St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 11/8/2008
                        FHSAA - 2A Region 3                         
                  Hosted By: Northeast (St. Pete)                   
                    Northshore Pool (FL-FL, USA)                    
 
 Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Seminole                            1:30.97    1:30.06  
     1) Hawkins, Jordan 12            2) Hawkins, Cameron 11          
     3) Gottschling, Erik 12          4) Metka, Zachary 9             
                 22.05        44.68 (22.63)
        1:07.69 (23.01)     1:30.06 (22.37)
  2 Plant                               1:36.43    1:33.36  
     1) Rodgers, Joel Douglas 10      2) Friedman, Robert 12          
     3) Beatty, Christopher 10        4) Halfaker, Adam 12            
                 23.86        47.41 (23.55)
        1:10.87 (23.46)     1:33.36 (22.49)
  3 Freedom                             1:34.76    1:34.33  
     1) Szabunio, Alexander 12        2) Irani, Somann 10             
     3) Gassaway, Joshua 12           4) Khan, Asif 12                
                 24.92        48.90 (23.98)
        1:11.36 (22.46)     1:34.33 (22.97)
  4 Osceola                             1:37.00    1:36.22  
     1) Sleppy, John 12               2) Malecot, Phillip 9           
     3) Tomlin, Mathew 10             4) Staszak, Sean 10             
                 25.09        48.67 (23.58)
        1:12.97 (24.30)     1:36.22 (23.25)
  5 Clearwater                          1:36.75    1:36.48  
     1) Alexiou, Nicholas 9           2) Holtz, William 9             
     3) Herran, Spencer 12            4) O'Donoghue, Cornelius 11     
                 24.82        48.66 (23.84)
        1:13.26 (24.60)     1:36.48 (23.22)
  6 Northeast                           1:36.85    1:36.82  
     1) Burrows, Tyler 10             2) Millian, Joshua 11           
     3) Bedell, Zach 11               4) Shapiro, Chris 11            
                 24.40        48.17 (23.77)
        1:11.44 (23.27)     1:36.82 (25.38)
  7 Lakewood                            1:37.08    1:36.95  
     1) Deininger, Curtis 9           2) Means, Zachary 11            
     3) Ho, Matthew 12                4) Hawk, Jacob 10               
                 25.00        49.74 (24.74)
        1:14.78 (25.04)     1:36.95 (22.17)
  8 Tarpon Springs                      1:37.00    1:37.71  
     1) Alissandratos, Mitch JR       2) Nimmo, Trevor SR             
     3) Howes, Blake JR               4) Cullu, Alex JR               
                 24.47        49.25 (24.78)
        1:13.69 (24.44)     1:37.71 (24.02)
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Newsome                             1:38.25    1:37.28  
     1) Greenwood, Tyler              2) Ghosh, Arun                  
     3) Gagain, Brendan               4) Foster, Timothy              
                 24.81        48.77 (23.96)
        1:13.33 (24.56)     1:37.28 (23.95)
 10 Winter Haven                        1:39.15    1:38.07  
     1) Wright, Bruce 12              2) Klerk, Harrison 11           
     3) Edwards, Robert 12            4) Douglas, Travis 12           
                 25.39        49.93 (24.54)
        1:14.30 (24.37)     1:38.07 (23.77)
 11 Hillsborough                        1:40.04    1:40.70  
     1) Snook, Christopher 10         2) Coughlin, Kevin 12           
     3) Morse, Trent 12               4) Schattle, Kaisey 12          
                 25.50        50.88 (25.38)
        1:16.03 (25.15)     1:40.70 (24.67)
 12 Sebring                             1:42.01    1:42.75  
     1) Vickers, Matthew              2) Miller, Brian                
     3) Kirsch, Bryan                 4) Heflin, Joshua               
                 26.19        53.47 (27.28)
        1:18.00 (24.53)     1:42.75 (24.75)
 13 Manatee                             1:41.14    1:44.51  
     1) Naranjo, Jeronimo SR          2) Espinet, Kevin FR            
     3) Beeker, Zach JR               4) Aritt, Kyle JR               
                 26.03        54.07 (28.04)
        1:20.95 (26.88)     1:44.51 (23.56)
 14 Bartow                              1:41.73    1:47.20  
     1) Amis, Jake 12                 2) Shaia, Ben 12                
     3) Fox, Tyler 11                 4) Kryger, Daniel 11            
                 29.09        54.46 (25.37)
        1:21.90 (27.44)     1:47.20 (25.30)
 15 King                                1:46.26    1:47.28  
     1) Craven, Austin 12             2) Valentin, Josheph 12         
     3) Menendez, Michael 11          4) Saad, Karim 11               
                 27.16        55.28 (28.12)
        1:22.47 (27.19)     1:47.28 (24.81)
 -- Southeast                           1:40.81         DQ  
     1) Roberts, Stephen 10           2) King, Paul 11                
     3) Carpenter, Benjamin 10        4) Torro, Anthony 12            
                 25.93        51.48 (25.55)
        1:16.75 (25.27)          DQ (24.41)