St. Petersburg Aquatics/Lewis                   5/18/2019 - 7:53 PM
      2019  813 Invitation Swim Meet - 5/17/2019 to 5/19/2019       
 
 Event 41  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sanders, Janae D       10 PYP-FL            1:16.74    1:25.70  
  2 Hansen, Brinkleigh B    9 SPA-FL            1:34.92    1:31.12  
  3 Weigner, Alexa N       10 BERK-FL                NT    1:36.58  
  4 Becker, Jenna E        10 PYP-FL                 NT    1:53.41  
 
 Event 41  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Paredes, Gabi V        12 YCF-FL            1:12.64    1:12.39  
  2 Jaffe, Logan I         12 PYP-FL            1:12.90    1:12.96  
  3 Chimidkhorloo, Sarnai  12 PYP-FL            1:13.02    1:13.76  
  4 Maniace, Abby R        12 YCF-FL            1:27.81    1:19.25  
  5 Clayton, Abby K        12 UN-FL             1:22.76    1:19.93  
  6 McDonough, Elizabeth   12 TBAC-FL           1:19.30    1:22.01  
  7 Fjare, Zoie J          11 SPA-FL            1:25.33    1:23.60  
  8 Lloyd, Lindsey N       12 TBAC-FL           1:22.96    1:25.19  
  9 Hague, Reece J         12 BW-FL                  NT    1:25.76  
 10 Schmitz, Katie A       12 TBAC-FL           1:30.09    1:26.02  
 11 Lekov, Angie A         11 TBAC-FL           1:27.60    1:28.60  
 12 Ulewicz, Charlotte M   11 PYP-FL            1:35.14    1:31.86  
 13 Paredes, Alexa A       12 TBAC-FL           1:45.63    1:35.29  
 14 Williams, Jordyn S     12 SPA-FL                 NT    1:47.52  
 
 Event 41  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Angelillis, Nels M     10 TBAC-FL           1:33.55    1:26.31  
  2 Bennett, Grayson R      9 TBAC-FL           1:34.49    1:36.44  
  3 Kurtz, Nolan P          9 SPA-FL            2:17.71    2:06.99  
  4 Pilichowski, Oliver     9 BW-FL                  NT    2:17.72  
 -- Tsai, Jayden M          7 YCF-FL                 NT         DQ  
 
 Event 41  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Vicha, Sean R          12 BERK-FL           1:18.90    1:12.90  
  2 Zarate Romero, Robert  11 YCF-FL            1:25.17    1:18.72  
  3 Wilson, Tucker L       11 VAST-GA           1:38.88    1:19.64  
  4 Fentsor, Nathaniel S   12 RAD-FL            1:23.62    1:20.51  
  5 Parman, Reef M         12 YCF-FL            1:25.92    1:21.36  
  6 Melnychuk, David A     12 PYP-FL            1:37.07    1:22.34  
  7 Candelora, Angelo K    12 PYP-FL            1:26.76    1:25.80  
  8 Matyas, Maddox J       11 SPA-FL            1:24.51    1:26.71  
  9 Tan, Josiah V          11 BW-FL             1:36.33    1:27.22  
 10 Borowiec, Bruno V      11 BERK-FL           1:34.08    1:30.02  
 11 Politis, Christos      11 TBAC-FL           1:38.37    1:31.18  
 12 Walker, Kristian I     11 BW-FL             1:49.65    1:50.28  
 -- Rozance, Jack R        12 WFLA-FL                NT         NS