St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/22/2020 - 1:30 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 42  Boys 11 & Over 1000 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ingerick, Logan O      17 AAC-FL            9:49.35    9:23.49  
  2 Shaffer, Nick A        18 AAC-FL            9:50.09    9:28.40  
  3 Dutton, Caleb L        16 SPA-FL            9:55.29    9:34.03  
  4 Firlie, Cole E         16 SRQ-FL            9:35.78    9:34.66  
  5 Thornsberry, Logan S   17 WFLA-FL           9:39.57    9:40.18  
  6 Melsom, Robert G       15 SPA-FL            9:42.75    9:42.19  
  7 Kim, Daniel S          16 SRQ-FL            9:39.69    9:45.87  
  8 Finster, Ryan T        16 SPA-FL           10:03.97    9:50.28  
  9 Zornan Ferguson, Zach  15 RXA-AM            9:55.09    9:54.90  
 10 Shoemaker, William B   16 SRQ-FL           10:10.66   10:00.73  
 11 Schwenk, Toby C        14 SRQ-FL           10:07.52   10:08.26  
 12 Runge, Frank R         16 SRQ-FL           10:00.35   10:08.34  
 13 Canavarros, Corbin J   16 SRQ-FL           10:16.21   10:13.75  
 14 Chimidkhorloo, Erdene  16 PYP-FL           10:42.17   10:17.40  
 15 Jacobs, Colin A        12 SRQ-FL           10:43.02   10:17.47  
 16 Sevarino, Nicholas T   14 SRQ-FL           10:26.67   10:17.55  
 17 Jones, Denis R         14 SRQ-FL           10:26.00   10:28.36  
 18 Biebel, Rex D          13 TBAC-FL          10:42.74   10:28.98  
 19 Kennedy, Cole C        17 SRQ-FL           10:21.22   10:35.69  
 20 Shoemaker, Henry C     14 SRQ-FL           10:34.85   10:38.38  
 21 Rodriguez, Alex F      15 SWIM-FL          10:48.29   10:39.72  
 22 Zafirov, Dimiter W     16 SRQ-FL            9:15.74   10:40.46  
 23 Simon, Luca D          14 SRQ-FL            9:48.49   10:41.68  
 24 Krajewski, Daniel S    13 SRQ-FL           11:06.90   10:42.41  
 25 Tedhams, Hayden A      13 SWIM-FL          10:58.27   10:44.96  
 26 Crawford, Cody W       13 SRQ-FL           10:55.75   10:46.46  
 27 Campagnola, Joseph     11 WFLA-FL          10:16.54   10:49.31  
 28 Henry, Tyler A         14 TBAC-FL          11:06.15   10:50.72  
 29 Pomozov, Alex V        16 SPA-FL           10:40.23   10:51.01  
 30 Corn, Elias M          14 SRQ-FL           10:55.28   10:51.18  
 31 Keegan, Daniel P       13 SRQ-FL           12:40.72   11:06.82  
 32 Morgan, Glynn R        17 PS-FL            11:18.86   11:08.11  
 33 Matyas, Maddox J       13 SPA-FL           11:41.77   11:25.46  
 34 Hasbun, Nicolas B      14 SPA-FL           11:44.67   11:27.74  
 35 Scolardi, Casey J      13 SRQ-FL           12:03.58   11:35.27  
 36 Jones, David A         13 WFLA-FL                NT   11:46.04  
 37 Ling, Jonathan R       15 PYP-FL                 NT   12:24.03  
 38 Shoemaker, Charles D   11 SRQ-FL           12:31.23   12:36.88  
 39 Austin, Tobias R       11 WFLA-FL                NT   13:03.25