St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 11/8/2008
                        FHSAA - 2A Region 3                         
                  Hosted By: Northeast (St. Pete)                   
                    Northshore Pool (FL-FL, USA)                    
 
 Event 24  Boys 400 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                              Prelims     Finals        
====================================================================
                         === A - Final ===                          
 
  1 Northeast                           3:25.34    3:21.14  
     1) Decker, Terry 11              2) Bedell, Zach 11              
     3) Chambers, Cameron 12          4) Bardin, Charles 12           
                 24.69        50.87 (50.87)
        1:16.08 (25.21)     1:43.88 (53.01)
        2:07.48 (23.60)     2:33.34 (49.46)
        2:56.22 (22.88)     3:21.14 (47.80)
  2 Newsome                             3:25.43    3:22.36  
     1) Parker, Hayden                2) Bukaweski, Jacob             
     3) Crawford, Brandon             4) Taylor, Jason                
                 24.63        51.76 (51.76)
        1:16.28 (24.52)     1:43.56 (51.80)
        2:07.90 (24.34)     2:34.70 (51.14)
        2:57.74 (23.04)     3:22.36 (47.66)
  3 Clearwater                          3:26.67    3:24.97  
     1) O'Donoghue, Cornelius 11      2) Herran, Spencer 12           
     3) Alexiou, Nicholas 9           4) Castagna, Charles 12         
                 24.74        51.04 (51.04)
        1:16.32 (25.28)     1:43.51 (52.47)
        2:08.25 (24.74)     2:36.04 (52.53)
        2:59.36 (23.32)     3:24.97 (48.93)
  4 Plant                               3:29.47    3:26.97  
     1) Halfaker, Adam 12             2) Friedman, Robert 12          
     3) Beatty, Christopher 10        4) Rodgers, Joel Douglas 10     
                 24.03        50.71 (50.71)
        1:15.21 (24.50)     1:42.01 (51.30)
        2:08.59 (26.58)     2:36.03 (54.02)
        2:59.90 (23.87)     3:26.97 (50.94)
  5 King                                3:30.00    3:29.66  
     1) Liu, Dah-Pong 11              2) Menendez, Michael 11         
     3) Chu, Charles 12               4) Wei, Cody 10                 
                 26.01        54.10 (54.10)
        1:19.94 (25.84)     1:48.70 (54.60)
        2:12.90 (24.20)     2:39.57 (50.87)
        3:03.39 (23.82)     3:29.66 (50.09)
  6 Hillsborough                        3:31.82    3:30.49  
     1) Perez, Jamie 10               2) DeSena, David 10             
     3) Go, Luis 10                   4) Snook, Daniel 12             
                 25.55        53.21 (53.21)
        1:17.51 (24.30)     1:44.25 (51.04)
        2:09.79 (25.54)     2:37.25 (53.00)
        3:01.75 (24.50)     3:30.49 (53.24)
  7 Tarpon Springs                      3:36.39    3:41.46  
     1) Alissandratos, Mitch JR       2) Howes, Blake JR              
     3) Nimmo, Trevor SR              4) Cullu, Alex JR               
                 26.35        54.26 (54.26)
        1:19.47 (25.21)     1:48.47 (54.21)
        2:14.63 (26.16)     2:44.88 (56.41)
        3:11.45 (26.57)     3:41.46 (56.58)
  8 Manatee                             3:43.65    3:45.99  
     1) Aritt, Kyle JR                2) Schield, Forrest SO          
     3) Beeker, Zach JR               4) Dorman, Daniel SR            
                              55.34 (55.34)
        1:22.79 (27.45)     1:54.06 (58.72)
        2:21.16 (27.10)     2:52.81 (58.75)
        3:17.68 (24.87)     3:45.99 (53.18)
 
                         === B - Final ===                          
 
  9 Winter Haven                        3:53.77    3:50.76  
     1) Klerk, Harrison 11            2) Lambert, David 9             
     3) Attaway, Ward 10              4) White, Brenden 11            
                 27.73        56.76 (56.76)
        1:24.94 (28.18)     1:56.47 (59.71)
        2:24.59 (28.12)     2:55.26 (58.79)
        3:22.09 (26.83)     3:50.76 (55.50)
 10 Lakewood                            3:52.87    3:50.92  
     1) Perez, Dakota 12              2) Means, Zachary 11            
     3) Rosenberg, Paul 12            4) Kendrick, Sean 10            
                 27.09        56.30 (56.30)
        1:21.71 (25.41)     1:50.82 (54.52)
        2:20.25 (29.43)   2:52.98 (1:02.16)
        3:21.13 (28.15)     3:50.92 (57.94)
 11 Celebration                         3:54.55    3:53.65  
     1) Eastman, Zachary 11           2) Fontaine, Michael 10         
     3) Fusco, Nicholas 12            4) Baker, Zane 12               
                 28.51    1:01.06 (1:01.06)
        1:28.76 (27.70)   2:01.19 (1:00.13)
        2:27.51 (26.32)     2:57.93 (56.74)
        3:23.38 (25.45)     3:53.65 (55.72)
 12 Lake Region                         3:59.14    3:57.15  
     1) Price, Christopher 12         2) Ondruska, Philip 10          
     3) Jax, Nick 11                  4) Longstreet, Jonathan 11      
                 28.53        59.80 (59.80)
        1:26.75 (26.95)     1:58.37 (58.57)
        2:28.24 (29.87)   3:02.67 (1:04.30)
        3:19.06 (16.39)     3:57.15 (54.48)
 13 Bayshore                            4:07.14    4:00.78  
     1) Melcher, Devin JR             2) Orzech, Matt JR              
     3) Whitehead, Nathan SR          4) Lee, Christopher SR          
                 27.80    1:00.07 (1:00.07)
        1:28.41 (28.34)   2:01.85 (1:01.78)
        2:29.44 (27.59)   3:02.14 (1:00.29)
        4:00.78 (58.64)                    
 14 Osceola                             4:03.42    4:05.79  
     1) Hendricks, Bradley 11         2) Paegle, Julian 12            
     3) Lindsey, Noah 9               4) Hassett, Brian 10            
                 27.14        57.09 (57.09)
        1:27.89 (30.80)   2:02.12 (1:05.03)
        2:32.73 (30.61)   3:06.14 (1:04.02)
        3:34.31 (28.17)     4:05.79 (59.65)