Sarasota YMCA Sharks                          Uploaded on 6/11/2011
  2011 Bumpy Jones International Classic - 6/10/2011 to 6/12/2011   
   Sanctioned by Florida LMSC for USMS Inc., Sanction #: 141-019    
                Selby Aquatic Center (FL -FL , USA)                 
 
 Event 13  Women 25-29 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cullen, Jennifer N     26 Tampa Metro Mast  3:20.96    3:16.41  
                 43.97      1:40.02 (56.05)
        2:33.70 (53.68)     3:16.41 (42.71)
 
 Event 13  Women 35-39 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rosenkranz, Morgan M   38 Tampa Metro Mast  3:20.00    3:15.56  
                 41.69      1:31.65 (49.96)
        2:28.91 (57.26)     3:15.56 (46.65)
 
 Event 13  Women 40-44 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gellatly, Jill E       44 Houston Cougar M  2:43.82    2:45.54  
                 37.16      1:18.39 (41.23)
        2:08.56 (50.17)     2:45.54 (36.98)
  2 Texel, Paula M         41 St Pete Masters-  3:00.00    2:55.67  
                 37.95      1:22.35 (44.40)
        2:14.42 (52.07)     2:55.67 (41.25)
  3 Stewart, Ann K         41 Gold Coast Maste  3:04.77    3:07.91  
                 37.62      1:23.97 (46.35)
        2:22.00 (58.03)     3:07.91 (45.91)
 
 Event 13  Women 45-49 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bennett, Ellen K       48 Sarasota YMCA Sh  2:51.00    2:49.22  
                 36.61      1:21.79 (45.18)
        2:11.71 (49.92)     2:49.22 (37.51)
  2 Ramnath, Fernette P    46 Sarasota YMCA Sh  3:00.00    2:54.22  
                 36.51      1:22.12 (45.61)
        2:15.15 (53.03)     2:54.22 (39.07)
  3 Atkins, Tillie P       47 Sarasota YMCA Sh  3:12.00    2:55.82  
                 35.27      1:23.00 (47.73)
        2:16.64 (53.64)     2:55.82 (39.18)
  4 Bowman, Rachel H       46 Sarasota YMCA Sh  3:01.00    3:04.66  
                 38.64      1:27.51 (48.87)
        2:23.07 (55.56)     3:04.66 (41.59)
 
 Event 13  Women 50-54 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Carey, Josephine S     50 T2 Naples Master  3:26.33    3:23.76  
                 45.85      1:38.17 (52.32)
      2:38.91 (1:00.74)     3:23.76 (44.85)
  2 Carpenter, Kelley C    54 Sarasota YMCA Sh  3:45.00    3:27.15  
                 39.87      1:37.07 (57.20)
      2:42.15 (1:05.08)     3:27.15 (45.00)
  3 Chin-Ogilvie, Adrienn  51 Fort Lauderdale-  4:07.66    4:17.79  
               1:03.59    2:23.92 (1:20.33)
      3:24.01 (1:00.09)     4:17.79 (53.78)
  4 Moucha, Sue A          53 Florida Maverick  5:33.00    5:39.59  
               1:25.39    2:49.59 (1:24.20)
      4:18.27 (1:28.68)   5:39.59 (1:21.32)
 
 Event 13  Women 55-59 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sargeant, Pat A        58 Gold Coast Maste  3:02.00    2:57.36  
                 36.57      1:22.73 (46.16)
        2:17.98 (55.25)     2:57.36 (39.38)
  2 Protzman, Barbara      57 Gold Coast Maste  3:15.00    3:19.96  
                 41.76      1:36.87 (55.11)
        2:35.50 (58.63)     3:19.96 (44.46)
  3 Harrelson, Jo Ann      55 St Pete Masters-  3:29.00    3:37.14  
                 51.23      1:50.78 (59.55)
        2:47.44 (56.66)     3:37.14 (49.70)
  4 Saef, Karen B          57 Sarasota YMCA Sh  4:01.10    4:05.05  
               1:01.51    2:03.62 (1:02.11)
      3:11.42 (1:07.80)     4:05.05 (53.63)
 
 Event 13  Women 60-64 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tyler, A Susan         63 Sierra Nevada Ma  3:32.16    3:25.86  
                 40.64      1:35.73 (55.09)
      2:41.03 (1:05.30)     3:25.86 (44.83)
  2 Moore, Meredith A      62 T2 Naples Master  3:45.00    3:35.55  
                 47.25      1:44.47 (57.22)
      2:48.22 (1:03.75)     3:35.55 (47.33)
  3 Wilson, Meegan         63 Florida Aquatic-  3:45.00    3:42.50  
                 49.74    1:53.22 (1:03.48)
        2:52.98 (59.76)     3:42.50 (49.52)
  4 Hubbard, Gigi C        64 Florida Aquatic-  4:15.00    5:00.54  
               1:15.46                     
            3:59.16 ( )   5:00.54 (1:01.38)
 
 Event 13  Women 70-74 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bond, Patricia M       73 Florida Maverick  4:08.00    4:04.65  
               1:02.26      2:01.27 (59.01)
      3:13.44 (1:12.17)     4:04.65 (51.21)
 
 Event 13  Women 75-79 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Henderson, Martha J    75 Florida Aquatic-  5:05.27    4:57.83  
               1:05.81    2:17.96 (1:12.15)
      3:57.94 (1:39.98)     4:57.83 (59.89)
 
 Event 13  Women 80-84 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Troy, Jean D           84 Florida Maverick  4:45.00    4:57.00  
               1:18.21    2:39.60 (1:21.39)
      3:58.63 (1:19.03)     4:57.00 (58.37)
  2 Durstein, Nancy N      82 Florida Aquatic-  5:21.19    5:16.03  
               1:27.02    2:44.11 (1:17.09)
      4:15.71 (1:31.60)   5:16.03 (1:00.32)