St. Petersburg Aquatics/Lewis                   5/18/2019 - 7:52 PM
      2019  813 Invitation Swim Meet - 5/17/2019 to 5/19/2019       
 
 Event 13  Women 13 & Over 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cannella, Ashlin M     13 AAC-FL            2:32.86    2:35.30  
  2 Goz, Kaitlynne R       16 PYP-FL            2:40.09    2:38.31  
  3 Gualtieri, Lauren G    13 TBAC-FL           2:37.96    2:39.18  
  4 Bradshaw, Bethany A    17 TBAC-FL           2:46.85    2:40.35  
  5 Hall, Mackenzie K      16 UN-FL             2:55.00    2:40.80  
  6 Moreland, McKenzie E   15 YCF-FL            2:33.44    2:41.67  
  7 Wolfe, Abigail E       15 UN-FL                  NT    2:44.60  
  8 Milbrandt, Sarah F     15 YCF-FL                 NT    2:52.94  
  9 Melendez, Anabelle G   14 VAST-GA           2:40.98    2:54.17  
 10 Strobbe, Mckenzy N     13 TBAC-FL           2:54.67    2:58.06  
 11 Jones, Morgan M        17 UN-FL             2:56.30    2:59.81  
 12 Lather, Amanda R       13 AAC-FL                 NT    3:25.71  
 -- Dailey, Taryn L        18 YCF-FL            2:31.63         NS  
 
 Event 13  Men 13 & Over 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jerger, Rusty R        17 SPA-FL            2:11.50    2:15.21  
  2 Peng, Tyler            15 BW-FL             2:20.44    2:16.55  
  3 Brockman, Joseph M     17 SPA-FL            2:12.10    2:19.48  
  4 Edmund, Mason D        15 TBAC-FL           2:20.86    2:19.49  
  5 Weisel, Elliot J       14 YCF-FL            2:37.49    2:21.09  
  6 Dieffenthaller, Chris  16 SPA-FL            2:13.31    2:22.14  
  7 Fonnotto, John R       17 UN-FL             2:20.63    2:22.39  
  8 Dapo, Denis            15 PYP-FL            2:39.37    2:23.51  
  9 Millner-Balagtas, Jos  18 BERK-FL           2:23.25    2:24.52  
 10 Coronado, Conner V     16 TBAC-FL           2:23.35    2:24.57  
 11 Sanders, Payton W      15 PYP-FL            2:18.17    2:24.83  
 12 O'Connor, Liam P       16 YCF-FL                 NT    2:27.34  
 13 Prabhakaran, Samuel J  16 TBAC-FL           2:20.75    2:28.39  
 14 Filice, Nico           16 TBAC-FL           2:29.76    2:28.67  
 15 White, Russ C          15 VAST-GA           2:35.01    2:31.60  
 16 Smith, Jackson G       16 BERK-FL           2:27.12    2:31.67  
 17 Yates, Coleman A       14 VAST-GA           2:27.71    2:33.64  
 18 Finster, Ryan T        14 SPA-FL            2:32.70    2:34.49  
 19 Doolittle, Sean R      16 SPA-FL            2:14.48    2:39.83  
 20 Grantham, Hunter H     15 RAD-FL                 NT    2:41.24  
 21 Buggy, Logan J         16 UN-FL             2:32.41    2:41.27  
 22 Walker, William D      17 SPA-FL            2:46.61    2:42.39  
 23 Parman, Chase H        15 YCF-FL            2:36.92    2:43.57  
 24 Macgregor, Ben D       13 RAD-FL            2:52.88    2:47.31  
 25 Kirchner, Anthony V    17 AAC-FL            2:29.79    2:50.94  
 -- Martino, Max F         16 BERK-FL           2:23.80         DQ  
 -- Gemma, Shane N         17 TBAC-FL           2:15.60        DNF  
 -- Hudson, Hilton S       15 UN-FL             3:09.25         NS