St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 11/8/2008
                        FHSAA - 2A Region 3                         
                  Hosted By: Northeast (St. Pete)                   
                    Northshore Pool (FL-FL, USA)                    
 
 Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 Seminole                            1:45.82    1:44.24  
     1) Hawkins, Jordan 12            2) Hawkins, Cameron 11          
     3) Gottschling, Erik 12          4) Metka, Zachary 9             
                 26.13        56.36 (30.23)
        1:21.75 (25.39)     1:44.24 (22.49)
  2 Northeast                           1:44.89    1:45.06  
     1) Decker, Terry 11              2) Chambers, Cameron 12         
     3) Rinard, Patrick 10            4) Bardin, Charles 12           
                 27.44        57.02 (29.58)
        1:22.38 (25.36)     1:45.06 (22.68)
  3 Newsome                             1:51.28    1:45.25  
     1) Taylor, Jason                 2) Crawford, Brandon            
     3) Bukaweski, Jacob              4) Parker, Hayden               
                 25.16        56.40 (31.24)
        1:22.49 (26.09)     1:45.25 (22.76)
  4 King                                1:49.56    1:47.80  
     1) Chu, Charles 12               2) Wei, Cody 10                 
     3) Liu, Dah-Pong 11              4) Saad, Karim 11               
                 27.53        57.57 (30.04)
        1:23.88 (26.31)     1:47.80 (23.92)
  5 Osceola                             1:50.23    1:48.20  
     1) Malecot, Phillip 9            2) Tomlin, Mathew 10            
     3) Staszak, Sean 10              4) Sleppy, John 12              
                 28.51        57.99 (29.48)
        1:23.52 (25.53)     1:48.20 (24.68)
  6 Hillsborough                        1:49.60    1:48.22  
     1) Perez, Jamie 10               2) Tomlin, Blake 12             
     3) DeSena, David 10              4) Go, Luis 10                  
                 27.93        57.60 (29.67)
        1:24.09 (26.49)     1:48.22 (24.13)
  7 Freedom                             1:55.29    1:48.53  
     1) Irani, Somann 10              2) Szabunio, Alexander 12       
     3) Gassaway, Joshua 12           4) Khan, Asif 12                
                 28.28      1:09.85 (41.57)
        1:26.48 (16.63)     1:48.53 (22.05)
  8 Clearwater                          1:52.17    1:51.52  
     1) Castagna, Charles 12          2) Holtz, William 9             
     3) Farnell, Briland 9            4) Day, Ryan 11                 
                 27.23        59.81 (32.58)
        1:27.79 (27.98)     1:51.52 (23.73)
 -------------------------------------------------------------------
  9 Tarpon Springs                      1:51.29    1:51.58  
     1) Cullu, Alex JR                2) Howes, Blake JR              
     3) Nimmo, Trevor SR              4) Alissandratos, Mitch JR      
                 30.07      1:03.25 (33.18)
        1:28.37 (25.12)     1:51.58 (23.21)
 10 Sebring                             1:53.40    1:51.64  
     1) Vickers, Matthew              2) Kirsch, Bryan                
     3) Miller, Brian                 4) Heflin, Joshua               
                 29.98        59.68 (29.70)
        1:27.09 (27.41)     1:51.64 (24.55)
 11 Winter Haven                        1:59.35    1:52.99  
     1) Edwards, Robert 12            2) Klerk, Harrison 11           
     3) Wright, Bruce 12              4) Douglas, Travis 12           
                 29.31      1:01.70 (32.39)
        1:28.90 (27.20)     1:52.99 (24.09)
 12 Plant                               1:52.61    1:53.21  
     1) Cole, James 11                2) Kendall, Matthew 9           
     3) Shimberg, Connor 11           4) Rosso, GiaKomo 9             
                 28.76      1:00.09 (31.33)
        1:28.44 (28.35)     1:53.21 (24.77)
 13 Lakewood                            1:53.85    1:53.40  
     1) Ho, Matthew 12                2) Hawk, Jacob 10               
     3) Perez, Dakota 12              4) Deininger, Curtis 9          
                 29.09      1:01.68 (32.59)
        1:28.92 (27.24)     1:53.40 (24.48)
 14 Lake Region                         2:01.10    1:56.04  
     1) White, Ryan 10                2) Price, William 11            
     3) Ewles, Tyler 11               4) Longstreet, Jonathan 11      
                 30.80      1:02.99 (32.19)
        1:32.04 (29.05)     1:56.04 (24.00)
 15 Leto                                2:03.86    2:00.53  
     1) Escobar, Daniel 10            2) Sotolongo, Gabriel 12        
     3) Smith, Christopher 10         4) Castro, Jorge 12             
                 33.00      1:04.93 (31.93)
        1:34.16 (29.23)     2:00.53 (26.37)
 16 Dunedin                             2:03.42    2:05.45  
     1) Mulderrig, Sean SR            2) Mulderrig, Chris SR          
     3) Augustine, Kevin SO           4) Lang, Andrew FR              
                 34.51      1:05.93 (31.42)
        1:40.39 (34.46)     2:05.45 (25.06)