St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/21/2020 - 1:34 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 13  Boys 11 & Over 100 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Styczen, Matt M        18 SRQ-FL              57.51      58.80  
  2 Zornan Ferguson, Zach  15 RXA-AM            1:02.34      59.10  
  3 Yates, Coleman A       16 VAST-GA           1:02.60    1:00.01  
  4 Jansen III, John C     20 AAC-FL            1:01.78    1:02.11  
  5 Zafirov, Dimiter W     16 SRQ-FL            1:02.24    1:03.02  
  6 Martins, Craig         16 TBAC-FL           1:01.10    1:03.23  
  7 Godcharles, Wade M     15 WFLA-FL           1:03.31    1:05.79  
  8 Sanders, Payton W      17 PYP-FL            1:05.10    1:05.87  
  9 Love, Dylan R          18 Unattached        1:06.32    1:06.40  
 10 Simon, Luca D          14 SRQ-FL            1:02.65    1:06.60  
 11 Kirby, Winston W       16 SRQ-FL            1:05.05    1:06.67  
 12 Keegan, Daniel P       13 SRQ-FL            1:09.83    1:06.71  
 13 Canavarros, Corbin J   16 SRQ-FL            1:06.24    1:06.86  
 14 Jones, Nick J          16 SPA-FL            1:11.22    1:07.11  
 15 Macgregor, Ben D       14 RAD-FL            1:07.37    1:07.46  
 16 Krajewski, Daniel S    13 SRQ-FL            1:09.30    1:07.92  
 17 Finster, Ryan T        16 SPA-FL            1:09.79    1:08.44  
 18 Romero Salgado, Jorge  15 SRQ-FL            1:05.07    1:08.52  
 19 Shanahan, Sean M       14 PYP-FL            1:09.19    1:09.75  
 20 Peters, Amadeus J      18 UN-FL             1:10.17    1:10.08  
 21 Cavanaugh, Liam P      14 WFLA-FL           1:10.46    1:10.32  
 22 Hu, Jay Y              17 WFLA-FL           1:08.55    1:10.35  
 23 Wendol, Peter C        13 PYP-FL            1:10.00    1:10.38  
 24 Perri, Alan P          15 SPA-FL            1:07.31    1:11.36  
 25 Fentsor, Nathaniel S   13 CAT-FL            1:13.51    1:11.42  
 26 Maloney, Liam C        14 TBAC-FL           1:13.33    1:12.42  
 27 Chimidkhorloo, Erdene  16 PYP-FL            1:17.08    1:12.55  
 28 Radnay, Cole S         13 SPA-FL            1:13.84    1:13.14  
 29 Kauffold, Carter A     15 SRQ-FL            1:11.69    1:13.18  
 30 Matteson, Cy L         13 SRQ-FL            1:12.74    1:13.45  
 31 Fraher, Brendan S      15 SPA-FL            1:12.40    1:14.05  
 32 Jones, David A         13 WFLA-FL           1:15.25    1:14.53  
 33 Dutton, Caleb L        16 SPA-FL            1:15.58    1:15.59  
 34 Radnay, Carson R       11 SPA-FL            1:19.46    1:16.05  
 35 Crouse, Quinn E        17 PS-FL             1:24.45    1:16.10  
 36 McDonald, Preston M    16 WFLA-FL           1:17.13    1:16.18  
 37 Hardaker, Kameron J    15 PYP-FL            1:10.58    1:16.19  
 38 Muller, Noah C         17 PYP-FL            1:16.99    1:16.48  
 39 Jerger, Flip D         16 SPA-FL            1:13.68    1:16.84  
 40 Healy, Robby J         15 WFLA-FL           1:14.99    1:18.51  
 41 Verchenov, Artur A     12 SRQ-FL            1:20.24    1:18.88  
 42 Biebel, Rex D          13 TBAC-FL           1:19.94    1:19.41  
 43 Ling, Jonathan R       15 PYP-FL            1:17.71    1:19.57  
 44 Mekler, Mack P         17 PYP-FL                 NT    1:20.05  
 45 Sallee, Jack R         11 SRQ-FL            1:32.55    1:20.59  
 46 Rusu, Michael          13 PYP-FL            1:20.74    1:20.68  
 47 Borowiec, Bruno V      12 AAC-FL            1:24.73    1:21.19  
 48 Fuszfas, Taltos        14 SRQ-FL            1:16.55    1:21.20  
 49 Ambrose, Noah B        16 PYP-FL                 NT    1:21.29  
 50 Ranson, Anderson J     12 CAT-FL            1:21.46    1:21.36  
 51 Dutton, Ethan J        12 SPA-FL            1:23.88    1:22.81  
 52 Corn, Jacoby M         12 SRQ-FL            1:27.61    1:25.25  
 53 Obermiller, Noah C     15 HCTY-FL           1:29.32    1:25.32  
 54 Nock, Victor J         11 PS-FL             1:28.34    1:27.28  
 55 Turley, Hadyn M        14 PYP-FL            1:33.24    1:30.02  
 56 Kaltsounis, George     11 CAT-FL            1:30.34    1:33.28  
 57 Shoemaker, Charles D   11 SRQ-FL            1:37.20    1:34.93  
 58 Campagnola, Jacob      12 WFLA-FL           2:16.00    1:35.22  
 59 Hardman, Streaty B     13 PS-FL             1:37.39    1:38.04  
 60 Siutsou, Daniil        11 SRQ-FL            1:44.16    1:38.06  
 61 Meslin, Cameron J      13 PYP-FL                 NT    1:38.58  
 62 Godcharles, Drew Q     13 WFLA-FL           1:36.98    1:38.63  
 63 Rudnik, Tristan        11 WFLA-FL           1:45.74    1:41.91  
 64 Williams, Devin A      11 SRQ-FL            1:48.97    1:42.47  
 65 Repka, Calvin J        13 SPA-FL            1:44.21    1:44.32  
 66 Carter, Troy G         11 AAC-FL            1:45.66    1:44.86  
 67 Coakley, Logan M       11 SPA-FL            1:58.09    1:47.79  
 68 Rodriguez, Enrique G   11 AAC-FL            2:05.25    2:01.04  
 -- Towns, Graeme M        11 RAD-FL            2:07.64         DQ  
 -- Radford, Nicholas D    14 WFLA-FL           1:10.24         DQ  
 -- Wright, Gabe C         14 SWIM-FL           1:29.80         DQ  
 -- Rozance, Jack R        13 WFLA-FL           1:23.14         NS  
 -- Cowley, Isaac J        16 SPA-FL                 NT         NS  
 -- Uruci, Dorian          13 PYP-FL            1:40.74         NS  
 -- Gordon, Graham D       11 PYP-FL                 NT         NS  
 -- Stille, Gabe R         13 PYP-FL            1:27.59         NS  
 -- McCarran, Jacob R      17 RXA-AM              57.15         NS  
 -- Uruci, Arion           14 PYP-FL            1:28.75         NS  
 -- Forman, Sam G          15 AAC-FL            1:12.48         NS  
 -- Mack, Keegan C         14 WFLA-FL           1:31.03         NS