St. Petersburg Aquatics/Lewis                    7/7/2019 - 1:12 PM
      SPA - SEMINOLE SUNRISE SWIM MEET - 7/5/2019 to 7/7/2019       
 
 Event 106  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Jacobs, Colin A        10 SRQ               1:07.91    1:06.45  
                 32.34      1:06.45 (34.11)
  2 Irwin, Jackson A       10 SRQ               1:18.32    1:14.52  
                 35.27      1:14.52 (39.25)
  3 Dieffenthaller, David  10 SPA               1:16.16    1:15.99  
                 36.09      1:15.99 (39.90)
  4 Aldrich, Bennett G     10 YCF               1:20.81    1:17.45  
                 36.48      1:17.45 (40.97)
  5 Hansen, Sawyer W        8 SPA               1:23.11    1:18.10  
                 37.59      1:18.10 (40.51)
  6 Smith, Connor M        10 CVST              1:19.76    1:19.45  
                 37.37      1:19.45 (42.08)
  7 Tsai, Jacob M          10 YCF               1:21.61    1:19.79  
                 37.15      1:19.79 (42.64)
  8 Politis, Evangelos N    9 TBAC                   NT    1:20.51  
                 38.45      1:20.51 (42.06)
  9 Sampson, Henry J        9 TBAC              1:32.17    1:24.38  
                 40.73      1:24.38 (43.65)
 10 Kaltsounis, George     10 CAT               1:24.76    1:25.55  
                 40.50      1:25.55 (45.05)
 11 Ilasenko, Kevin N      10 SRQ               1:28.15    1:25.69  
                 40.28      1:25.69 (45.41)
 12 Santo, Brady M         10 CVST              1:25.76    1:28.44  
                 41.77      1:28.44 (46.67)
 13 Brown, Jonathan C      10 YCF               1:49.41    1:30.68  
                 42.29      1:30.68 (48.39)
 14 Bennett, Andrew T      10 PS                1:40.32    1:32.53  
                 43.84      1:32.53 (48.69)
 15 Hrach, Max E            7 FE                1:42.95    1:32.94  
                 44.83      1:32.94 (48.11)
 16 Kulish, Tyler S        10 TYS               1:40.57    1:37.72  
                 44.79      1:37.72 (52.93)
 17 Stepanek, Jacob Q       8 TYS                    NT    1:38.87  
                 45.77      1:38.87 (53.10)
 18 Carter, Troy G          9 AAC               1:38.52    1:39.57  
 19 Ellwood, Joshua J      10 TYS               1:40.09    1:40.00  
                 46.53      1:40.00 (53.47)
 20 Wagner, Riley X         9 UN                1:54.54    1:45.28  
                 48.04      1:45.28 (57.24)
 21 Davis III, Trey M       9 CVST              1:44.96    1:46.08  
                 48.92      1:46.08 (57.16)
 22 Tang, Luke              9 UN                     NT    1:46.31  
 -- Hansen, Sutton J        6 SPA               1:45.85         DQ  
 -- Kauffold, Chase M      10 SRQ               1:35.72         NS  
 -- Kauffold, Quinn T      10 SRQ               1:25.57         NS  
 -- Shoemaker, Charles D   10 UN                1:18.53         NS