St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 11/8/2008
                        FHSAA - 2A Region 3                         
                  Hosted By: Northeast (St. Pete)                   
                    Northshore Pool (FL-FL, USA)                    
 
 Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Northeast                           1:45.06    1:43.03  
     1) Decker, Terry 11              2) Chambers, Cameron 12         
     3) Bardin, Charles 12            4) Burrows, Tyler 10            
                 26.79        55.00 (28.21)
        1:19.45 (24.45)     1:43.03 (23.58)
  2 Newsome                             1:45.25    1:43.50  
     1) Taylor, Jason                 2) Crawford, Brandon            
     3) Bukaweski, Jacob              4) Parker, Hayden               
                 25.60        55.35 (29.75)
        1:20.86 (25.51)     1:43.50 (22.64)
  3 Seminole                            1:44.24    1:43.85  
     1) Hawkins, Jordan 12            2) Hawkins, Cameron 11          
     3) Gottschling, Erik 12          4) Metka, Zachary 9             
                 25.70        56.31 (30.61)
        1:21.30 (24.99)     1:43.85 (22.55)
  4 Hillsborough                        1:48.22    1:47.69  
     1) Perez, Jamie 10               2) Tomlin, Blake 12             
     3) DeSena, David 10              4) Go, Luis 10                  
                 27.95        57.68 (29.73)
        1:23.29 (25.61)     1:47.69 (24.40)
  5 Osceola                             1:48.20    1:47.83  
     1) Malecot, Phillip 9            2) Tomlin, Mathew 10            
     3) Staszak, Sean 10              4) Sleppy, John 12              
                 28.14        57.05 (28.91)
        1:22.37 (25.32)     1:47.83 (25.46)
  6 King                                1:47.80    1:48.07  
     1) Chu, Charles 12               2) Wei, Cody 10                 
     3) Liu, Dah-Pong 11              4) Saad, Karim 11               
                 27.82        57.91 (30.09)
        1:23.69 (25.78)     1:48.07 (24.38)
  7 Clearwater                          1:51.52    1:51.04  
     1) Castagna, Charles 12          2) Holtz, William 9             
     3) Farnell, Briland 9            4) Herran, Spencer 12           
                 26.60        58.87 (32.27)
        1:27.00 (28.13)     1:51.04 (24.04)
  8 Freedom                             1:48.53    1:53.14  
     1) Irani, Somann 10              2) Camara, Matt 10              
     3) Gassaway, Joshua 12           4) Khan, Asif 12                
                 28.20      1:00.07 (31.87)
        1:24.39 (24.32)     1:53.14 (28.75)
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Lakewood                            1:53.40    1:50.88  
     1) Ho, Matthew 12                2) Hawk, Jacob 10               
     3) Perez, Dakota 12              4) Deininger, Curtis 9          
                 29.55        59.48 (29.93)
        1:26.61 (27.13)     1:50.88 (24.27)
 10 Sebring                             1:51.64    1:51.40  
     1) Vickers, Matthew              2) Kirsch, Bryan                
     3) Miller, Brian                 4) Heflin, Joshua               
                 29.92        59.66 (29.74)
        1:27.40 (27.74)     1:51.40 (24.00)
 11 Tarpon Springs                      1:51.58    1:51.57  
     1) Cullu, Alex JR                2) Howes, Blake JR              
     3) Nimmo, Trevor SR              4) Alissandratos, Mitch JR      
                 29.65      1:03.19 (33.54)
        1:28.34 (25.15)     1:51.57 (23.23)
 12 Plant                               1:53.21    1:54.44  
     1) Cole, James 11                2) Kendall, Matthew 9           
     3) Shimberg, Connor 11           4) Rosso, GiaKomo 9             
                 29.86      1:01.45 (31.59)
        1:29.29 (27.84)     1:54.44 (25.15)
 13 Winter Haven                        1:52.99    1:55.86  
     1) Edwards, Robert 12            2) Klerk, Harrison 11           
     3) Wright, Bruce 12              4) Douglas, Travis 12           
                 30.02      1:02.97 (32.95)
        1:31.52 (28.55)     1:55.86 (24.34)
 14 Lake Region                         1:56.04    1:58.51  
     1) White, Ryan 10                2) Price, William 11            
     3) Ewles, Tyler 11               4) Longstreet, Jonathan 11      
                 37.56      1:04.13 (26.57)
        1:33.75 (29.62)     1:58.51 (24.76)
 15 Leto                                2:00.53    1:58.90  
     1) Escobar, Daniel 10            2) Sotolongo, Gabriel 12        
     3) Smith, Christopher 10         4) Castro, Jorge 12             
                 31.88      1:04.21 (32.33)
        1:32.93 (28.72)     1:58.90 (25.97)
 16 Dunedin                             2:05.45    2:05.91  
     1) Mulderrig, Sean SR            2) Mulderrig, Chris SR          
     3) Augustine, Kevin SO           4) Lang, Andrew FR              
                 32.42      1:03.72 (31.30)
        1:39.20 (35.48)     2:05.91 (26.71)