Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/20/2012
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/20/2012 to 4/22/2012  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
                  Results on Iphone app MeetMobile                  
              Rowdy Gaines Olympic Pool (FL -FL , USA)              
 
 Event 13  Girls 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Dunne, Caitlin E       14 CFM               5:22.42    5:36.04  
               1:17.94    2:45.56 (1:27.62)
      4:21.10 (1:35.54)   5:36.04 (1:14.94)
  2 Kilpatrick, Christina  13 CFM               5:57.05    5:40.27  
               1:20.78    2:47.77 (1:26.99)
      4:28.35 (1:40.58)   5:40.27 (1:11.92)
  3 Diaz, Kayli R          14 TBAY              6:02.62    5:48.65  
               1:19.74    2:49.03 (1:29.29)
      4:31.76 (1:42.73)   5:48.65 (1:16.89)
  4 Floyd, Laura E         13 CFM               6:36.15    5:55.69  
               1:22.57    2:53.02 (1:30.45)
      4:38.96 (1:45.94)   5:55.69 (1:16.73)
  5 Howard, Hannah N       14 WIN               5:52.90    6:00.84  
               1:18.80    2:54.72 (1:35.92)
      4:39.13 (1:44.41)   6:00.84 (1:21.71)
  6 Bolin, Bailee A        13 CFM               6:14.05    6:10.75  
               1:27.68    3:03.14 (1:35.46)
      4:46.47 (1:43.33)   6:10.75 (1:24.28)
  7 Smith, Raegan L        13 CFM                    NT    6:24.32  
               1:39.53    3:14.82 (1:35.29)
      5:00.26 (1:45.44)   6:24.32 (1:24.06)
  8 Miles, Emily A         14 WIN               6:23.90    6:27.70  
               1:32.77    3:08.21 (1:35.44)
      4:59.50 (1:51.29)   6:27.70 (1:28.20)
  9 Wright, Lindsey M      14 RATS                   NT    6:32.19  
               1:32.75    3:13.75 (1:41.00)
      5:10.14 (1:56.39)   6:32.19 (1:22.05)
 10 Ringley, Kristina N    13 LAS                    NT    6:42.88  
               1:39.26    3:21.85 (1:42.59)
      5:18.64 (1:56.79)   6:42.88 (1:24.24)
 
 Event 13  Girls Senior 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Arnold, Macey L        17 TCA               5:12.82    5:29.15  
               1:15.81    4:14.65 (2:58.84)
      5:29.15 (1:14.50)                    
  2 Lynch, Grace E         16 CFM               5:45.00    5:38.96  
               1:15.04    2:44.87 (1:29.83)
      4:24.65 (1:39.78)   5:38.96 (1:14.31)
  3 Lynch, Hannah B        16 CFM               5:43.00    5:46.05  
               1:22.04    2:53.65 (1:31.61)
      4:33.21 (1:39.56)   5:46.05 (1:12.84)
  4 Diaz, Alexis M         17 CFM               5:52.00    5:47.60  
               1:17.30    2:56.18 (1:38.88)
      4:33.50 (1:37.32)   5:47.60 (1:14.10)
  5 Yearout, Kaitlyn M     17 CFM               5:55.00    5:48.41  
               1:17.18    2:41.87 (1:24.69)
      4:29.61 (1:47.74)   5:48.41 (1:18.80)
  6 Schilke, Samantha M    17 BD                5:54.45    5:50.61  
               1:15.22    2:46.57 (1:31.35)
      4:32.11 (1:45.54)   5:50.61 (1:18.50)
  7 Harris, Madison G      17 CFM               6:10.00    5:52.07  
               1:22.46    2:50.91 (1:28.45)
      4:34.16 (1:43.25)   5:52.07 (1:17.91)
  8 Grinnell, Lauren E     16 CFM               6:10.00    5:59.78  
               1:25.84    2:59.69 (1:33.85)
      4:37.42 (1:37.73)   5:59.78 (1:22.36)
  9 Toney, Maddison L      16 CFM               6:26.00    6:05.55  
                                3:44.60 ( )
        4:44.51 (59.91)   6:05.55 (1:21.04)
 10 Muller, Lucy M         16 LAS               6:08.23    6:10.61  
               1:20.74    2:55.12 (1:34.38)
      4:44.66 (1:49.54)   6:10.61 (1:25.95)
 11 Ringley, Rachel M      15 LAS               6:02.11    6:22.27  
               1:26.93    4:57.89 (3:30.96)
      6:22.27 (1:24.38)                    
 12 Baerga, Claudia        15 MILEN             6:33.23    6:24.97  
               1:27.02    3:15.84 (1:48.82)
      5:07.00 (1:51.16)   6:24.97 (1:17.97)
 13 Pheil, Alli J          15 CFM                    NT    6:40.59  
               1:32.58    3:09.66 (1:37.08)
      5:14.21 (2:04.55)   6:40.59 (1:26.38)