St. Petersburg Aquatics/Lewis                   7/6/2019 - 10:43 AM
      SPA - SEMINOLE SUNRISE SWIM MEET - 7/5/2019 to 7/7/2019       
 
 Event 36  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wolfe, Jeffrey D       13 UN                2:23.56    2:24.95  
                 33.85      1:10.08 (36.23)
        1:47.67 (37.59)     2:24.95 (37.28)
  2 Cardosi, Sean R        14 BERK              2:23.23    2:27.16  
                 34.83      1:12.59 (37.76)
        1:50.63 (38.04)     2:27.16 (36.53)
  3 Melsom, Robert G       14 SPA               2:25.92    2:29.36  
                 35.92      1:13.88 (37.96)
        1:51.79 (37.91)     2:29.36 (37.57)
  4 Sherman, Jake P        14 BW                2:38.40    2:30.36  
                 35.98      1:13.98 (38.00)
        1:52.91 (38.93)     2:30.36 (37.45)
  5 Schwenk, Toby C        13 SRQ               2:33.45    2:30.67  
                 35.54      1:14.07 (38.53)
        1:53.13 (39.06)     2:30.67 (37.54)
  6 Moran, Carson W        14 WOJ               2:51.64    2:37.28  
                 37.00      1:16.37 (39.37)
        1:57.53 (41.16)     2:37.28 (39.75)
  7 Murphy, Ronan H        13 SRQ               2:36.21    2:37.94  
                 37.90      1:18.22 (40.32)
        1:58.60 (40.38)     2:37.94 (39.34)
  8 Gonzalez-Irizarry, Al  14 YCF               2:37.68    2:39.85  
                 37.34      1:18.02 (40.68)
        1:59.37 (41.35)     2:39.85 (40.48)
  9 Romero Salgado, Jorge  14 SRQ               2:51.18    2:41.01  
                 37.16      1:17.98 (40.82)
        2:00.03 (42.05)     2:41.01 (40.98)
 10 Shoemaker, Henry C     13 SRQ               2:42.66    2:45.77  
                 38.85      1:21.23 (42.38)
        2:03.75 (42.52)     2:45.77 (42.02)
 11 Strickland, Aidan X    13 TBAC              2:52.62    2:50.90  
                 40.18      1:23.70 (43.52)
        2:07.99 (44.29)     2:50.90 (42.91)
 12 Struble, William C     13 YCF               2:55.32    2:52.36  
                 41.36      1:24.69 (43.33)
        2:09.99 (45.30)     2:52.36 (42.37)
 13 Struble, Matthew R     14 YCF               2:54.55    2:53.73  
                 41.30      1:25.57 (44.27)
        2:10.26 (44.69)     2:53.73 (43.47)
 14 Rodriguez, Alex F      13 SWIM              2:51.60    2:56.98  
                 41.63      1:27.08 (45.45)
        2:12.50 (45.42)     2:56.98 (44.48)
 15 Chimidkhorloo, Erdene  14 PYP               2:58.09    2:57.49  
                 42.19      1:27.87 (45.68)
        2:13.00 (45.13)     2:57.49 (44.49)
 16 Mies, Joe A            14 SRQ               3:04.36    2:59.12  
                                1:28.36 ( )
      2:59.12 (1:30.76)                    
 17 Ling, Jonathan R       13 PYP               3:17.43    3:16.01  
                 46.58      1:37.24 (50.66)
        2:27.36 (50.12)     3:16.01 (48.65)
 18 Borsari, Ben D         13 CAT               3:23.09    3:23.20  
 19 Sajdak, Jayden R       13 PYP                    NT    3:36.50  
                 52.29      1:47.98 (55.69)
        2:43.33 (55.35)     3:36.50 (53.17)
 -- Titus, Landon C        14 WOJ               2:53.34         DQ  
                 37.78      1:20.82 (43.04)
        2:06.61 (45.79)          DQ (42.71)
 -- Feinberg, Sean J       13 TBAC                   NT         DQ  
                 47.97      1:42.49 (54.52)
        2:42.20 (59.71)          DQ (56.54)
 -- Thibodeau, Kaden S     13 CAT               3:03.93         NS  
 -- Sanderson, Maxwell M   14 SKY               2:57.41         NS