St. Petersburg Aquatics/Lewis                 11/21/2020 - 10:55 AM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 6  Girls 11 & Over 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bishop, Mabry T        16 AAC-FL            2:05.65    2:06.35  
  2 Moore, Mae M           18 SPA-FL            2:05.52    2:08.69  
  3 Brann, Sidney R        13 SRQ-FL            2:06.89    2:10.43  
  4 Schwenk, Taylor A      13 SRQ-FL            2:14.70    2:12.36  
  5 Trettel, Baily R       17 RXA-AM            2:07.49    2:13.92  
  6 Lankford, Sarah E      16 SPA-FL            2:12.65    2:15.46  
  7 Johnson, Maggie K      14 SPA-FL            2:13.43    2:15.95  
  8 McDonough, Elizabeth   14 TBAC1-FL          2:21.48    2:19.98  
  9 Farmer, Danielle M     15 PS-FL             2:22.90    2:20.15  
 10 Hardman, Mary Leigh L  15 PS-FL             2:12.66    2:22.08  
 11 Lazar, Lily A          15 SRQ-FL            2:40.00    2:24.65  
 12 Williams, Shannon E    17 SPA-FL            2:28.15    2:26.36  
 13 Brackin, Elly V        14 SPA-FL            2:19.74    2:26.79  
 14 Parker, Kai R          13 SRQ-FL            2:32.74    2:27.91  
 15 Fisher, Chloe E        15 SRQ-FL            2:24.17    2:28.30  
 16 Barkman, Katelyn R     17 PYP-FL            2:25.90    2:28.79  
 17 Anderson, Ariana A     14 RXA-AM            2:23.07    2:29.48  
 18 Patrick, Cher J        13 SRQ-FL            2:27.82    2:29.57  
 19 Thomas, Ava K          13 VAST-GA           2:29.57    2:29.88  
 20 Villemaire, Shelby R   15 SRQ-FL            2:24.38    2:29.91  
 21 Chung, Gracie S        13 TBAC1-FL               NT    2:30.83  
 22 Kohn, Carisa A         15 SRQ-FL            2:27.08    2:31.98  
 23 Kohn, Kailyn D         13 SRQ-FL            2:30.90    2:32.51  
 24 Rutledge, Kate K       15 SPA-FL            2:27.13    2:35.50  
 25 Daniels, Gavriela M    14 TBAC1-FL          2:51.14    2:36.40  
 26 Diaz, Claire B         13 SRQ-FL                 NT    2:38.36  
 27 Hudson, Campbell M     14 TBAC1-FL          2:35.37    2:39.76  
 28 Collier, Ella M        13 SRQ-FL            2:57.51    2:54.65  
 29 Cruz, Celine M         11 KSA-FL                 NT    3:01.77  
 -- Pellegrino, Sophie M   14 SWIM-FL           2:38.24         NS  
 -- Yun, Lynn H            15 SRQ-FL            2:45.15         NS  
 -- Smyers, Molly E        17 RXA-AM            2:06.01         NS  
 -- Hernandez, Sophia C    12 CAT-FL                 NT         NS  
 -- Grantland, Kara M      14 SRQ-FL            2:45.64         NS  
 -- Ewald, Amber           16 TBAC1-FL          2:12.33         NS  
 -- Ratchford, Madison S   14 AAC-FL            2:37.29         NS