Carrollwood Village Swim Team                 Uploaded on 4/11/2010
Boys & Girls Clubs National Swimming Champs - 4/9/2010 to 4/11/2010 
 2010 Boys & Girls Club National Championships, Sanction #: A-5079  
             Hosted By:  Carrollwood Village Swim Team              
         North Shore Pool, St. Petersburg, Fl (FL-FL, USA)          
 
 Event 130  Boys Senior 100 Yard Butterfly
==================================================================
  Meet Record: # 51.24  4/7/2007  Anthony J Simco, BGNW-MR
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 White, Connor D        18 BGNW-MR             51.58      53.02  
                 24.64        53.02 (28.38)
  2 Karle, Matthew J       16 BGNW-MR             53.37      54.13  
                 25.45        54.13 (28.68)
  3 Carr, John P           17 BGNW-MR             56.63      55.09  
                 26.23        55.09 (28.86)
  4 Carr, Charlie M        16 BGNW-MR             53.67      55.54  
                 25.96        55.54 (29.58)
  5 McKenna, Brian W       16 ABBE-MR             56.00      55.73  
                 26.33        55.73 (29.40)
  6 Olin, Evan D           15 BGNW-MR             55.05      56.27  
                 26.59        56.27 (29.68)
  7 Khan, Rana Z           21 ABBE-MR             53.20      56.56  
                 26.55        56.56 (30.01)
  8 Rosenbloom, Jake A     16 BGNW-MR             56.83      57.99  
                 26.25        57.99 (31.74)
 -----------------------------------------------------------------
  9 Tesser, Josh D         15 BGNW-MR             55.99      58.04  
                 27.51        58.04 (30.53)
 10 Hilk, Steve S          22 GNBC-MA             58.54      59.75  
                 27.40        59.75 (32.35)
 11 Welch, Andrew L        16 GNBC-MA             59.04    1:00.04  
                 28.29      1:00.04 (31.75)
 12 Gordon, Dakota J       17 BGNW-MR           1:00.52    1:00.11  
                 27.74      1:00.11 (32.37)
 13 McLaughlin, James J    15 BGNW-MR           1:03.10    1:05.29  
                 30.11      1:05.29 (35.18)
 14 Horne, TJ J            17 TEAM-NE           1:05.87    1:05.34  
                 30.51      1:05.34 (34.83)
 15 Streu, Mitchell N      16 CVST-FL                NT    1:05.80  
                 31.01      1:05.80 (34.79)
 16 Johnston, Robert T     16 SHHA-AM           1:07.95    1:05.81  
                 30.10      1:05.81 (35.71)
 -----------------------------------------------------------------
 17 Brinkman, Tim O        16 TEAM-NE           1:10.42    1:10.79  
                 33.21      1:10.79 (37.58)
 18 Delage, Casey R        17 TEAM-NE           1:15.64    1:11.50  
                 31.56      1:11.50 (39.94)
 -----------------------------------------------------------------
 19 Johnson, Joel E        16 GNBC-MA           1:33.10    1:14.67  
                 34.17      1:14.67 (40.50)
 20 Russell, Billy E       17 GNBC-MA           1:12.13    1:14.89  
                 35.08      1:14.89 (39.81)
 21 Barry, David           16 DMARR             1:15.05    1:18.23  
                 33.87      1:18.23 (44.36)
 22 Johanson, Daniel       16 WORC-ZZ           1:56.78    1:41.36  
                 44.98      1:41.36 (56.38)
 -- Sardja, Kevin          15 CVST-FL                NT         DQ  
                 46.68         DQ (1:15.67)