St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/21/2020 - 3:28 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 25  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Spinale, Sophie V       8 SPA-FL              20.11      20.22  
  2 Kieffer, Addison R      8 TBAC-FL             22.52      21.67  
  3 Mizeski, Lauren V       8 PYP-FL                 NT      22.59  
  4 Batten, Skylar P        7 PYP-FL              21.79      23.81  
  5 Ho, Valentina R         8 SPA-FL              23.16      24.38  
  6 Padgett, Lucy B         8 HCTY-FL             26.27      24.85  
  7 Halvorsen, Mikaela J    7 PYP-FL              29.35      26.47  
  8 Sparks, Shana L         8 PYP-FL              27.50      27.45  
  9 Odom, Anniston L        8 PS-FL               28.94      27.51  
 10 Jones, Hattie M         8 WFLA-FL             31.53      30.94  
 11 Schutte, Sabrina M      8 WCA-FL              30.90      31.86  
 12 Staubs, Kynzley C       6 WCA-FL                 NT      32.76  
 13 Fasick, Frida E         8 SPA-FL              33.27      35.92  
 14 Sturgill, Chloe G       7 TBAC-FL                NT      37.39  
 -- Munkittrick, Helen S    6 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Ovadia, Layla M         8 SPA-FL              38.49         DQ  
 -- Arnold, Abigail F       7 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Coakley, Harlow E       6 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Bridge, Madeline E      7 AAC-FL              29.46         NS  
 
 Event 25  Girls 9-10 25 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Fortune, Makynzie N    10 CAT-FL              18.39      17.74  
  2 Jurgens, Elise L       10 KSA-FL              21.03      18.15  
  3 Farrell, Shea M        10 PYP-FL              18.92      18.69  
  4 Bridge, Clara W        10 AAC-FL              20.20      18.83  
  5 Abraham-Gish, Aviana    9 TBAC-FL             33.25      19.82  
  6 Maloney, Sophia A       9 TBAC-FL             21.14      20.97  
  7 Taylor, Chloe M         9 WFLA-FL                NT      21.89  
  8 Bess, Ansley R          9 SPA-FL              22.77      22.17  
  9 Bisanz, Johanna E       9 WCA-FL              20.44      23.20  
 10 Conroy, Paige M         9 WCA-FL                 NT      24.88  
 11 Bates, Evie C           9 SPA-FL              24.18      28.74  
 12 Janout, Abby A          9 SPA-FL                 NT      30.81  
 -- Ovadia, Eva I          10 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Schwartz, Natalie G     9 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Uruci, Klondiana        9 PYP-FL              20.93         NS  
 
 Event 25  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kieffer, Connor R       7 TBAC-FL             26.51      23.54  
  2 Gebicke, Steele A       8 SPA-FL              24.34      25.26  
  3 Ruyle, James J          7 HCTY-FL             26.64      27.56  
  4 Avdovic, Aydin          8 WCA-FL              29.80      30.49  
  5 Gebicke, Cole E         6 SPA-FL              37.60      44.71  
 -- Descent, Grayson A      6 SPA-FL            1:02.91         DQ  
 -- Hyslop, Cooper J        7 TBAC-FL                NT         DQ  
 -- Kawaiaea, Keola D       7 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Bogert, Zackery O       8 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Weidner, William G      6 SPA-FL              31.54         DQ  
 -- Fasick, Aaron B         6 SPA-FL              32.86         DQ  
 -- Nishman, Dillon M       8 SPA-FL              23.89         NS  
 
 Event 25  Boys 9-10 25 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Dolimpio, A.J. J       10 PS-FL               16.61      18.39  
  2 Fluck, Shane A         10 SRQ-FL              27.51      19.84  
  3 Nippa, Hunter B         9 SPA-FL            1:12.39      23.39  
  4 Solak, Jevey D          9 AAC-FL              31.99      24.86  
  5 Keokeutla, Dylan J     10 SPA-FL                 NT      26.76  
 -- Ricke, Jacob M         10 SWIM-FL                NT         DQ  
 -- Silber, Drew N          9 TBAC-FL                NT         DQ