St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/21/2020 - 1:34 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 14  Boys 11 & Over 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kravchenko, Lucas D    20 Unattached UF-FL  1:49.41    1:49.50  
  2 Ingerick, Logan O      17 AAC-FL            1:52.68    1:51.63  
  3 Shaffer, Nick A        18 AAC-FL            1:54.19    1:53.17  
  4 Kopp, Nolan R          19 UN-FL             1:47.64    1:59.50  
  5 Ochoa, Aidan M         16 RXA-AM            2:03.50    2:00.19  
  6 Dapo, Denis            17 PYP-FL            2:11.34    2:02.53  
  7 Schindler, Liam R      16 AAC-FL            2:18.81    2:03.12  
  8 Schwenk, Toby C        14 SRQ-FL            2:02.87    2:05.02  
  9 Ghizzoni, Dominic A    17 SPA-FL            2:08.59    2:07.03  
 10 Politis, Gregory C     14 TBAC-FL           2:08.23    2:07.43  
 11 Wickstrom, Kingsley T  13 CAT-FL            2:15.27    2:09.18  
 12 Walters, Peyton J      17 PYP-FL            2:06.40    2:09.28  
 13 Jacobs, Colin A        12 SRQ-FL            2:13.61    2:09.73  
 14 Maloney, Liam C        14 TBAC-FL                NT    2:09.91  
 15 Runge, Frank R         16 SRQ-FL            2:16.67    2:12.59  
 16 Gaines IV, Eddie S     17 SPA-FL            2:16.00    2:12.97  
 17 Steiger, Adrien A      14 PYP-FL            2:11.75    2:13.18  
 18 Kenny, Sean M          16 AAC-FL            2:14.31    2:13.97  
 19 Sevarino, Nicholas T   14 SRQ-FL            2:17.84    2:16.60  
 20 Shoemaker, William B   16 SRQ-FL            2:23.36    2:18.72  
 21 Page, Elijah           13 SRQ-FL            2:30.00    2:18.97  
 22 Crawford, Cody W       13 SRQ-FL            2:16.27    2:19.33  
 23 Malaj, Alex J          13 SRQ-FL            2:27.65    2:19.56  
 24 Shoemaker, Henry C     14 SRQ-FL            2:18.47    2:19.62  
 25 Rodriguez, Juan I      15 PS-FL             2:37.26    2:19.78  
 26 Radnay, Cole S         13 SPA-FL            2:28.21    2:20.83  
 27 Kennedy, Cole C        17 SRQ-FL            2:15.32    2:21.06  
 28 Hamilton, Logan J      17 SRQ-FL                 NT    2:25.49  
 29 Jones, David A         13 WFLA-FL                NT    2:30.79  
 30 Ranson, Anderson J     12 CAT-FL                 NT    2:30.81  
 31 Suarez, Alex M         13 SRQ-FL                 NT    2:31.03  
 32 Solano, Joseph N       15 SRQ-FL            2:30.40    2:34.62  
 33 Schenk, Nick G         11 PYP-FL            2:43.05    2:38.37  
 34 Vanden Heuvel, Jack M  13 SRQ-FL            2:42.17    2:40.44  
 -- Ryan, Kristian P       15 SRQ-FL            2:27.68         DQ  
 -- Rodriguez, Alex F      15 SWIM-FL           2:18.77         DQ  
 -- Padgett, Wes J         11 HCTY-FL                NT        DNF  
 -- Meyers, Andrew J       17 WFLA-FL           2:00.98         NS  
 -- Des Rosier, Dante L    18 SPA-FL            1:56.47         NS