St. Petersburg Aquatics/Lewis                   5/18/2019 - 7:53 PM
      2019  813 Invitation Swim Meet - 5/17/2019 to 5/19/2019       
 
 Event 21  Women 13 & Over 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cardwell, Summer S     14 TBAC-FL           5:05.09    5:08.47  
  2 Cannella, Ashlin M     13 AAC-FL            5:21.09    5:32.19  
  3 Neely, Cassidy E       16 AAC-FL            5:14.76    5:33.51  
  4 Hague, Maggie M        14 BW-FL             5:27.19    5:35.42  
  5 Hurst, Devin L         14 BERK-FL           5:41.96    5:45.40  
  6 Braun, Nicole R        16 UN-FL             6:23.06    6:10.64  
  7 Ervin, Correna R       14 BW-FL                  NT    6:19.44  
  8 Laufenberg, Dylann A   14 BW-FL             6:56.84    6:46.64  
 -- Strobbe, Mckenzy N     13 TBAC-FL                NT         DQ  
 
 Event 21  Men 13 & Over 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cote, Ben M            16 SPA-FL            4:39.01    4:41.08  
  2 Peng, Tyler            15 BW-FL             4:49.64    4:52.29  
  3 Coronado, Conner V     16 TBAC-FL           4:42.10    4:57.92  
  4 Maloney, Gray M        18 SPA-FL            4:59.73    5:07.60  
  5 Prabhakaran, Samuel J  16 TBAC-FL           4:59.21    5:09.19  
  6 Yates, Coleman A       14 VAST-GA           5:11.41    5:10.16  
  7 Bennett, Josh W        15 TBAC-FL           4:44.89    5:11.30  
  8 Sanders, Payton W      15 PYP-FL            4:55.54    5:15.24  
  9 Weisel, Elliot J       14 YCF-FL            5:42.28    5:19.45  
 10 Griffin, Dane E        15 VAST-GA           5:09.02    5:20.13  
 11 Rosario, Abdiel E      16 TBAC-FL           5:34.65    5:22.18  
 12 Curry, Jackson A       15 BW-FL             4:59.17    5:22.76  
 13 Kirchner, Anthony V    17 AAC-FL            4:57.81    5:32.71  
 14 Parman, Chase H        15 YCF-FL            5:28.12    5:35.72  
 15 White, Russ C          15 VAST-GA           5:35.92    5:38.92  
 16 Buggy, Logan J         16 UN-FL             5:28.51    5:43.89  
 17 Duclos, Aidan T        17 TBAC-FL                NT    5:54.41  
 -- Kaatze, Jack H         16 BW-FL                  NT         DQ  
 -- Taylor, Andrew G       14 TBAC-FL           4:48.64         DQ