St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/22/2020 - 3:15 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 46  Girls 8 & Under 100 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bajzat, Olivia N        8 T2-FL             1:40.08    1:31.76  
 
 Event 46  Girls 9-10 100 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 McDonough, Charlotte   10 TBAC-FL           1:23.07    1:19.36  
  2 Wickstrom, Kaia M       9 CAT-FL            1:38.56    1:20.02  
  3 Abrams, Leah G         10 SRQ-FL            1:26.13    1:20.05  
  4 Perez, Mai              9 PYP-FL            1:23.15    1:23.61  
  5 Ballesteros, Hiyas I   10 CAT-FL            1:31.93    1:31.75  
  6 Nishman, Izzy S         9 SPA-FL            1:32.05    1:32.10  
  7 Sango, Harper L         9 SPA-FL                 NT    1:38.34  
  8 Messer, Faylynn M      10 SPA-FL            1:38.98    1:43.88  
  9 Cole, Audrey C         10 PYP-FL            1:57.39    1:50.90  
 10 Munkittrick, Eve G      9 SPA-FL            2:15.86    1:51.99  
 11 Phillips, Mia C         9 HCTY-FL                NT    2:22.67  
 -- Bates, Evie C           9 SPA-FL                 NT         DQ  
 -- Kashta, Sophia A       10 PS-FL             2:07.14         DQ  
 -- Turner, Joceline E     10 AAC-FL                 NT         DQ  
 
 Event 46  Boys 8 & Under 100 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Shoemaker, Bradshaw A   8 SRQ-FL            1:44.05    1:27.24  
 -- Weidner, Thomas D       8 SPA-FL                 NT         DQ  
 
 Event 46  Boys 9-10 100 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Sawyer W        9 SPA-FL            1:14.22    1:12.82  
  2 Davis, Alden J          9 CAT-FL            1:22.21    1:20.67  
  3 Randall, Kyle J        10 PS-FL             1:24.64    1:23.73  
  4 Kovalev, Alexander      9 SPA-FL            1:21.37    1:25.25  
  5 Messal, Cooper R        9 SRQ-FL            1:41.01    1:28.96  
  6 Kurtz, Nolan P         10 SPA-FL            1:39.98    1:30.86  
 -- Fluck, Shane A         10 SRQ-FL            1:58.16         DQ  
 -- Taylor, Owen C         10 WFLA-FL           1:20.73         DQ  
 -- Malaj, Adam J          10 SRQ-FL            1:32.21         NS