St. Petersburg Aquatics/Lewis                   7/6/2019 - 12:52 PM
      SPA - SEMINOLE SUNRISE SWIM MEET - 7/5/2019 to 7/7/2019       
 
 Event 50  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Campagnola, Joseph     10 WFLA              2:23.39    2:19.46  
                 30.88      1:05.99 (35.11)
        1:43.05 (37.06)     2:19.46 (36.41)
  2 Jacobs, Colin A        10 SRQ               2:24.12    2:21.97  
                 32.93      1:08.95 (36.02)
        1:46.14 (37.19)     2:21.97 (35.83)
  3 Halsey, Liam M         10 SKY               2:24.66    2:24.63  
                 33.34      1:09.87 (36.53)
        1:47.68 (37.81)     2:24.63 (36.95)
  4 Hansen, Sawyer W        8 SPA               3:00.30    2:45.88  
                 37.56      1:20.04 (42.48)
        2:03.16 (43.12)     2:45.88 (42.72)
  5 Dieffenthaller, David  10 SPA               2:49.47    2:47.58  
                 37.28      1:21.60 (44.32)
        2:06.92 (45.32)     2:47.58 (40.66)
  6 Politis, Evangelos N    9 TBAC              2:57.09    2:49.43  
                 38.22      1:22.21 (43.99)
        2:06.43 (44.22)     2:49.43 (43.00)
  7 Kaltsounis, George     10 CAT               2:56.88    2:57.26  
                 41.16      1:28.06 (46.90)
        2:16.51 (48.45)     2:57.26 (40.75)
  8 Kauffold, Quinn T      10 SRQ               2:58.59    2:59.89  
                 39.43      1:24.98 (45.55)
        2:13.49 (48.51)     2:59.89 (46.40)
  9 Ramirez, Cameron J     10 SKY               3:13.59    3:01.23  
                 39.16      1:25.76 (46.60)
        2:15.00 (49.24)     3:01.23 (46.23)
 10 Hogan, Gabe T          10 PS                3:02.02    3:06.07  
                                1:29.98 ( )
        2:19.22 (49.24)     3:06.07 (46.85)
 11 Sampson, Henry J        9 TBAC              3:17.58    3:10.85  
                 43.09      1:33.77 (50.68)
        2:22.83 (49.06)     3:10.85 (48.02)
 12 Ilasenko, Kevin N      10 SRQ               2:53.94    3:11.26  
                 40.59      1:29.35 (48.76)
      3:11.26 (1:41.91)                    
 13 Brown, Jonathan C      10 YCF               3:29.42    3:17.77  
                 40.97      1:32.96 (51.99)
        2:27.03 (54.07)     3:17.77 (50.74)
 14 Baird, Landon          10 UN                3:17.15    3:19.17  
                 43.44      1:35.63 (52.19)
        2:30.06 (54.43)     3:19.17 (49.11)
 15 Hansen, Sutton J        6 SPA               3:45.70    3:38.23  
                 47.45      1:42.28 (54.83)
        2:41.36 (59.08)     3:38.23 (56.87)
 16 Wagner, Riley X         9 UN                4:18.24    3:48.60  
                 48.01      1:46.75 (58.74)
      2:48.42 (1:01.67)   3:48.60 (1:00.18)
 17 Tang, Luke              9 UN                     NT    3:55.02  
                 51.58    1:56.04 (1:04.46)
      3:01.19 (1:05.15)     3:55.02 (53.83)
 18 Davis III, Trey M       9 CVST              3:58.24    3:55.30  
                 51.18    1:55.21 (1:04.03)
      2:58.04 (1:02.83)     3:55.30 (57.26)
 -- Kadlic, Jackson C       8 PYP                    NT         NS