Carrollwood Village Swim Team                 Uploaded on 4/11/2010
Boys & Girls Clubs National Swimming Champs - 4/9/2010 to 4/11/2010 
 2010 Boys & Girls Club National Championships, Sanction #: A-5079  
             Hosted By:  Carrollwood Village Swim Team              
         North Shore Pool, St. Petersburg, Fl (FL-FL, USA)          
 
 Event 104  Boys 10 & Under 100 Yard IM
==================================================================
  Meet Record: # 1:06.32  2000      Simco, Daniel, MKBC
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 HO, Timothy            10 ABBE-MR           1:10.00    1:12.41  
                 33.11      1:12.41 (39.30)
  2 McLaughlin, Mark W     10 BGNW-MR           1:09.68    1:13.06  
                 33.35      1:13.06 (39.71)
  3 Baczek, Stevos N       10 TEAM-NE           1:12.74    1:13.58  
                 34.41      1:13.58 (39.17)
  4 Glat, Brian S          10 BGNW-MR           1:11.79    1:14.26  
                 32.91      1:14.26 (41.35)
  5 Miller, Brandon         9 CBGC-NJ           1:19.61    1:16.39  
                 35.42      1:16.39 (40.97)
  6 Matos, Brandon          9 CBGC-NJ           1:21.67    1:18.62  
                 36.33      1:18.62 (42.29)
  7 Wray, Tucker           10 CUDA              1:29.28    1:20.35  
                 38.19      1:20.35 (42.16)
  8 Ahearn, Declan B       10 BGNW-MR           1:19.41    1:20.38  
                 37.72      1:20.38 (42.66)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Glat, Chandler R       10 BGNW-MR           1:20.15    1:21.80  
                 38.12      1:21.80 (43.68)
 10 Wilburn, Cason J        9 TAC-VA            1:22.30    1:23.93  
                 38.04      1:23.93 (45.89)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Eng, Timothy           10 BGNW-MR           1:26.20    1:26.65  
                 39.96      1:26.65 (46.69)
 12 Zhong, Richard H       10 TEAM-NE           1:30.62    1:27.57  
                 41.38      1:27.57 (46.19)
 13 Barry, Austin M        10 GNBC-MA           1:28.31    1:28.86  
                 42.13      1:28.86 (46.73)
 14 Huang, Justin          10 TEAM-NE           1:29.00    1:29.91  
                 41.91      1:29.91 (48.00)
 15 Alexandre, Miles        9 EPBGC             1:27.43    1:30.26  
                 41.32      1:30.26 (48.94)
 16 Sullivan, Jack R        9 BGNW-MR           1:28.60    1:32.48  
                 42.93      1:32.48 (49.55)
 17 Blair, Seamus C        10 BGNW-MR           1:38.64    1:32.76  
                 45.40      1:32.76 (47.36)
 18 Wood, Ryan J            9 EPBGC             1:30.18    1:33.85  
                 45.16      1:33.85 (48.69)
 19 Kaufmann, Garrett J    10 BGNW-MR           1:29.92    1:35.37  
                 46.20      1:35.37 (49.17)
 20 Thaler, Eli M           9 BGNW-MR           1:38.34    1:35.86  
                 45.33      1:35.86 (50.53)
 21 Pecjo, Matthew          9 TEAM-NE           1:58.44    1:41.11  
                 51.45      1:41.11 (49.66)
 22 Dowd, Sean J            9 BGNW-MR                NT    1:55.25  
                 53.16    1:55.25 (1:02.09)
 23 Orchard, Jim M         10 CVST-FL           2:20.33    2:03.21  
                 56.81    2:03.21 (1:06.40)
 24 Mackenzie, Owen P       9 CVST-FL           2:13.03    2:03.99  
                 58.76    2:03.99 (1:05.23)