St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/21/2020 - 3:28 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 20  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Clark, Emma A           8 WFLA-FL             17.33      16.84  
  2 Mizeski, Lauren V       8 PYP-FL              20.28      18.44  
  3 Batten, Skylar P        7 PYP-FL              18.50      18.55  
  4 Mistak, Julia N         8 SPA-FL              18.60      18.67  
  5 Jones, Hattie M         8 WFLA-FL             20.87      18.96  
  6 Padgett, Lucy B         8 HCTY-FL             19.20      19.15  
  7 Halvorsen, Mikaela J    7 PYP-FL              20.69      19.68  
  8 Odom, Anniston L        8 PS-FL               21.55      19.83  
  9 Sparks, Shana L         8 PYP-FL              24.01      19.88  
 10 Bassford, Kaitlyn M     6 SPA-FL              23.63      21.10  
 11 Bisanz, Annalise S      8 WCA-FL              22.54      21.82  
 12 Fasick, Frida E         8 SPA-FL              20.72      22.48  
 13 Balicki, Isla H         7 PS-FL                  NT      22.68  
 14 Arnold, Abigail F       7 PYP-FL                 NT      24.21  
 15 Schutte, Sabrina M      8 WCA-FL              26.24      24.87  
 16 Goetze, Olivia D        8 WCA-FL              25.65      25.16  
 17 Bailey, Kyleigh A       8 WCA-FL              24.26      25.82  
 18 Powell, Reagan J        6 KSA-FL              31.10      25.90  
 18 Brotten, Isabel S       8 PYP-FL                 NT      25.90  
 20 Ovadia, Layla M         8 SPA-FL              30.79      26.34  
 21 Staubs, Kynzley C       6 WCA-FL                 NT      26.81  
 22 Munkittrick, Helen S    6 SPA-FL              30.21      27.24  
 23 Sturgill, Chloe G       7 TBAC-FL                NT      28.28  
 24 Coakley, Harlow E       6 SPA-FL              40.86      38.13  
 -- Bridge, Madeline E      7 AAC-FL              25.44         NS  
 
 Event 20  Girls 9-10 25 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Evich, Eva A           10 RAD-FL              16.51      15.13  
  2 Bridge, Clara W        10 AAC-FL              16.95      15.41  
  3 Kaltsounis, Krisanthi  10 CAT-FL              15.88      15.46  
  4 Turner, Joceline E     10 AAC-FL                 NT      17.82  
  5 Bess, Ansley R          9 SPA-FL              17.84      17.97  
  6 Bassford, Addie E       9 SPA-FL              21.20      19.05  
  7 Conroy, Paige M         9 WCA-FL                 NT      19.74  
  8 Ovadia, Eva I          10 SPA-FL              25.85      21.36  
  9 Tyre, Piper E           9 VAST-GA             25.04      21.45  
 10 Bates, Evie C           9 SPA-FL              21.52      22.07  
 11 Schwartz, Natalie G     9 PYP-FL              23.89      22.62  
 -- Taylor, Chloe M         9 WFLA-FL             21.42         NS  
 -- Ross, Catherine E       9 SPA-FL              23.81         NS  
 
 Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kadlic, Blake E         7 PYP-FL              16.78      17.08  
  2 Kieffer, Connor R       7 TBAC-FL             18.71      17.72  
  3 McSoley, Michael J      8 PYP-FL              19.43      17.86  
  4 Barnaky, Caden J        8 WFLA-FL             22.17      17.98  
  5 Gebicke, Steele A       8 SPA-FL              19.31      18.04  
  6 Kovalev, Andrew         6 SPA-FL              18.79      19.03  
  7 Ruyle, James J          7 HCTY-FL             19.85      19.47  
  8 Nishman, Dillon M       8 SPA-FL              19.83      19.56  
  9 Avdovic, Aydin          8 WCA-FL              23.74      21.91  
 10 Weidner, William G      6 SPA-FL              24.78      22.93  
 11 Brice, Jasen E          5 TBAC-FL             26.30      23.12  
 12 Bogert, Zackery O       8 PYP-FL              24.73      24.49  
 13 Kawaiaea, Keola D       7 PYP-FL                 NT      26.21  
 14 Gebicke, Cole E         6 SPA-FL              26.69      26.99  
 15 Hyslop, Cooper J        7 TBAC-FL                NT      29.58  
 16 Descent, Grayson A      6 SPA-FL              34.23      33.38  
 17 Padgett, Myles D        5 HCTY-FL             44.92      48.59  
 -- Fasick, Aaron B         6 SPA-FL              28.08         NS  
 
 Event 20  Boys 9-10 25 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Keokeutla, Dylan J     10 SPA-FL              21.17      20.24  
  2 Silber, Drew N          9 TBAC-FL                NT      29.98