Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/21/2012
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/20/2012 to 4/22/2012  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
                  Results on Iphone app MeetMobile                  
             Chain of Lakes Rec Comples (FL -FL , USA)              
 
 Event 42  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kimura, Kory Q          9 TBAY              1:17.62    1:15.51  
  2 Foreman, Andrew D      10 CFM               1:34.97    1:15.97  
  3 Uttley, Luke G         10 BD                1:16.50    1:16.18  
  4 Schmidt, Mason R       10 CFM               1:23.20    1:20.26  
  5 Salinas, Rodrigo I      9 TBAY              1:26.28    1:22.22  
  6 Hyde, Wesley R          9 CFM               1:24.45    1:22.28  
  7 Ortiz, Gabriel I        9 UNAT              1:35.62    1:22.48  
  8 Zanowic, Stephen K     10 YCF               1:23.21    1:22.64  
  9 Young, Adam A           9 YCF                    NT    1:22.96  
 10 Allen, Jimmy R         10 SEA               1:23.88    1:23.98  
 11 Hanley, Tyler           8 YCF                    NT    1:24.87  
 12 Nordelo, Zack A        10 CFM               1:47.16    1:25.54  
 13 McClean, Dylan G       10 CFM               1:28.24    1:25.95  
 14 Grant, Sam G            9 WIN               1:28.02    1:26.21  
 15 Stark, Ben M           10 UNAT              1:36.03    1:28.48  
 16 Crossan, Conall B       9 BD                     NT    1:29.22  
 17 Shilts, Jeffrey M      10 WIN               1:30.22    1:29.44  
 18 Hatoum, Ryaan M        10 TBAY              1:26.55    1:29.64  
 19 Scharff, Andrew A      10 WIN               1:32.43    1:29.65  
 20 Gaudreau, Alex C        9 RATS              1:33.74    1:29.73  
 21 Quach, Nick h           9 TBAY              1:33.00    1:30.72  
 22 Paul, Andrew B          8 LAS                    NT    1:31.55  
 23 Bennett, Joshua w       8 TBAY                   NT    1:32.76  
 24 Hudanich, Nick J        9 YCF                    NT    1:33.74  
 25 Villareal, Jonathan B  10 WIN               1:46.15    1:34.36  
 26 O'Connor, Shane S      10 BD                1:38.97    1:35.05  
 27 Carpenter, Nick W       8 BD                1:38.97    1:35.31  
 28 Simons, Ford W          8 WIN               1:51.23    1:35.62  
 29 Clemens, Anthony K     10 CFM                    NT    1:37.48  
 30 Johnson, Billy S        8 TCA               1:45.63    1:37.53  
 31 Libreros, Nicolas      10 TBAY              1:46.52    1:39.47  
 32 Rubin, Ben             10 CFM               1:57.49    1:39.52  
 33 Sadler, Colton J        9 CFM               1:53.97    1:41.79  
 34 O'Brien, Devin M        9 CFM               2:04.01    1:42.19  
 35 Gogineni, Anirudh       9 CFM               2:16.97    1:45.55  
 36 Mays, Hunter C          7 UNAT                   NT    1:47.32  
 37 Powell, Christopher S   8 TCA                    NT    1:47.46  
 38 Maniace, Noah R         8 YCF                    NT    1:53.22  
 39 Tatti, Aaron M          9 CFM               2:18.36    1:53.47  
 40 Inmon, Demetrios A     10 BD                1:51.07    1:53.90  
 41 Hobson, Zach D          7 LAS                    NT    1:55.25  
 42 Earl, Nathaniel J       9 TBAY              2:36.90    1:57.31  
 43 Gaudreau, Tino S        8 RATS                   NT    1:57.46  
 44 Ball, P.J. J            7 RATS                   NT    1:57.78  
 45 Glennon, Colin J        8 RATS              2:50.41    2:10.95