St. Petersburg Aquatics/Lewis                   5/18/2019 - 7:53 PM
      2019  813 Invitation Swim Meet - 5/17/2019 to 5/19/2019       
 
 Event 35  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sango, Harper L         7 SPA-FL            1:08.48      46.91  
  2 Espinosa, Camila L      7 PYP-FL                 NT      47.86  
  3 Rocha, Haley A          8 SPA-FL              46.54      48.23  
  4 Munkittrick, Eve G      7 SPA-FL                 NT      53.18  
  5 Dinnis, Clover E        8 BW-FL             1:01.00      53.82  
  6 Zimmer, Ellie G         8 TBAC-FL           1:09.92      54.94  
  7 Scherer, Jamie M        7 UN-FL               58.85      55.16  
  8 Rogers, Riley M         8 TBAC-FL             56.83      55.59  
  9 DeCort, Ansley S        6 BERK-FL                NT    1:10.34  
 -- Neely, Caroline D       7 AAC-FL            1:17.55         NS  
 -- Reyes, Cayla E          8 PYP-FL                 NT         NS  
 
 Event 35  Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gore, Aubryanna O      10 PYP-FL              34.17      33.38  
  2 Hansen, Karrington L   10 SPA-FL              36.08      34.79  
  3 Ling, Anna S           10 PYP-FL              36.67      36.03  
  4 Galioto, Ellagrace J   10 PYP-FL              36.45      36.16  
  5 Sonawane, Awani        10 BW-FL               41.24      36.79  
  6 Weigner, Alexa N       10 BERK-FL             41.56      37.00  
  7 Adams, Kate E          10 UN-FL               36.02      37.45  
  8 Taylor, Kishar R        9 PYP-FL                 NT      38.11  
  9 Maniace, Kaylah E      10 YCF-FL              39.24      38.13  
 10 Linden, Gabi D         10 BERK-FL             36.77      38.56  
 11 Dieffenthaller, Cathe  10 SPA-FL              39.25      39.19  
 12 James, Sophie I         9 PYP-FL              40.02      41.67  
 13 McKendree, Emma K       9 TBAC-FL             41.64      42.64  
 14 Halvorsen, Malia W     10 PYP-FL              41.39      42.78  
 15 Torres, Sophia          9 BW-FL                  NT      43.02  
 16 Ocampo, Mariana        10 PYP-FL                 NT      44.09  
 17 Brandt, Rianne M        9 SPA-FL              49.31      44.32  
 18 Espinosa, Anasufia     10 PYP-FL              49.49      45.51  
 19 Jones, Julia B         10 PYP-FL              46.67      45.85  
 20 Yoder, Nadia L         10 PYP-FL              44.73      46.20  
 21 Mathew, Becky M         9 PYP-FL              49.37      48.50  
 22 Bell, Charleigh A       9 AAC-FL            1:05.77      48.53  
 23 Jones, Stevie G        10 TBAC-FL                NT      49.53  
 24 Golub, Sophia M         9 UN-FL             1:00.68      52.99  
 25 Pierre, Jael M         10 PYP-FL                 NT      57.56  
 26 Teufer, Haley R         9 YCF-FL              58.70      57.58  
 27 Auerbach, Mikaela L     9 TBAC-FL           1:05.08    1:03.53  
 28 Howard, Catherine T    10 TBAC-FL                NT    1:10.89  
 -- Rozance, Margaret E    10 WFLA-FL             46.38         NS  
 
 Event 35  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Chimidkhorloo, Sarnai  12 PYP-FL              31.00      30.61  
  2 Chung, Gracie S        11 TBAC-FL             31.83      31.03  
  3 Easton, Paige E        12 BERK-FL             31.88      31.05  
  4 Dieffenthaller, Isabe  12 SPA-FL              31.76      31.06  
  5 Holmes, Sarah G        12 BERK-FL             30.43      31.09  
  6 Hague, Reece J         12 BW-FL               25.91      31.42  
  7 McKendree, Madison G   11 TBAC-FL             33.79      32.53  
  8 Jones, Hattie F        11 PYP-FL              32.66      32.58  
  9 Ramos, Angelina        11 YCF-FL              34.36      32.75  
 10 Moseley, Anna I        11 BERK-FL             33.37      32.84  
 11 Destrade, Bella N      11 BERK-FL             32.87      33.12  
 12 Pace, Laura F          12 LRSA-FL             38.12      33.33  
 12 Fjare, Zoie J          11 SPA-FL              33.50      33.33  
 14 Mjtorian, Camila D     12 PYP-FL              33.61      33.52  
 15 Kays, Addison D        12 PYP-FL              36.38      33.64  
 16 Mandzik, Amaja E       12 SPA-FL              34.30      33.94  
 17 Pergola, Sophia V      12 BW-FL               37.26      34.77  
 18 Lekov, Angie A         11 TBAC-FL             34.53      35.68  
 19 Ulewicz, Charlotte M   11 PYP-FL              35.59      35.71  
 20 DuBray, Juliana        12 YCF-FL              38.32      36.01  
 21 Ervin, Madilyn L       11 BW-FL               39.01      36.50  
 22 Mansilla, Daniela A    11 BW-FL               41.67      36.69  
 23 Kovatch, Shelby K      12 LRSA-FL             44.59      36.75  
 24 Wolfe, Kathryn R       11 UN-FL                  NT      37.56  
 25 Williams, Jordyn S     12 SPA-FL              40.48      38.26  
 26 Kiersten, Gulick E     11 SPA-FL                 NT      38.94  
 27 Tucker, Lucey L        11 BW-FL               48.36      39.49  
 28 Velasquez, Amaya       12 BW-FL               43.62      40.28  
 29 O'Connor, Alexyz L     12 PYP-FL                 NT      40.49  
 30 Walton, Tierney K      11 VAST-GA             39.79      40.74  
 31 Weber, Sarah C         11 SPA-FL              42.34      40.98  
 32 Robertson, Molly R     11 LRSA-FL                NT      41.18  
 33 Lauretti, Mariana P    11 TBAC-FL             42.69      41.47  
 34 Scherer, Adalyn J      11 UN-FL               39.72      42.27  
 35 Talluru, Khushi N      12 LRSA-FL                NT      44.50  
 36 Allison, Abby J        11 BW-FL                  NT      45.24  
 -- Benninghoff, Nora K    11 LRSA-FL             42.08         NS  
 -- Pochis, Karley L       11 PYP-FL              39.46         NS  
 -- Moore, Sydney R        12 PYP-FL              35.01         NS  
 -- Sateesh, Aarya A       11 LRSA-FL                NT         NS  
 
 Event 35  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Sawyer W        7 SPA-FL              40.13      38.08  
  2 Tsai, Jayden M          7 YCF-FL              43.17      40.73  
  3 Kovalev, Alexander      8 SPA-FL                 NT      41.50  
  4 Pflanz, Jonas G         8 TBAC-FL             46.51      43.33  
  5 Childress, Nolan R      8 TBAC-FL             44.77      45.01  
  6 Hansen, Sutton J        6 SPA-FL              52.61      45.22  
  7 Smudde, Oliver R        8 PYP-FL              46.39      47.29  
  8 Smith, Taylor R         8 SPA-FL            1:06.29      48.31  
  9 Januario, Mateus        8 PYP-FL                 NT      56.98  
 10 Melsom, David J         8 SPA-FL                 NT      59.01  
 
 Event 35  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Angelillis, Nels M     10 TBAC-FL             35.54      33.55  
  2 Dieffenthaller, David  10 SPA-FL              35.89      35.38  
  3 Tsai, Jacob M          10 YCF-FL              39.22      36.82  
  4 Smudde, Jackson D      10 PYP-FL                 NT      38.48  
  5 Politis, Evangelos N    9 TBAC-FL             38.06      38.67  
  6 Singleton, Kai T       10 BW-FL               43.71      39.67  
  7 Pflanz, Lou D          10 TBAC-FL             43.42      41.04  
  8 Pilichowski, Oliver     9 BW-FL               44.28      42.73  
  9 Carter, Troy G          9 AAC-FL              46.10      43.84  
 10 Kurtz, Oliver P        10 SPA-FL              44.95      44.98  
 11 Zet, Matthew G          9 BW-FL                  NT      46.03  
 11 Kurtz, Nolan P          9 SPA-FL              44.78      46.03  
 13 Zorde, Matan           10 TBAC-FL                NT      46.59  
 14 Calvo, Steve A          9 BW-FL                  NT      47.53  
 15 Nelson, Stephan C       9 AAC-FL              52.15      49.43  
 -- Melsom, Joshua E       10 SPA-FL              53.76         NS  
 
 Event 35  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kravchenko, Andy D     12 YCF-FL              30.96      28.14  
  2 Velez, Nicolas         12 BW-FL               31.78      30.43  
  3 Fentsor, Nathaniel S   12 RAD-FL              32.03      30.99  
  4 Jones, Noah            12 BW-FL               32.74      31.03  
  5 Rodriguez, Elliott E   11 AAC-FL              40.13      32.39  
  6 Wendol, Peter C        12 PYP-FL              33.18      32.56  
  7 Neely, Henry H         11 AAC-FL              33.37      32.96  
  8 Matyas, Maddox J       11 SPA-FL              34.09      33.17  
  9 Tan, Josiah V          11 BW-FL               36.62      33.37  
 10 Borowiec, Bruno V      11 BERK-FL             34.39      33.62  
 11 Singleton, Sebastian   12 BW-FL               35.39      33.63  
 12 Flood, Caleb F         12 PYP-FL              34.45      33.89  
 13 Williams, Adam S       11 PYP-FL              33.08      34.47  
 14 Robbins, Alexander M   12 BW-FL               36.99      35.22  
 15 Ithier, Julian         12 BW-FL                  NT      35.63  
 16 Walker, Kristian I     11 BW-FL               37.85      36.93  
 17 Teufer, Christopher R  11 YCF-FL              38.86      37.11  
 18 Rusu, Michael          12 PYP-FL              36.37      37.27  
 19 Akrotirianakis, Nicho  12 BW-FL               43.67      37.46  
 20 Yoder, Hunter A        12 PYP-FL              38.12      37.90  
 21 Goodloe, Brayden M     12 AAC-FL                 NT      38.34  
 22 Smith, Jeffrey G       11 BERK-FL             38.79      40.36  
 23 Currie, Prince-Howard  12 YCF-FL              42.46      40.92  
 24 Datsev, Daniel         12 SPA-FL                 NT      44.00  
 25 Fogarty, Gabe Q        11 PYP-FL              54.81      49.17  
 26 Hayes, Joseph C        11 PYP-FL              55.37      49.74  
 -- Nemecheck, Luke A      11 SPA-FL              41.76         NS