St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/22/2020 - 3:15 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 44  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bajzat, Olivia N        8 T2-FL               51.64      50.25  
  2 Brice, McKenna A        7 TBAC-FL             52.48      51.34  
  3 Fasick, Frida E         8 SPA-FL            1:20.00    1:10.61  
  4 Hess, Katrina M         6 SPA-FL                 NT    1:11.77  
 -- Balicki, Isla H         7 PS-FL                  NT         DQ  
 
 Event 44  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wang, Bethany B         9 SWIM-FL             42.17      40.16  
  2 Fortune, Makynzie N    10 CAT-FL              41.07      41.07  
  3 Corn, Timerie L         9 SRQ-FL              43.02      43.69  
  4 Kaltsounis, Krisanthi  10 CAT-FL              46.41      44.88  
  5 Ruyle, Callie J        10 HCTY-FL             48.46      47.18  
  6 Perez, Mai              9 PYP-FL              47.79      47.19  
  7 Herndon, Elby L        10 SPA-FL              49.47      49.21  
  8 Brost, Ruby A          10 SWIM-FL             49.72      50.04  
  9 Abraham-Gish, Aviana    9 TBAC-FL           1:06.73      50.52  
 10 Powell, Averly P        9 KSA-FL              50.12      51.40  
 11 McSoley, Karina L       9 PYP-FL              54.78      53.62  
 12 Lango, Peyton E        10 PYP-FL            1:00.26      58.86  
 13 Tinkova, Lora A        10 SPA-FL            1:04.97    1:03.43  
 14 Bates, Evie C           9 SPA-FL                 NT    1:08.67  
 -- Taylor, Chloe M         9 WFLA-FL           1:10.36         DQ  
 -- Tyre, Piper E           9 VAST-GA           1:16.78         DQ  
 -- Phillips, Mia C         9 HCTY-FL                NT         DQ  
 -- Turner, Joceline E     10 AAC-FL            1:01.17         DQ  
 -- Evich, Eva A           10 RAD-FL              51.29         NS  
 -- Ross, Catherine E       9 SPA-FL                 NT         NS  
 
 Event 44  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kadlic, Blake E         7 PYP-FL              51.87      51.83  
  2 Gebicke, Steele A       8 SPA-FL                 NT      57.43  
  3 Ruyle, James J          7 HCTY-FL           1:07.11    1:02.06  
  4 McSoley, Michael J      8 PYP-FL                 NT    1:02.55  
  5 Kovalev, Andrew         6 SPA-FL            1:05.06    1:03.44  
  6 Dickhaus, Cory F        7 SPA-FL                 NT    1:04.18  
 -- Brice, Jasen E          5 TBAC-FL                NT         DQ  
 -- Carter, Logan S         8 AAC-FL                 NT         DQ  
 -- Fasick, Aaron B         6 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Weidner, William G      6 SPA-FL                 NT         DQ  
 
 Event 44  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tamas, Oliver          10 CAT-FL              41.71      41.05  
  2 Chung, Aaron Y         10 TBAC-FL             43.06      42.18  
  3 Kovalev, Alexander      9 SPA-FL              44.70      44.57  
  4 Hansen, Sawyer W        9 SPA-FL              45.93      45.52  
  5 Draper, Jack G         10 SPA-FL              48.54      45.73  
  6 Bravo, Chris L         10 VAST-GA           1:04.82      47.34  
  7 Kadlic, Jackson C       9 PYP-FL              49.88      48.76  
  8 Nguyen, Ocean C        10 SPA-FL              59.36      49.57  
  9 Mandakunis, Jude G     10 WFLA-FL           1:04.64      51.44  
 10 Griffin, Trey B         9 SRQ-FL              52.26      53.04  
 11 Hess, Brandon E         9 SPA-FL              56.90      56.55  
 -- Rusu, Daniel            9 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Becker, Fletcher E     10 SPA-FL            1:13.27         DQ