St. Petersburg Aquatics/Lewis                    7/6/2019 - 2:42 PM
      SPA - SEMINOLE SUNRISE SWIM MEET - 7/5/2019 to 7/7/2019       
 
 Event 60  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Campagnola, Joseph     10 WFLA              1:13.10    1:14.32  
                 36.72      1:14.32 (37.60)
  2 Jacobs, Colin A        10 SRQ               1:21.34    1:23.17  
                 41.30      1:23.17 (41.87)
  3 Halsey, Liam M         10 SKY               1:25.30    1:25.63  
                 41.71      1:25.63 (43.92)
  4 Hansen, Sawyer W        8 SPA               1:33.17    1:30.70  
                 45.26      1:30.70 (45.44)
  5 Politis, Evangelos N    9 TBAC              1:37.93    1:31.45  
                 44.87      1:31.45 (46.58)
  6 Sampson, Henry J        9 TBAC              1:44.59    1:34.76  
                 46.88      1:34.76 (47.88)
  7 Tsai, Jacob M          10 YCF               1:44.63    1:37.25  
                 46.46      1:37.25 (50.79)
  8 Smith, Connor M        10 CVST              1:52.75    1:37.94  
                 47.73      1:37.94 (50.21)
  9 Tsai, Jayden M          8 YCF               1:43.86    1:40.10  
                 49.51      1:40.10 (50.59)
 10 Singleton, Kai T       10 BW                1:55.71    1:41.56  
                 50.05      1:41.56 (51.51)
 11 Ilasenko, Kevin N      10 SRQ               1:56.93    1:42.75  
                 50.91      1:42.75 (51.84)
 12 Kauffold, Chase M      10 SRQ               1:49.37    1:46.12  
                 52.20      1:46.12 (53.92)
 13 Ellwood, Joshua J      10 TYS               1:45.05    1:48.70  
                 51.36      1:48.70 (57.34)
 14 Carter, Troy G          9 AAC               1:54.28    1:52.37  
                 54.67      1:52.37 (57.70)
 15 Hansen, Sutton J        6 SPA               1:54.43    1:53.59  
                 53.85      1:53.59 (59.74)
 16 Baird, Landon          10 UN                1:55.87    1:55.38  
                 55.28    1:55.38 (1:00.10)
 17 Stepanek, Jacob Q       8 TYS                    NT    1:57.13  
                 56.21    1:57.13 (1:00.92)
 -- Wagner, Riley X         9 UN                2:08.48         DQ  
               1:04.70         DQ (1:04.86)
 -- Shoemaker, Charles D   10 UN                1:35.81         NS