St. Petersburg Aquatics/Lewis                    7/5/2019 - 8:30 PM
      SPA - SEMINOLE SUNRISE SWIM MEET - 7/5/2019 to 7/7/2019       
 
 Event 18  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Campagnola, Joseph     10 WFLA              2:42.13    2:39.16  
                 34.63                     
            2:04.11 ( )     2:39.16 (35.05)
  2 Jacobs, Colin A        10 SRQ               2:58.02    2:51.61  
                 35.96      1:19.99 (44.03)
        2:15.73 (55.74)     2:51.61 (35.88)
  3 Smith, Connor M        10 CVST              3:20.00    3:19.12  
                 47.50      1:40.35 (52.85)
        2:38.95 (58.60)     3:19.12 (40.17)
  4 Shoemaker, Charles D   10 UN                3:23.55    3:19.17  
                 45.72      1:37.31 (51.59)
        2:37.27 (59.96)     3:19.17 (41.90)
  5 Ellwood, Joshua J      10 TYS                    NT    4:01.35  
                 56.16      1:54.20 (58.04)
      3:05.03 (1:10.83)     4:01.35 (56.32)
  6 Santo, Brady M         10 CVST              3:50.20    4:02.32  
                 56.22    1:57.77 (1:01.55)
      3:13.09 (1:15.32)     4:02.32 (49.23)
 -- Davis III, Trey M       9 CVST              4:21.70         NS  
 
 Event 18  Boys 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Austin, Thomas R       12 WFLA              2:35.79    2:34.91  
                 33.67      1:15.07 (41.40)
        2:01.93 (46.86)     2:34.91 (32.98)
  2 Wickstrom, Kingsley T  11 CAT               2:44.13    2:44.53  
                 35.98      1:18.92 (42.94)
        2:06.81 (47.89)     2:44.53 (37.72)
  3 Qu, Ryan W             12 CAT               2:49.13    2:45.30  
                 35.14      1:17.71 (42.57)
        2:08.86 (51.15)     2:45.30 (36.44)
  4 Burrill, Bodi C        12 CVST              2:51.28    2:51.62  
                 36.05      1:19.09 (43.04)
        2:12.84 (53.75)     2:51.62 (38.78)
  5 Zarate Romero, Robert  11 YCF               2:55.49    2:54.33  
                 35.84      1:22.95 (47.11)
        2:15.74 (52.79)     2:54.33 (38.59)
  6 Johnson, Quinn         11 UN                3:11.42    3:00.29  
                 40.27      1:28.58 (48.31)
        2:22.67 (54.09)     3:00.29 (37.62)
  7 Healy, Jackson D       11 WFLA              3:14.68    3:00.54  
                 39.34      1:27.95 (48.61)
        2:23.88 (55.93)     3:00.54 (36.66)
  8 Politis, Christos *    11 TBAC              2:59.25    3:04.66  
                 40.95      1:29.83 (48.88)
        2:24.70 (54.87)     3:04.66 (39.96)
  9 Hilt, Sullivan D       12 UN                     NT    3:10.90  
                 41.16      1:30.37 (49.21)
        2:22.50 (52.13)     3:10.90 (48.40)
 10 Ithier, Julian         12 BW                     NT    3:18.34  
                 45.46      1:36.84 (51.38)
      2:36.92 (1:00.08)     3:18.34 (41.42)
 11 Currie, Prince-Howard  12 YCF               4:00.94    3:29.94  
                 47.76      1:43.24 (55.48)
      2:43.57 (1:00.33)     3:29.94 (46.37)
 12 Lyons, Vincent G       11 PS                3:46.91    3:39.09  
                 47.85      1:43.94 (56.09)
      2:51.66 (1:07.72)     3:39.09 (47.43)
 13 Rele, Veer R           12 CAT               4:06.74    3:44.97  
                 45.31      1:40.34 (55.03)
      2:55.84 (1:15.50)     3:44.97 (49.13)
 -- Candelora, Angelo K    12 PYP               2:52.45         DQ  
                 37.76      1:25.13 (47.37)
        2:17.48 (52.35)          DQ (38.62)
 -- Fentsor, Nathaniel S   12 RAD               2:59.80         NS