Carrollwood Village Swim Team                 Uploaded on 4/11/2010
Boys & Girls Clubs National Swimming Champs - 4/9/2010 to 4/11/2010 
 2010 Boys & Girls Club National Championships, Sanction #: A-5079  
             Hosted By:  Carrollwood Village Swim Team              
         North Shore Pool, St. Petersburg, Fl (FL-FL, USA)          
 
 Event 114  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
==================================================================
  Meet Record: # 59.40  2002      Nunez, Jonathan, SWIM
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Baczek, Stevos N       10 TEAM-NE           1:01.99    1:03.75  
                 30.45      1:03.75 (33.30)
  2 HO, Timothy            10 ABBE-MR           1:03.00    1:04.60  
                 30.33      1:04.60 (34.27)
  3 Sweeney, Sam M         10 BGNW-MR           1:07.93    1:05.96  
                 31.57      1:05.96 (34.39)
  4 McLaughlin, Mark W     10 BGNW-MR           1:04.65    1:06.73  
                 31.66      1:06.73 (35.07)
  5 Wilburn, Cason J        9 TAC-VA            1:08.93    1:09.50  
                 33.09      1:09.50 (36.41)
  6 Ahearn, Declan B       10 BGNW-MR           1:08.34    1:09.69  
                 33.43      1:09.69 (36.26)
  7 Hill, Tyler S          10 BGNW-MR           1:07.32    1:10.29  
                 33.14      1:10.29 (37.15)
  8 Soares, Anthony        10 WORC-ZZ           1:11.47    1:12.65  
                 35.29      1:12.65 (37.36)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Blair, Seamus C        10 BGNW-MR           1:17.43    1:16.96  
                 36.01      1:16.96 (40.95)
 10 Kirkwood, Dylan T       9 GNBC-MA           1:19.95    1:18.33  
                 35.82      1:18.33 (42.51)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Coleman, Taylor A       9 BGNW-MR           1:18.48    1:18.89  
                 36.88      1:18.89 (42.01)
 12 Eng, Timothy           10 BGNW-MR           1:18.56    1:20.63  
                 37.65      1:20.63 (42.98)
 13 Rojek, Kyle P          10 TAC-VA            1:20.54    1:20.95  
                 38.93      1:20.95 (42.02)
 14 Claiborne,, Kevin G J   9 ABBE-MR           1:20.00    1:21.53  
                 37.68      1:21.53 (43.85)
 15 Pecjo, Matthew          9 TEAM-NE           1:37.66    1:29.06  
                 41.54      1:29.06 (47.52)
 16 Gauba, Martin          10 CBGC-NJ           1:31.97    1:29.31  
                 41.05      1:29.31 (48.26)
 17 Melcher, Nicholas R    10 GNBC-MA           1:21.22    1:29.67  
                 40.79      1:29.67 (48.88)
 18 Kleinschmidt, Ned M    10 BGNW-MR           1:29.93    1:31.05  
                 42.22      1:31.05 (48.83)
 19 Hellman, Noah S        10 BGNW-MR           1:29.29    1:31.64  
                 44.61      1:31.64 (47.03)
 20 Orchard, Jim M         10 CVST-FL           1:45.31    1:39.94  
                 47.78      1:39.94 (52.16)
 21 Dowd, Sean J            9 BGNW-MR           1:55.32    1:43.06  
                 48.69      1:43.06 (54.37)
 22 Mackenzie, Owen P       9 CVST-FL                NT    1:49.41  
                 51.42      1:49.41 (57.99)