St. Petersburg Aquatics/Lewis                 10/30/2020 - 12:47 PM
                2020 FHSAA 3A Region 3 Championship                 
                 Hosted By: Countryside High School                 
 
 Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 St Petersburg                       1:53.13    1:51.75  
     1) Grant, Maslin A 12            2) Baker, Mya K 12              
     3) Pope, Alex P 9                4) Gerrard, Molly D 11          
  2 Fort Myers                          1:54.71    1:52.38  
     1) Perkins, Lily A 10            2) Phillips, Georgia B 11       
     3) Spencer, Clarice N 10         4) Hiers, Josie R 10            
  3 Countryside                         1:54.61    1:53.36  
     1) German, Megan R 12            2) Yarmolowitz, Drue E 12       
     3) Kantzler, Abbey M 11          4) Koveraite, Ugne 9            
  4 Port Charlotte                      1:55.80    1:55.82  
     1) Robinson, Bryanna E 11        2) Stelmaszek, Melody M 11      
     3) Negrette, Evelyn A 11         4) Romero, Lucabella C 12       
  5 Clearwater                          1:58.22    1:56.89  
     1) Donovan, Olivia F 12          2) Sanchez, Constanza 10        
     3) Dart, Melissa M 11            4) Santiago, Annika E 10        
  6 Sarasota                            1:59.37    1:58.72  
     1) Barcelo, Isabella M SR        2) Keegan, Emma SR              
     3) Fisher, Chloe SO              4) Bibler, Victoria E JR        
  7 Charlotte                           1:59.63    1:59.18  
     1) Hackenberg, Aliyah M 12       2) Myers, Celina D 9            
     3) Nelson, Karys K 12            4) Eaton, Grace 12              
  8 Naples                              2:01.19    1:59.56  
     1) Pankita, Corinne 11           2) Sonalia, Camille 10          
     3) Naghib, Tarrah 10             4) Poorman, Lily 12             
  9 Braden River                        2:00.15    1:59.82  
     1) Lewandrowski, Payton L SR     2) Hilt, Sydney J SR            
     3) Helfrich, Daliah R SO         4) Kvederis, Brynn SO           
 10 Largo                               2:02.20    2:01.49  
     1) Johnson, Gabby 11             2) Austin, Teresa 10            
     3) Cavanaugh, Madison 11         4) Jensen, Allea 11             
 11 Seminole                            2:05.29    2:03.29  
     1) Christie, Zaedee 12           2) Williams, Raeghan M 10       
     3) Germosen, Isabella L 12       4) Christie, Marlee 10          
 12 Boca Ciega                          2:09.21    2:04.69  
     1) Williams, Shannon E 11        2) Padovan, Angela 12           
     3) Smith, Malani Z 11            4) Alli, Alivia M 11            
 13 Barron Collier                      1:59.78    2:05.01  
     1) Mazzola, Emilia 09            2) Daniyar, Julia 10            
     3) Van't Hoff, Rebecca 09        4) Shook, Ella 09               
 14 Osceola                             2:05.64    2:05.52  
     1) DeOrsey, Madison G 10         2) Pruitt, Leah A 11            
     3) Bodruzic, Dora 10             4) Moore, Hannah M 12           
 15 Southeast                           2:09.49    2:06.52  
     1) Lee, Courtnie JR              2) Hite, Abigal FR              
     3) Fisher, Jade JR               4) Yun, Lynn SO                 
 16 North Fort Myers                    2:11.55    2:11.68  
     1) Terry, Delaney                2) Wright, Sydney               
     3) Martin, Kaylee                4) Hagan, Victoria