Carrollwood Village Swim Team                 Uploaded on 4/11/2010
Boys & Girls Clubs National Swimming Champs - 4/9/2010 to 4/11/2010 
 2010 Boys & Girls Club National Championships, Sanction #: A-5079  
             Hosted By:  Carrollwood Village Swim Team              
         North Shore Pool, St. Petersburg, Fl (FL-FL, USA)          
 
 Event 25  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
==================================================================
  Meet Record: # 1:56.50  1999      Freeburn, Kelly, TAC
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Spinelli, Jasmine      12 CBGC-NJ           2:07.01    2:03.75  
                 28.37        59.73 (31.36)
        1:32.01 (32.28)     2:03.75 (31.74)
  2 Silverman, Erica A     12 BGNW-MR           2:07.71    2:05.31  
                 28.91      1:00.08 (31.17)
        1:32.74 (32.66)     2:05.31 (32.57)
  3 Fitzsimmons, Mary K    12 BGNW-MR           2:09.01    2:08.87  
                 29.54      1:01.94 (32.40)
        1:35.40 (33.46)     2:08.87 (33.47)
  4 Yates, Madison D       12 BGNW-MR           2:14.83    2:11.59  
                 30.41      1:03.70 (33.29)
        1:38.13 (34.43)     2:11.59 (33.46)
  5 Burzillo, Maria L      12 MD-NE             2:13.95    2:11.73  
                 30.36      1:03.41 (33.05)
        1:37.52 (34.11)     2:11.73 (34.21)
  6 Karle, Katherine E     12 BGNW-MR           2:15.66    2:13.06  
                 31.32      1:05.02 (33.70)
        1:39.23 (34.21)     2:13.06 (33.83)
  7 Zheku, Philippa        11 TEAM-NE           2:18.76    2:15.98  
                 30.87      1:05.16 (34.29)
        1:41.20 (36.04)     2:15.98 (34.78)
  8 Cliff, Lorraine S      12 MD-NE             2:18.78    2:23.71  
                 31.76      1:08.68 (36.92)
        1:46.58 (37.90)     2:23.71 (37.13)
 
                        === B - Final ===                         
 
  9 Weiner, Isabella C     12 BGNW-MR           2:19.92    2:16.24  
                 30.86      1:05.02 (34.16)
        1:41.50 (36.48)     2:16.24 (34.74)
 10 Baczek, Alexandra J    12 TEAM-NE           2:22.02    2:18.27  
                 32.35      1:07.25 (34.90)
        1:43.39 (36.14)     2:18.27 (34.88)
 11 Ducharme, Ashley M     12 TEAM-NE           2:19.87    2:18.48  
                 31.17      1:07.00 (35.83)
        1:43.60 (36.60)     2:18.48 (34.88)
 12 Kleinschmidt, Alexand  12 BGNW-MR           2:25.02    2:20.44  
                 31.61      1:07.41 (35.80)
        1:44.85 (37.44)     2:20.44 (35.59)
 13 Bernesser, Julia P     11 SHHA-AM           2:23.35    2:22.06  
                 30.63      1:06.27 (35.64)
        1:44.26 (37.99)     2:22.06 (37.80)
 14 Roye, Karina E         12 BGNW-MR           2:25.89    2:25.41  
                 32.34      1:10.01 (37.67)
        1:48.24 (38.23)     2:25.41 (37.17)
 15 Guay, Madison M        11 TEAM-NE           2:26.21    2:27.01  
                 32.58      1:10.12 (37.54)
        1:49.04 (38.92)     2:27.01 (37.97)
 16 Szatkowski, Nichole    12 WORC-ZZ           2:31.52    2:30.03  
                 33.91      1:11.89 (37.98)
        1:51.33 (39.44)     2:30.03 (38.70)