St. Petersburg Aquatics/Lewis                   5/18/2019 - 7:53 PM
      2019  813 Invitation Swim Meet - 5/17/2019 to 5/19/2019       
 
 Event 45  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Karrington L   10 SPA-FL            3:04.62    2:44.30  
  2 Sanders, Janae D       10 PYP-FL            2:38.31    2:44.86  
  3 Hansen, Brinkleigh B    9 SPA-FL            3:25.23    2:49.56  
  4 Galioto, Ellagrace J   10 PYP-FL            3:21.16    2:54.82  
  5 Ling, Anna S           10 PYP-FL            3:06.92    3:02.00  
  6 Linden, Gabi D         10 BERK-FL                NT    3:09.55  
  7 Becker, Jenna E        10 PYP-FL            3:17.84    3:13.68  
  8 Yoder, Nadia L         10 PYP-FL            3:20.18    3:25.35  
  9 McKendree, Emma K       9 TBAC-FL                NT    3:32.33  
 10 Brandt, Rianne M        9 SPA-FL                 NT    3:36.42  
 11 Bell, Charleigh A       9 AAC-FL                 NT    3:38.04  
 12 Ocampo, Mariana        10 PYP-FL                 NT    3:38.66  
 13 Torres, Sophia          9 BW-FL                  NT    3:38.94  
 14 Espinosa, Anasufia     10 PYP-FL                 NT    4:02.97  
 15 Espinosa, Camila L      7 PYP-FL                 NT    4:16.51  
 16 Munkittrick, Eve G      7 SPA-FL                 NT    4:17.99  
 
 Event 45  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Clayton, Abby K        12 UN-FL             2:37.32    2:25.18  
  2 McDonough, Elizabeth   12 TBAC-FL           2:38.37    2:25.40  
  3 Easton, Paige E        12 BERK-FL           2:30.37    2:25.75  
  4 Chung, Gracie S        11 TBAC-FL           2:59.27    2:30.89  
  5 Jaffe, Logan I         12 PYP-FL            2:39.19    2:31.47  
  6 McKendree, Madison G   11 TBAC-FL           2:42.28    2:31.93  
  7 Maniace, Abby R        12 YCF-FL            2:36.92    2:37.23  
  8 Paredes, Gabi V        12 YCF-FL            2:30.99    2:37.57  
  9 Schmitz, Katie A       12 TBAC-FL           2:49.18    2:38.41  
 10 Fjare, Zoie J          11 SPA-FL            2:42.41    2:39.43  
 11 Pace, Laura F          12 LRSA-FL           3:10.97    2:40.97  
 12 Moseley, Anna I        11 BERK-FL           2:41.85    2:42.09  
 13 Ramos, Angelina        11 YCF-FL            2:59.17    2:45.49  
 14 Paredes, Alexa A       12 TBAC-FL           2:46.93    2:47.88  
 15 Ervin, Madilyn L       11 BW-FL             3:06.59    2:52.78  
 16 Curry, Madison N       11 BW-FL             3:06.65    2:58.82  
 17 Mansilla, Daniela A    11 BW-FL                  NT    3:09.01  
 18 Scherer, Adalyn J      11 UN-FL                  NT    3:10.17  
 19 O'Connor, Alexyz L     12 PYP-FL                 NT    3:22.27  
 -- Destrade, Bella N      11 BERK-FL           2:37.31         NS  
 -- Benninghoff, Nora K    11 LRSA-FL                NT         NS  
 
 Event 45  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Politis, Evangelos N    9 TBAC-FL           3:00.98    2:57.09  
  2 Hansen, Sawyer W        7 SPA-FL            3:19.24    3:06.28  
  3 Smudde, Jackson D      10 PYP-FL            4:14.66    3:08.93  
  4 Sampson, Henry J        9 TBAC-FL           3:55.90    3:20.48  
  5 Pflanz, Lou D          10 TBAC-FL                NT    3:26.64  
  6 Januario, Mateus        8 PYP-FL                 NT    4:51.55  
 -- Melsom, Joshua E       10 SPA-FL                 NT         NS  
 
 Event 45  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kravchenko, Andy D     12 YCF-FL            2:24.87    2:16.47  
  2 Vicha, Sean R          12 BERK-FL           2:32.58    2:26.08  
  3 Melnychuk, David A     12 PYP-FL            2:49.48    2:29.97  
  4 Brockman, William A    12 SPA-FL            2:36.37    2:30.20  
  5 Jones, Noah            12 BW-FL             2:42.75    2:30.41  
  6 Velez, Nicolas         12 BW-FL             2:33.94    2:30.85  
  7 Rocha, Brandon R       11 SPA-FL            2:31.99    2:34.47  
  8 Wilson, Tucker L       11 VAST-GA           2:58.26    2:35.06  
  9 Candelora, Angelo K    12 PYP-FL            2:32.51    2:35.38  
 10 Wendol, Peter C        12 PYP-FL            2:50.90    2:35.53  
 11 Parman, Reef M         12 YCF-FL            2:45.77    2:35.57  
 12 Fentsor, Nathaniel S   12 RAD-FL            2:34.85    2:35.94  
 13 Zarate Romero, Robert  11 YCF-FL            2:44.13    2:36.05  
 14 Williams, Adam S       11 PYP-FL            2:36.01    2:36.61  
 15 Hasbun, Nicolas B      12 SPA-FL            2:47.37    2:38.39  
 16 Matyas, Maddox J       11 SPA-FL            2:45.16    2:39.08  
 17 Stargardt, Tyler C     11 TBAC-FL           2:44.47    2:39.39  
 18 Pflanz, Linas E        11 TBAC-FL           2:45.89    2:40.88  
 19 Flood, Caleb F         12 PYP-FL                 NT    2:42.18  
 20 Neely, Henry H         11 AAC-FL            2:55.14    2:43.48  
 21 Ithier, Julian         12 BW-FL                  NT    2:50.79  
 22 Yoder, Hunter A        12 PYP-FL            2:55.51    2:51.99  
 23 Teufer, Christopher R  11 YCF-FL            3:09.00    2:56.17  
 24 Rodriguez, Elliott E   11 AAC-FL                 NT    2:57.47  
 25 Akrotirianakis, Nicho  12 BW-FL                  NT    3:01.45  
 26 Singleton, Sebastian   12 BW-FL                  NT    3:06.60  
 27 Walker, Kristian I     11 BW-FL             3:05.50    3:08.40  
 28 Smith, Jeffrey G       11 BERK-FL           3:00.78    3:13.72  
 29 Fogarty, Gabe Q        11 PYP-FL                 NT    4:00.25  
 -- Rozance, Jack R        12 WFLA-FL           3:04.68         NS