St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/22/2020 - 3:15 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 48  Girls 8 & Under 100 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bajzat, Olivia N        8 T2-FL             1:31.40    1:32.44  
  2 Kieffer, Addison R      8 TBAC-FL                NT    1:45.06  
  3 Brice, McKenna A        7 TBAC-FL           2:01.42    1:46.33  
 -- Clark, Emma A           8 WFLA-FL                NT         DQ  
 -- Bridge, Madeline E      7 AAC-FL                 NT         DQ  
 
 Event 48  Girls 9-10 100 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wang, Bethany B         9 SWIM-FL           1:20.67    1:20.07  
  2 Clark, Alex A          10 WFLA-FL           1:27.31    1:20.65  
  3 Abrams, Leah G         10 SRQ-FL            1:28.39    1:22.56  
  4 Ballesteros, Amaya R    9 CAT-FL            1:21.38    1:22.70  
  5 Perez, Mai              9 PYP-FL            1:22.02    1:23.02  
  6 Fortune, Makynzie N    10 CAT-FL            1:25.29    1:23.10  
  7 Corn, Timerie L         9 SRQ-FL            1:29.25    1:28.12  
  8 Ballesteros, Hiyas I   10 CAT-FL            1:39.08    1:32.52  
  9 Ruyle, Callie J        10 HCTY-FL           1:33.12    1:32.58  
 10 Kaltsounis, Krisanthi  10 CAT-FL            1:29.73    1:33.32  
 11 Jurgens, Elise L       10 KSA-FL            1:35.52    1:34.51  
 12 Yakich, Brielle K       9 WFLA-FL           1:34.59    1:35.11  
 13 Nishman, Izzy S         9 SPA-FL            1:34.86    1:35.97  
 14 Bridge, Clara W        10 AAC-FL            1:34.86    1:36.65  
 15 Powell, Averly P        9 KSA-FL            1:43.72    1:37.24  
 16 Lango, Peyton E        10 PYP-FL            1:42.06    1:40.23  
 17 Sango, Harper L         9 SPA-FL            1:43.94    1:44.49  
 18 Kashta, Sophia A       10 PS-FL             1:50.40    1:44.67  
 19 McSoley, Karina L       9 PYP-FL            1:46.50    1:48.59  
 20 Messer, Faylynn M      10 SPA-FL            2:00.80    1:52.97  
 21 Lafleur, Adreah S      10 PS-FL             1:51.82    1:55.47  
 -- Bates, Evie C           9 SPA-FL                 NT         DQ  
 
 Event 48  Boys 8 & Under 100 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Shoemaker, Bradshaw A   8 SRQ-FL            1:23.17    1:22.26  
  2 Kieffer, Connor R       7 TBAC-FL           1:57.00    1:46.32  
  3 Ruyle, James J          7 HCTY-FL           2:07.22    1:57.03  
 -- McSoley, Michael J      8 PYP-FL                 NT         DQ  
 -- Weidner, William G      6 SPA-FL                 NT         DQ  
 
 Event 48  Boys 9-10 100 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Davis, Alden J          9 CAT-FL            1:18.28    1:16.92  
  2 Taylor, Owen C         10 WFLA-FL                NT    1:21.46  
  3 Kovalev, Alexander      9 SPA-FL            1:25.13    1:21.91  
  4 Randall, Kyle J        10 PS-FL             1:28.71    1:23.43  
  5 Tamas, Oliver          10 CAT-FL            1:25.52    1:24.97  
  6 Messal, Cooper R        9 SRQ-FL            1:28.87    1:27.41  
  7 Dolimpio, A.J. J       10 PS-FL             1:45.16    1:31.14  
  8 Kadlic, Jackson C       9 PYP-FL            1:30.75    1:33.39  
  9 Nguyen, Ocean C        10 SPA-FL            1:39.15    1:39.83  
 10 Kawaiaea, Kaleo M      10 PYP-FL            1:55.23    1:45.71  
 11 Griffin, Trey B         9 SRQ-FL            2:03.80    1:55.68  
 -- Bravo, Chris L         10 VAST-GA           1:29.08         DQ  
 -- Solak, Jevey D          9 AAC-FL            2:38.34         DQ  
 -- Nippa, Hunter B         9 SPA-FL                 NT         NS  
 -- Malaj, Adam J          10 SRQ-FL            1:27.77         NS