St. Petersburg Aquatics/Lewis                    7/6/2019 - 1:31 PM
      SPA - SEMINOLE SUNRISE SWIM MEET - 7/5/2019 to 7/7/2019       
 
 Event 58  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Murashkin, Anthony     12 TYS                 40.75      40.39  
  2 Krajewski, Daniel S    12 SRQ                 44.50      42.04  
  3 Parman, Reef M         12 YCF                 43.37      42.27  
  4 Witt, Drake R          12 UN                     NT      42.33  
  5 Gilligan, Christian A  12 PS                  43.08      42.70  
  6 Burrill, Bodi C        12 CVST                43.65      42.84  
  7 Wickstrom, Kingsley T  11 CAT                 42.00      42.97  
  8 Murashkin, Gregory     12 TYS                 41.58      43.31  
  9 Vanden Heuvel, Jack M  12 SRQ                 43.81      44.14  
 10 Berrios Cortes, Aleja  11 SRQ                 43.70      44.28  
 11 Neumann, Blake E       12 SRQ                 44.21      44.31  
 12 Raditic Mehalso, Sidn  11 FE                  47.44      44.32  
 13 Fuszfas, Taltos        12 SRQ                 42.20      44.39  
 14 Singleton, Sebastian   12 BW                  44.49      44.50  
 15 Healy, Jackson D       11 WFLA                47.96      44.75  
 16 Jones, Denis R         12 SRQ                 45.74      44.91  
 17 Ranson, Anderson J     11 CAT                 44.81      45.09  
 18 Hilt, Sullivan D       12 UN                     NT      45.43  
 19 Dutton, Ethan J        11 SPA                 48.62      47.46  
 20 Kulish, Ryan A         12 TYS                 52.64      47.59  
 21 Pilcher, Jack P        12 SRQ                 47.76      47.72  
 22 Balseiro, Peyton R     12 CVST                49.86      47.80  
 23 Wester, Christian M    11 UN                  46.78      47.87  
 24 Neely, Henry H         11 AAC                 47.38      48.48  
 25 Ordonez, Andres D      12 MVAC                50.33      49.34  
 26 Currie, Prince-Howard  12 YCF                 49.12      49.72  
 27 Avila, Alejandro D     12 PS                1:07.69      50.93  
 28 Corn, Jacoby M         11 SRQ                 48.71      51.27  
 29 Goodloe, Brayden M     12 AAC                 53.36      53.13  
 30 Lyons, Vincent G       11 PS                  58.19      56.75  
 31 Lehman, Jacob C        11 SWIM                53.92      59.18  
 32 Rivera, Marco A        12 NTA               1:05.98      59.65  
 33 Rele, Veer R           12 CAT               1:03.63    1:01.59  
 34 Campagnola, Jacob      11 WFLA                55.79    1:08.73  
 35 Bowers, Matthew I      12 TBAC              1:03.92    1:09.31  
 -- Fogarty, Gabe Q        11 PYP               1:26.07         DQ  
 -- Rocha, Brandon R       11 SPA                 41.62         NS  
 -- Mack, Keegan C         12 WFLA                56.43         NS  
 -- Stepanek, Evan W       11 TYS                 52.00         NS