Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/20/2008
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/18/2008 to 4/20/2008  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
               Rowdy Gaines Olympic Pool (FL-FL, USA)               
 
 Event 106  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Menendez, Matthew D    12 ACTT              2:24.63    2:19.28  
               1:07.95    2:19.28 (1:11.33)
  2 Reccoppa, Lance M      12 HTA               2:19.36    2:20.30  
               1:08.21    2:20.30 (1:12.09)
  3 Skjaerpe, Rasmus G     12 TBAY                   NT    2:22.98  
               1:07.35    2:22.98 (1:15.63)
  4 Guy, Cameron R         12 HTA               2:27.56    2:28.34  
               1:10.78    2:28.34 (1:17.56)
  5 Kimura, Kyle Q         11 TBAY              2:36.65    2:28.60  
               1:13.76    2:28.60 (1:14.84)
  6 Kendall, Jordan M      12 WIN               2:31.34    2:30.93  
               1:13.87    2:30.93 (1:17.06)
  7 Rutherford, Thomas R   11 CCS               2:35.73    2:31.77  
               1:14.75    2:31.77 (1:17.02)
  8 Rodriguez, Jed T       11 TBAY              2:34.72    2:35.93  
               1:15.70    2:35.93 (1:20.23)
  9 Simons, I.V. O         11 WIN               2:56.58    2:41.75  
               1:17.85    2:41.75 (1:23.90)
 10 Macias, Eduardo        12 SOY               2:44.64    2:43.25  
               1:19.80    2:43.25 (1:23.45)
 11 Kager, Jacob R         12 BSAC              3:00.00    2:43.76  
               1:20.22    2:43.76 (1:23.54)
 12 Wheeler, Jordan C      11 TBAY              2:53.14    2:45.97  
               1:21.57    2:45.97 (1:24.40)
 13 Wong, David E          11 TBAY              3:00.15    2:46.47  
               1:19.03    2:46.47 (1:27.44)
 14 Graves, Tyler T        11 BSAC              3:03.98    2:59.51  
               1:27.06    2:59.51 (1:32.45)
 15 Lupin, Max R           12 SEA               3:11.59    3:02.45  
               1:32.19    3:02.45 (1:30.26)
 16 Gutierrez, Stephen     12 KSA               2:51.35    3:06.78  
               1:26.11    3:06.78 (1:40.67)
 17 Yung, Brandon T        11 BSAC                   NT    3:16.34  
               1:31.87    3:16.34 (1:44.47)
 18 Forsyth, Mason W       11 SOY               3:25.59    3:29.85