St. Petersburg Aquatics/Lewis                   5/18/2019 - 7:52 PM
      2019  813 Invitation Swim Meet - 5/17/2019 to 5/19/2019       
 
 Event 9  Women 11 & Over 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cardwell, Summer S     14 TBAC-FL           9:20.49    9:08.93  
  2 Hawker, Avery N        13 GTSA-FL           9:43.94    9:47.78  
  3 Gualtieri, Lauren G    13 TBAC-FL           9:33.34    9:48.10  
  4 Hague, Maggie M        14 BW-FL             9:33.37    9:55.00  
  5 Sanchez, Carin K       16 GTSA-FL           9:30.49    9:56.09  
  6 Baker, Mya K           16 SPA-FL            9:38.73    9:56.70  
  7 Antonov, Katarina M    15 UN-FL             9:55.52    9:59.99  
  8 Kallevig, MacKenzie R  18 PYP-FL           10:47.71   10:00.01  
  9 Cannella, Ashlin M     13 AAC-FL           10:00.09   10:02.87  
 10 Ewald, Amber           15 TBAC-FL          10:06.56   10:08.60  
 11 Hall, Mackenzie K      16 UN-FL            10:15.00   10:14.10  
 12 Carter, Ava L          17 TBAC-FL          10:30.12   10:17.04  
 13 Melendez, Anabelle G   14 VAST-GA                NT   10:23.81  
 14 Clayton, Abby K        12 UN-FL            12:29.00   10:28.33  
 15 Tuthill, Aubrey J      11 GTSA-FL          10:22.00   10:29.48  
 16 Messerschmitt, Taylor  13 TBAC-FL                NT   10:31.05  
 17 Kaloostian, Kendall G  14 TBAC-FL                NT   10:33.31  
 18 Strobbe, Mckenzy N     13 TBAC-FL          11:09.45   10:39.32  
 19 Blythe, Malia N        14 BW-FL                  NT   10:58.78  
 20 Ervin, Correna R       14 BW-FL            10:54.73   11:02.89  
 21 McKendree, Madison G   11 TBAC-FL                NT   11:09.33  
 22 Walker, Michaela       13 BW-FL            12:24.12   11:13.85  
 23 Drawdy, Emma G         13 VAST-GA          11:47.91   11:15.61  
 24 Paredes, Alexa A       12 TBAC-FL                NT   11:44.22  
 25 Dart, Melissa M        15 RAD-FL                 NT   11:48.95  
 26 Bennett, Ruthie        17 VAST-GA                NT   12:01.16  
 27 Pergola, Sophia V      12 BW-FL                  NT   12:13.89  
 
 Event 9  Men 11 & Over 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kravitz, Caleb M       18 SPA-FL            8:18.46    8:38.53  
  2 Taylor, Andrew G       14 TBAC-FL           8:47.29    8:38.63  
  3 Cote, Ben M            16 SPA-FL            8:45.19    8:46.90  
  4 Sherman, Jake P        14 BW-FL             8:46.23    8:54.89  
  5 Walker, William D      17 SPA-FL            8:54.27    8:58.95  
  6 Brockman, Joseph M     17 SPA-FL            8:48.98    8:59.62  
  7 Jones, Connor P        17 UN-FL             9:00.02    9:01.10  
  8 Lapagesse, Joao N      13 GTSA-FL           9:16.21    9:11.69  
  9 Nagle, Tommy J         16 GTSA-FL           8:57.79    9:23.74  
 10 Walters, Peyton J      16 PYP-FL            9:42.41    9:24.04  
 11 Bennett, Josh W        15 TBAC-FL           8:54.48    9:28.83  
 12 Ferrebee, Martin R     14 GTSA-FL           9:32.60    9:31.51  
 13 McLean, Matthew J      14 BW-FL             9:19.79    9:31.58  
 14 O'Connor, Liam P       16 YCF-FL                 NT    9:32.81  
 15 Melsom, Robert G       13 SPA-FL            9:15.33    9:33.46  
 16 Jansen, Jordan C       14 UN-FL             9:30.79    9:33.92  
 17 Kravchenko, Andy D     12 YCF-FL           10:44.85    9:39.14  
 18 Griffin, Dane E        15 VAST-GA                NT    9:44.00  
 19 Parman, Chase H        15 YCF-FL           10:18.29    9:47.66  
 20 Lekov, Arthur A        14 TBAC-FL          10:00.43    9:48.16  
 21 Kaatze, Jack H         16 BW-FL                  NT   10:04.42  
 22 Kirchner, Anthony V    17 AAC-FL           10:02.09   10:11.08  
 23 Martins, Craig         15 TBAC-FL                NT   10:12.11  
 24 Duclos, Aidan T        17 TBAC-FL          10:14.24   10:14.59  
 25 Kenny, Sean M          14 AAC-FL           10:21.09   10:16.40  
 26 Henry, Tyler A         13 TBAC-FL          10:41.86   10:31.34  
 27 Brockman, William A    12 SPA-FL           10:40.11   10:43.01  
 28 Jones, Noah            12 BW-FL                  NT   10:46.90  
 29 Rocha, Brandon R       11 SPA-FL           10:41.55   11:10.37  
 30 Williams, Adam S       11 PYP-FL           11:00.01   11:13.93  
 31 Wloczewski, Cole T     15 BW-FL                  NT   11:26.88  
 32 Maloney, Liam C        13 TBAC-FL                NT   11:51.40