St. Petersburg Aquatics/Lewis                  11/22/2020 - 3:15 PM
         SPA - PYP NOVEMBER 2020 - 11/20/2020 to 11/22/2020         
 
 Event 49  Girls 8 & Under 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Padgett, Lucy B         8 HCTY-FL           3:50.05    3:08.84  
  2 Jones, Hattie M         8 WFLA-FL                NT    3:26.13  
 
 Event 49  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hansen, Brinkleigh B   10 SPA-FL            2:15.33    2:13.73  
  2 Pistanek, Mia C        10 SRQ-FL            2:25.68    2:21.33  
  3 Clark, Alex A          10 WFLA-FL           2:30.33    2:27.24  
  4 Wang, Bethany B         9 SWIM-FL           2:41.41    2:38.09  
  5 Hickam, Sophia R       10 SPA-FL            2:48.90    2:39.45  
  6 Wickstrom, Kaia M       9 CAT-FL            3:14.50    2:41.81  
  7 Tedhams, Taylor R       9 SWIM-FL           3:06.08    2:45.23  
  8 Jurgens, Elise L       10 KSA-FL            2:56.25    2:57.75  
  9 Brost, Ruby A          10 SWIM-FL                NT    3:11.55  
 10 Munkittrick, Eve G      9 SPA-FL            3:13.31    3:15.90  
 11 Cole, Audrey C         10 PYP-FL            4:36.81    3:44.66  
 
 Event 49  Boys 8 & Under 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Weidner, Thomas D       8 SPA-FL            3:35.58    3:40.81  
 
 Event 49  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bennett, Grayson R     10 TBAC-FL           2:13.73    2:13.21  
  2 Hansen, Sawyer W        9 SPA-FL            2:16.17    2:16.23  
  3 Dorobantu, Luca        10 SPA-FL            2:30.60    2:26.26  
  4 Campbell, Jack M       10 TRI-MV            2:36.79    2:27.02  
  5 Kadlic, Jackson C       9 PYP-FL            2:47.75    2:47.10  
  6 Fluck, Shane A         10 SRQ-FL            3:38.53    3:08.26