Winter Haven Stingrays                        Uploaded on 4/22/2012
  Winter Haven Stingrays "The Rowdy Cup!" - 4/20/2012 to 4/22/2012  
                 Hosted by: Winter Haven Stingrays                  
                  Results on Iphone app MeetMobile                  
             Chain of Lakes Rec Comples (FL -FL , USA)              
 
 Event 52  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kimura, Kory Q          9 TBAY              1:29.38    1:28.91  
  2 Schmidt, Mason R       10 CFM               1:35.06    1:32.68  
  3 Uttley, Luke G         10 BD                1:34.50    1:37.12  
  4 Foreman, Andrew D      10 CFM               1:44.20    1:37.30  
  5 Hyde, Wesley R          9 CFM               1:38.49    1:38.28  
  6 Allen, Jimmy R         10 SEA               1:31.76    1:38.40  
  7 Young, Adam A           9 YCF                    NT    1:39.74  
  8 Salinas, Rodrigo I      9 TBAY                   NT    1:43.56  
  9 Ortiz, Gabriel I        9 UNAT                   NT    1:43.78  
 10 Nordelo, Zack A        10 CFM                    NT    1:44.29  
 11 Hatoum, Ryaan M        10 TBAY              1:46.64    1:46.21  
 12 Grant, Sam G            9 WIN               1:40.67    1:46.36  
 13 McClean, Dylan G       10 CFM               1:44.32    1:46.95  
 14 Quach, Nick h           9 TBAY              1:49.00    1:48.51  
 15 Villareal, Jonathan B  10 WIN               2:02.82    1:49.55  
 16 Crossan, Conall B       9 BD                     NT    1:50.38  
 17 Shilts, Jeffrey M      10 WIN               1:43.36    1:51.68  
 18 Hudanich, Nick J        9 YCF                    NT    1:51.72  
 19 Clemens, Anthony K     10 CFM                    NT    1:54.25  
 20 Johnson, Billy S        8 TCA               1:48.61    1:54.86  
 21 Scharff, Andrew A      10 WIN               1:55.98    1:55.35  
 22 Simons, Ford W          8 WIN               2:21.15    1:58.69  
 23 Carpenter, Nick W       8 BD                     NT    1:59.46  
 24 Gogineni, Anirudh       9 CFM                    NT    2:00.72  
 25 Bennett, Joshua w       8 TBAY                   NT    2:02.46  
 26 O'Brien, Devin M        9 CFM               2:52.71    2:03.84  
 27 Sadler, Colton J        9 CFM               2:13.70    2:04.97  
 28 Rubin, Ben             10 CFM                    NT    2:08.19  
 29 Glennon, Colin J        8 RATS              2:13.00    2:15.53  
 30 Tatti, Aaron M          9 CFM               2:43.42    2:17.00  
 31 Stark, Ben M           10 UNAT              2:35.23    2:19.06  
 32 Crossan, Malachy E      7 BD                     NT    2:24.12  
 33 Ball, P.J. J            7 RATS              2:26.40    2:24.81  
 34 Gaudreau, Tino S        8 RATS              2:40.96    2:45.62  
 -- Zanowic, Stephen K     10 YCF                    NT         DQ  
 -- Inmon, Demetrios A     10 BD                2:16.55         DQ  
 -- Gaudreau, Alex C        9 RATS              1:49.91         DQ