St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/22/2020 - 3:15 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 47  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Batten, Skylar P        7 PYP-FL              55.48      56.28  
 
 Event 47  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Brinkleigh B   10 SPA-FL              31.19      31.02  
  2 Pistanek, Mia C        10 SRQ-FL              32.67      32.61  
  3 McDonough, Charlotte   10 TBAC-FL             36.15      36.28  
  4 Ballesteros, Amaya R    9 CAT-FL              44.03      37.52  
  5 Evich, Eva A           10 RAD-FL              42.96      39.41  
  6 Tedhams, Taylor R       9 SWIM-FL             38.14      40.72  
  7 Yakich, Brielle K       9 WFLA-FL             52.95      41.92  
  8 Abraham-Gish, Aviana    9 TBAC-FL             53.50      43.22  
  9 Brost, Ruby A          10 SWIM-FL             52.78      49.15  
 10 Lafleur, Adreah S      10 PS-FL                  NT      51.97  
 -- McHugh, Maren J        10 PYP-FL                 NT         DQ  
 
 Event 47  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 -- Muzzarelli, Leo D       8 SPA-FL                 NT         DQ  
 
 Event 47  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Campbell, Jack M       10 TRI-MV              31.42      30.31  
  2 Bennett, Grayson R     10 TBAC-FL             32.25      32.31  
  3 Dorobantu, Luca        10 SPA-FL              37.59      35.43  
  4 Tamas, Oliver          10 CAT-FL              40.48      39.76  
  5 Kurtz, Nolan P         10 SPA-FL              40.62      40.44  
  6 Chung, Aaron Y         10 TBAC-FL             45.31      41.10  
  7 Dolimpio, A.J. J       10 PS-FL               50.70      41.35  
  8 Draper, Jack G         10 SPA-FL              43.85      43.74  
  9 Mandakunis, Jude G     10 WFLA-FL             55.02      45.73  
 10 Kawaiaea, Kaleo M      10 PYP-FL              56.75      50.57