St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 11/8/2008
                        FHSAA - 2A Region 3                         
                  Hosted By: Northeast (St. Pete)                   
                    Northshore Pool (FL-FL, USA)                    
 
 Event 17  Girls 200 Yard Freestyle Relay
====================================================================
    School                                 Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 Plant                               1:41.66    1:42.14  
     1) Anderson, Meg 12              2) Hahmann, Hillary 11          
     3) Hahmann, Haley 10             4) Werdine, Rebecca 9           
                 24.21        50.37 (26.16)
        1:16.74 (26.37)     1:42.14 (25.40)
  2 Seminole                            1:44.88    1:42.52  
     1) Bolin, Chelsea 11             2) Amato, Chelsea 12            
     3) Metka, Krissy 12              4) Frehling, Kaitlin 11         
                 27.14        53.42 (26.28)
        1:18.93 (25.51)     1:42.52 (23.59)
  3 Tarpon Springs                      1:42.89    1:43.45  
     1) Buckley, Kelsey FR            2) Verheyleweghen, Kelly FR     
     3) Corbett, Allie SR             4) Damaske, Melissa SO          
                 25.46        51.29 (25.83)
        1:17.47 (26.18)     1:43.45 (25.98)
  4 King                                1:54.29    1:46.39  
     1) Yu, Jing 12                   2) Schick, Mollie 10            
     3) Reissman, Molly 12            4) French, Allyson 11           
                 26.98        55.30 (28.32)
        1:20.68 (25.38)     1:46.39 (25.71)
  5 Osceola                             1:48.81    1:46.40  
     1) Shirley, Allison 12           2) Allison, Chelsea 11          
     3) Wiser, Ashley 9               4) Boucher, Mary 11             
                 27.15        53.98 (26.83)
        1:21.33 (27.35)     1:46.40 (25.07)
  6 Clearwater                          1:46.57    1:46.67  
     1) Rossi, Kathleen 9             2) Carnevali, Nicole 12         
     3) Alexiou, Kristina 10          4) Rossi, Megan 10              
                 26.83        53.74 (26.91)
        1:20.81 (27.07)     1:46.67 (25.86)
  7 Newsome                             1:49.93    1:46.87  
     1) Sinning, Meghan               2) Becker, Ashley               
     3) Logan, Carrie                 4) Milne, Sharla                
                 26.75        54.21 (27.46)
        1:21.15 (26.94)     1:46.87 (25.72)
  8 Sebring                             1:50.39    1:47.91  
     1) Livingston, Kristi            2) Bullard, Katie               
     3) Gordon, Alana                 4) Wolfe, Megan                 
                 28.05        56.02 (27.97)
        1:23.69 (27.67)     1:47.91 (24.22)
 -------------------------------------------------------------------
  9 Northeast                           1:51.03    1:48.90  
     1) Brown, Katie 12               2) Arbasak, Ashley 10           
     3) Burrows, Alexa 9              4) Curtis, Chelene 12           
                 26.85        54.39 (27.54)
        1:21.97 (27.58)     1:48.90 (26.93)
 10 Winter Haven                        1:51.27    1:50.15  
     1) Foltin, Nicole 11             2) Desmond, Rachel 11           
     3) Ober, Kaltlyn 11              4) Minge, Kerstin 11            
                 27.71        56.65 (28.94)
        1:25.15 (28.50)     1:50.15 (25.00)
 11 Hillsborough                        1:55.50    1:55.11  
     1) Lavoy, Erica 12               2) Bhalani, Rina 12             
     3) Kliener, Jennifer 11          4) West, Jennifer 10            
                 28.45        58.47 (30.02)
        1:26.95 (28.48)     1:55.11 (28.16)
 12 Bayshore                            1:58.45    1:55.51  
     1) Barbera, Nikki JR             2) Braaten, Katie JR            
     3) Greig, Kaley SO               4) Perry, Kaycee SR             
                 27.97        59.13 (31.16)
        1:28.08 (28.95)     1:55.51 (27.43)
 13 Celebration                         1:58.32    1:55.53  
     1) Guadalupe, Skye 11            2) Wetzel, Heather 10           
     3) Richards, Darby 10            4) Thompson, Kathryn 11         
                 29.01        58.17 (29.16)
        1:27.68 (29.51)     1:55.53 (27.85)
 14 Boca Ciega                          2:04.62    1:59.63  
     1) Kidder, Victoria FR           2) Otto, Brooke SO              
     3) Dement, Dominique JR          4) Nygaard, Elizabeth SO        
                 30.19      1:00.87 (30.68)
        1:30.90 (30.03)     1:59.63 (28.73)
 15 Lake Region                         2:05.68    2:00.54  
     1) Clock, Tabatha 12             2) Branning, Eva 10             
     3) Moore, Jessica 12             4) Skukowski, Shelby 12         
                 29.10        58.78 (29.68)
        1:29.66 (30.88)     2:00.54 (30.88)
 16 Brandon                             2:04.64    2:02.44  
     1) Northington, Brianna 9        2) Schubert, Melody 10          
     3) Trionfi, Daulton 11           4) Dickerson, Kelly 12          
                 30.29      1:03.99 (33.70)
        1:34.84 (30.85)     2:02.44 (27.60)