St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/21/2020 - 3:28 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 21  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kieffer, Addison R      8 TBAC-FL           1:27.37    1:25.15  
  2 Spinale, Sophie V       8 SPA-FL                 NT    1:26.53  
  3 Jones, Hattie M         8 WFLA-FL                NT    1:29.32  
  4 Ho, Valentina R         8 SPA-FL                 NT    1:33.23  
  5 Brice, McKenna A        7 TBAC-FL           1:40.61    1:38.80  
 
 Event 21  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Brinkleigh B   10 SPA-FL            1:03.34    1:01.87  
  2 Pistanek, Mia C        10 SRQ-FL            1:06.04    1:04.93  
  3 Perez, Mai              9 PYP-FL            1:09.26    1:09.09  
  4 Wickstrom, Kaia M       9 CAT-FL            1:15.77    1:09.90  
  5 McDonough, Charlotte   10 TBAC-FL           1:10.56    1:10.41  
  6 Ross, Skyler L          9 WCA-FL            1:17.90    1:11.62  
  7 Evich, Eva A           10 RAD-FL            1:23.06    1:15.12  
  8 Corn, Timerie L         9 SRQ-FL            1:18.78    1:15.21  
  9 Hickam, Sophia R       10 SPA-FL            1:19.50    1:15.48  
 10 Maczuga, Lily A        10 PS-FL             1:21.20    1:16.71  
 11 Ruyle, Callie J        10 HCTY-FL           1:20.34    1:17.83  
 12 Tedhams, Taylor R       9 SWIM-FL           1:17.63    1:19.42  
 13 Nishman, Izzy S         9 SPA-FL            1:19.61    1:20.07  
 14 Powell, Averly P        9 KSA-FL            1:23.95    1:20.08  
 15 Ambrose, Eden J        10 PYP-FL                 NT    1:21.37  
 16 Sango, Harper L         9 SPA-FL            1:19.16    1:21.61  
 17 Farrell, Shea M        10 PYP-FL                 NT    1:22.00  
 18 Steelman, Natali E     10 WCA-FL                 NT    1:23.08  
 19 Cowley, Alegria G      10 SPA-FL            1:25.71    1:23.23  
 20 Kaltsounis, Krisanthi  10 CAT-FL            1:22.53    1:24.21  
 21 Abraham-Gish, Aviana    9 TBAC-FL           1:39.59    1:24.54  
 22 Lango, Peyton E        10 PYP-FL            1:26.96    1:24.72  
 23 Munoz, Gabriela M      10 HCTY-FL           1:30.72    1:24.87  
 24 Maloney, Sophia A       9 TBAC-FL           1:24.20    1:26.14  
 25 Munkittrick, Eve G      9 SPA-FL            1:28.88    1:28.32  
 26 McSoley, Karina L       9 PYP-FL                 NT    1:29.21  
 27 Palmer, Lindsey L       9 PYP-FL                 NT    1:31.02  
 28 Bisanz, Johanna E       9 WCA-FL                 NT    1:35.04  
 29 Messer, Faylynn M      10 SPA-FL            1:32.62    1:35.73  
 30 Kashta, Sophia A       10 PS-FL             1:38.50    1:35.89  
 31 Williams, Ivy A         9 SPA-FL            1:38.78    1:36.24  
 32 Cole, Audrey C         10 PYP-FL            1:52.78    1:43.50  
 33 Hudson, Alice C         9 TBAC-FL           1:46.18    1:46.06  
 34 Janout, Abby A          9 SPA-FL                 NT    1:50.09  
 35 Eby, Rylie M            9 PYP-FL                 NT    1:56.07  
 -- Uruci, Klondiana        9 PYP-FL            1:24.93         NS  
 
 Event 21  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Shoemaker, Bradshaw A   8 SRQ-FL            1:09.20    1:10.20  
  2 Barrios, Tomas N        8 SPA-FL                 NT    1:47.31  
  3 Carter, Logan S         8 AAC-FL            2:15.56    2:05.20  
 
 Event 21  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bennett, Grayson R     10 TBAC-FL           1:01.18    1:01.47  
  2 Hansen, Sawyer W        9 SPA-FL            1:02.38    1:02.73  
  3 Campbell, Jack M       10 TRI-MV            1:05.51    1:03.70  
  4 Dorobantu, Luca        10 SPA-FL            1:09.30    1:06.83  
  5 Davis, Alden J          9 CAT-FL            1:08.80    1:09.44  
  6 HO, Leonardo P         10 SPA-FL            1:09.74    1:09.67  
  7 Kovalev, Alexander      9 SPA-FL            1:09.50    1:09.74  
  8 Taylor, Owen C         10 WFLA-FL           1:13.58    1:10.87  
  9 Chung, Aaron Y         10 TBAC-FL           1:12.25    1:12.86  
 10 Bravo, Chris L         10 VAST-GA           1:16.96    1:14.35  
 11 Kurtz, Nolan P         10 SPA-FL            1:19.33    1:14.44  
 12 Randall, Kyle J        10 PS-FL             1:17.46    1:14.49  
 13 Tamas, Oliver          10 CAT-FL            1:16.53    1:14.80  
 14 Malaj, Adam J          10 SRQ-FL            1:18.75    1:15.10  
 15 Messal, Cooper R        9 SRQ-FL            1:20.13    1:15.80  
 16 Kadlic, Jackson C       9 PYP-FL            1:18.18    1:18.99  
 17 Dolimpio, A.J. J       10 PS-FL             1:05.96    1:19.68  
 18 Draper, Jack G         10 SPA-FL            1:21.97    1:20.92  
 19 Kawaiaea, Kaleo M      10 PYP-FL            1:26.68    1:22.07  
 20 Fluck, Shane A         10 SRQ-FL            1:38.16    1:25.55  
 21 Nippa, Hunter B         9 SPA-FL                 NT    1:26.49  
 22 Mandakunis, Jude G     10 WFLA-FL           1:26.24    1:27.03  
 23 Ricke, Jacob M         10 SWIM-FL           1:33.38    1:31.34  
 24 Sparks, Skyler A        9 PYP-FL                 NT    1:32.01  
 25 Solak, Jevey D          9 AAC-FL            1:48.73    1:33.12