St. Petersburg Aquatics/Lewis                 10/30/2020 - 12:47 PM
                2020 FHSAA 3A Region 3 Championship                 
                 Hosted By: Countryside High School                 
 
 Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 Sarasota                            1:38.23    1:35.84  
     1) Keogh, Evan SO                2) Heary, Liam SO               
     3) Matteson, Owen SR             4) Patrick, William JR          
  2 Barron Collier                      1:38.61    1:36.68  
     1) Eriksson, William A 11        2) Garner, Andrew 12            
     3) Laur, Mason A 12              4) Marsala, Charles 12          
  3 Osceola                             1:41.01    1:38.48  
     1) Johnston, Blake M 11          2) Godcharles, Wade M 10        
     3) Kunin, Victor 11              4) Neel, Curtis T 10            
  4 Countryside                         1:40.96    1:38.86  
     1) Burns, Joey P 12              2) Taylor, Andrew G 10          
     3) Ross, Matthew R 12            4) Walters, Peyton J 12         
  5 Seminole                            1:43.06    1:40.89  
     1) Billitto, Andrew C 10         2) Russo, Joseph B 12           
     3) Thornsberry, Logan S 12       4) Healy, Robert J 10           
  6 St Petersburg                       1:43.74    1:42.82  
     1) Melsom, Robert G 10           2) Cote, Benjamin M 12          
     3) Lambridis, Alexander A 10     4) McCurdy, Trevor 11           
  7 North Fort Myers                    1:45.14    1:44.85  
     1) Stevens, Jacob                2) Batista, Robert              
     3) Klemm, Kirk                   4) Koester, Ethan               
  8 Clearwater                          1:47.41    1:45.22  
     1) Craft, Sam 10                 2) Palma, Jude R 11             
     3) MacGregor, Ben D 9            4) Johnson, Drew C 11           
  9 Boca Ciega                          1:50.58    1:48.61  
     1) Ghizzoni, Dominic 11          2) Jones, Nicholas J 11         
     3) Mitchell, Liam C 11           4) Denehy, Derek W 11           
 10 Hillsborough                        1:54.01    1:51.88  
     1) Gawienczuk, Matthew           2) Carneiro, Anthony            
     3) James, Owen                   4) Boss, Luke                   
 11 Largo                               1:57.81    1:56.92  
     1) Austin, Thomas 9              2) Qiao, Chris 12               
     3) Hu, Jay 11                    4) Freeman, Ronald 12           
 12 Southeast                           1:59.15    1:58.35  
     1) Severino, Nichoas FR          2) Rivera, Daniel SR            
     3) Jones, Denis FR               4) Klapatch, Jason SR           
 13 Braden River                        2:02.74    2:00.23  
     1) Benninghoff, Bobby FR         2) Davis, Trevor SR             
     3) Kennedy, Stephen C JR         4) Coy, Payton JR               
 14 Palmetto Ridge                      2:04.58    2:02.29  
     1) Rasmussen, Colton             2) Rezende De Lucia, Jordan     
     3) Castro- Juarez, Teo           4) Venegas, Brian               
 15 Island Coast                        2:04.99    2:05.04  
     1) Evey, Tyler 12                2) Romeo, Jordnel 11            
     3) Baughman, Riley 12            4) Rojas, Jose 12               
 16 Spoto                               2:05.26    2:09.04  
     1) Ehrhart, Jayden SO            2) Hand, Theodore SO            
     3) Garbett, Jacob JR             4) Johnson, Taylor JR