St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/21/2020 - 3:28 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 22  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Padgett, Lucy B         8 HCTY-FL             26.85      24.92  
  2 Mistak, Julia N         8 SPA-FL              23.53      25.56  
  3 Clark, Emma A           8 WFLA-FL             29.50      25.87  
  4 Batten, Skylar P        7 PYP-FL              26.18      27.21  
  5 Odom, Anniston L        8 PS-FL               31.58      27.34  
  6 Mizeski, Lauren V       8 PYP-FL                 NT      28.17  
  7 Bisanz, Annalise S      8 WCA-FL              27.17      28.51  
  8 Halvorsen, Mikaela J    7 PYP-FL              34.34      30.88  
  9 Balicki, Isla H         7 PS-FL                  NT      33.09  
 10 Goetze, Olivia D        8 WCA-FL                 NT      34.12  
 11 Fasick, Frida E         8 SPA-FL              31.48      36.91  
 12 Bailey, Kyleigh A       8 WCA-FL              37.02      37.17  
 13 Bassford, Kaitlyn M     6 SPA-FL              39.48      38.73  
 -- Sparks, Shana L         8 PYP-FL              35.58         DQ  
 -- Munkittrick, Helen S    6 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Coakley, Harlow E       6 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Ovadia, Layla M         8 SPA-FL              41.98         DQ  
 -- Bridge, Madeline E      7 AAC-FL              33.91         NS  
 
 Event 22  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bridge, Clara W        10 AAC-FL              27.70      22.20  
  2 Evich, Eva A           10 RAD-FL              23.12      23.03  
  3 Bisanz, Johanna E       9 WCA-FL              24.05      24.58  
  4 Bess, Ansley R          9 SPA-FL              24.33      25.38  
  5 Bassford, Addie E       9 SPA-FL              28.31      28.26  
  6 Hudson, Alice C         9 TBAC-FL             31.40      29.08  
  7 Schwartz, Natalie G     9 PYP-FL              29.17      29.17  
  8 Janout, Abby A          9 SPA-FL              30.75      31.39  
  9 Tyre, Piper E           9 VAST-GA                NT      31.45  
 -- Ovadia, Eva I          10 SPA-FL              35.61         DQ  
 -- Turner, Joceline E     10 AAC-FL                 NT         DQ  
 -- Ross, Catherine E       9 SPA-FL                 NT         NS  
 
 Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kadlic, Blake E         7 PYP-FL              24.56      23.81  
  2 Kieffer, Connor R       7 TBAC-FL             26.15      25.44  
  3 Gebicke, Steele A       8 SPA-FL              25.90      26.39  
  4 Nishman, Dillon M       8 SPA-FL              28.73      27.52  
  5 Kovalev, Andrew         6 SPA-FL              28.92      28.44  
  6 McSoley, Michael J      8 PYP-FL              29.67      28.69  
  7 Weidner, William G      6 SPA-FL              30.66      29.17  
  8 Fasick, Aaron B         6 SPA-FL              36.36      33.87  
  9 Carter, Logan S         8 AAC-FL              34.22      34.87  
 10 Brice, Jasen E          5 TBAC-FL             40.61      39.05  
 11 Bogert, Zackery O       8 PYP-FL              34.49      39.19  
 -- Descent, Grayson A      6 SPA-FL              46.42         DQ  
 -- Kawaiaea, Keola D       7 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Gebicke, Cole E         6 SPA-FL              40.71         DQ  
 
 Event 22  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tamas, Oliver          10 CAT-FL              22.04      19.49  
  2 Sparks, Skyler A        9 PYP-FL              30.32      28.80