
  9 Toner, Shane D         15 TCA               1:01.53      59.91  
 10 Dall'Acqua, Tamaz G    16 BSAC                   NT    1:00.00  
 11 Cates, Addison J       15 CCS                 57.84    1:00.29  
 12 Scott, Trevor R        16 CCS               1:02.81    1:00.45  
 13 Prikhodko, Illya V     16 SOY                 57.08    1:00.60  
 14 Ghosh, Arun            17 BSAC              1:04.03    1:00.67  
 15 Wolfe, Quinlan M       19 HHST                57.77    1:01.34  
 16 Douglas, Danny D       16 CCS               1:06.41    1:01.73  
 17 Bouchard, Braden I     15 SOY                 58.28    1:01.98  
 18 Bing, Erik R           16 SOY               1:02.19    1:02.20  
 19 Honeck, Kai M          18 SOY               1:00.12    1:02.24  
 20 Dye, David W           16 SOY                 58.20    1:02.66  
 21 Pearce, Chris B        17 TBAY                   NT    1:02.80  
 22 Attal, Dylan C         15 TBAY              1:00.46    1:03.04  
 23 Crawford, Brandon R    16 BSAC              1:02.96    1:03.12  
 24 Allen, Jordan J        17 SOY                 59.46    1:03.53  
 25 Wallace, Daniel E      19 WIN               1:02.00    1:04.31  
 26 Hughes, Daniel P       16 CCS               1:08.18    1:04.32  
 27 Miller, Will J         15 TBAY              1:02.65    1:04.51  
 28 Oliva, Edward R        17 SC                1:07.15    1:04.77  
 29 Edwards, Robert L      17 WIN               1:07.88    1:05.03  
 30 Poteat, Ryan R         16 TBAY              1:04.26    1:05.12  
 31 Scheele, Tyler P       15 BSAC                   NT    1:05.43  
 32 Foster, Tim D          16 BSAC              1:03.18    1:05.56  
 33 Douglas, Travis G      17 WIN               1:09.11    1:05.60  
 34 Scott, David W         15 CCS               1:11.81    1:05.94  
 35 Howard, Andrew M       15 TBAY              1:02.30    1:06.22  
 36 Hughes, Peter B        15 CCS               1:07.72    1:06.41  
 37 Menendez, Michael A    15 TBAY              1:07.82    1:06.45  
 38 Spahr, Dakota L        15 CCS               1:05.83    1:07.30  
 39 Valley, Jake T         15 SOY               1:06.60    1:07.56  
 40 Kirsch, Bryan M        17 HHST              1:05.79    1:08.62  
 41 DeMott, Bill R         15 BSAC                   NT    1:10.21  
 42 Morrissey, Billy       16 TBAY              1:12.02    1:10.52  
 43 Stewart, Ian D         15 WIN               1:20.12    1:11.22  
 44 Attaway, Ward J        15 WIN               1:18.40    1:11.25  
 45 Drum, Zach L           18 WIN               1:13.32    1:12.35  
 46 Honeck, Talen C        16 SOY               1:09.93    1:13.69  
 47 Voisard, John R        17 WIN                    NT    1:19.89