St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 11/8/2008
                        FHSAA - 2A Region 3                         
                  Hosted By: Northeast (St. Pete)                   
                    Northshore Pool (FL-FL, USA)                    
 
 Event 17  Girls 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Plant                               1:42.14    1:39.74  
     1) Anderson, Meg 12              2) Hahmann, Hillary 11          
     3) Hahmann, Haley 10             4) Werdine, Rebecca 9           
                 23.94        49.55 (25.61)
        1:15.25 (25.70)     1:39.74 (24.49)
  2 Tarpon Springs                      1:43.45    1:42.15  
     1) Buckley, Kelsey FR            2) Verheyleweghen, Kelly FR     
     3) Corbett, Allie SR             4) Damaske, Melissa SO          
                 25.03        50.22 (25.19)
        1:16.49 (26.27)     1:42.15 (25.66)
  3 Seminole                            1:42.52    1:43.75  
     1) Bolin, Chelsea 11             2) Amato, Chelsea 12            
     3) Metka, Krissy 12              4) Frehling, Kaitlin 11         
                 27.82        54.29 (26.47)
        1:20.09 (25.80)     1:43.75 (23.66)
  4 King                                1:46.39    1:45.50  
     1) Yu, Jing 12                   2) Schick, Mollie 10            
     3) Reissman, Molly 12            4) French, Allyson 11           
                 26.89        54.47 (27.58)
        1:20.09 (25.62)     1:45.50 (25.41)
  5 Clearwater                          1:46.67    1:45.86  
     1) Rossi, Megan 10               2) Rossi, Kathleen 9            
     3) Carnevali, Nicole 12          4) Walden, Madelene 11          
                 25.73        52.15 (26.42)
        1:19.32 (27.17)     1:45.86 (26.54)
  6 Sebring                             1:47.91    1:45.94  
     1) Livingston, Kristi            2) Bullard, Katie               
     3) Gordon, Alana                 4) Wolfe, Megan                 
                 27.22        55.00 (27.78)
        1:22.30 (27.30)     1:45.94 (23.64)
  7 Osceola                             1:46.40    1:46.26  
     1) Shirley, Allison 12           2) Allison, Chelsea 11          
     3) Wiser, Ashley 9               4) Boucher, Mary 11             
                 27.36        53.80 (26.44)
        1:21.52 (27.72)     1:46.26 (24.74)
  8 Newsome                             1:46.87    1:46.51  
     1) Milne, Sharla                 2) Becker, Ashley               
     3) Logan, Carrie                 4) Sinning, Meghan              
                 26.15        53.73 (27.58)
        1:20.68 (26.95)     1:46.51 (25.83)
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Northeast                           1:48.90    1:50.39  
     1) Brown, Katie 12               2) Arbasak, Ashley 10           
     3) Burrows, Alexa 9              4) Curtis, Chelene 12           
                 26.98        54.32 (27.34)
        1:21.85 (27.53)     1:50.39 (28.54)
 10 Winter Haven                        1:50.15    1:50.86  
     1) Foltin, Nicole 11             2) Desmond, Rachel 11           
     3) Ober, Kaltlyn 11              4) Minge, Kerstin 11            
                 28.07        57.47 (29.40)
        1:26.00 (28.53)     1:50.86 (24.86)
 11 Hillsborough                        1:55.11    1:55.35  
     1) Lavoy, Erica 12               2) Bhalani, Rina 12             
     3) Kliener, Jennifer 11          4) West, Jennifer 10            
                 28.54        58.68 (30.14)
        1:27.27 (28.59)     1:55.35 (28.08)
 12 Celebration                         1:55.53    1:55.37  
     1) Guadalupe, Skye 11            2) Wetzel, Heather 10           
     3) Richards, Darby 10            4) Thompson, Kathryn 11         
                 28.68        57.48 (28.80)
        1:27.15 (29.67)     1:55.37 (28.22)
 13 Bayshore                            1:55.51    1:56.03  
     1) Barbera, Nikki JR             2) Braaten, Katie JR            
     3) Greig, Kaley SO               4) Perry, Kaycee SR             
                 28.60        59.42 (30.82)
        1:28.40 (28.98)     1:56.03 (27.63)
 14 Boca Ciega                          1:59.63    2:00.92  
     1) Kidder, Victoria FR           2) Otto, Brooke SO              
     3) Dement, Dominique JR          4) Brainard, Kim SR             
                 30.71      1:01.07 (30.36)
        1:31.98 (30.91)     2:00.92 (28.94)
 15 Lake Region                         2:00.54    2:02.97  
     1) Clock, Tabatha 12             2) Branning, Eva 10             
     3) Moore, Jessica 12             4) Skukowski, Shelby 12         
                 28.93        58.47 (29.54)
        1:29.69 (31.22)     2:02.97 (33.28)
 16 Brandon                             2:02.44    2:03.32  
     1) Northington, Brianna 9        2) Schubert, Melody 10          
     3) Trionfi, Daulton 11           4) Dickerson, Kelly 12          
                 30.25      1:03.19 (32.94)
        1:35.19 (32.00)     2:03.32 (28.13)