St. Petersburg Aquatics/Lewis                 Uploaded on 4/19/2014
    Friday Nite Saturday Morning Races - 4/18/2014 to 4/19/2014     
                  North Shore Pool (FL -FL , USA)                   
 
 Event 53  Women 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
         2:35.09  SRNT
         2:38.69  JRNT
         3:04.29  F-14
         3:05.39  ZONE
         3:07.69  F-13
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Rockway, Christ  14 TBAY-FL           2:45.00    2:50.32 F-14   
               1:22.64    2:50.32 (1:27.68)
  2 Palsha, Peyton   14 SPA-FL            2:50.52    2:55.88 F-14   
               1:24.25    2:55.88 (1:31.63)
  3 Harris, McKENNA  18 SPA-FL            2:45.74    2:56.04 F-14   
               1:24.36    2:56.04 (1:31.68)
  4 Greer, Klaudia   13 TBAY-FL           3:00.00    3:00.75 F-14   
               1:27.80    3:00.75 (1:32.95)
  5 Driscoll, Colle  16 TBAY-FL           2:49.09    3:02.12 F-14   
               1:29.53    3:02.12 (1:32.59)
  6 Finke, Summer S  17 SPA-FL            2:53.46    3:02.44 F-14   
               1:29.76    3:02.44 (1:32.68)
  7 Sawyers, Savann  15 SPA-FL            2:51.14    3:03.26 F-14   
               1:28.36    3:03.26 (1:34.90)
  8 Nuyianes, Alex   17 TBAY-FL           2:48.90    3:04.34 ZONE   
               1:28.86    3:04.34 (1:35.48)
  9 Barber, Savanna  14 WFLA-FL           2:59.54    3:07.35 F-13   
               1:30.56    3:07.35 (1:36.79)
 10 Czupryn, Margar  13 LOLL-FL                NT    3:11.14        
               1:32.93    3:11.14 (1:38.21)
 11 Ellwood, Victor  14 TYS-FL                 NT    3:11.15        
               1:32.63    3:11.15 (1:38.52)
 12 Marian, Lindsey  14 UNAT-FL           3:06.27    3:13.46        
               1:33.77    3:13.46 (1:39.69)
 13 Harris, Kelly E  14 SPA-FL            3:10.22    3:15.70        
               1:32.70    3:15.70 (1:43.00)
 14 Heron, Noa R     13 WFLA-FL                NT    3:15.88        
               1:35.72    3:15.88 (1:40.16)
 15 Smith, Laura L   12 TBAY-FL           3:51.38    3:16.41        
               1:36.27    3:16.41 (1:40.14)
 16 Emerson, Taylor  13 SPA-FL            3:12.33    3:18.46        
               1:32.12    3:18.46 (1:46.34)
 17 Donahue, Caroli  15 GTSA-FL           3:08.84    3:21.17        
               1:35.22    3:21.17 (1:45.95)
 18 Siswanto, Rain   14 TBAY-FL           3:22.15    3:22.47        
               1:35.14    3:22.47 (1:47.33)
 19 Neri, Katherine  14 PYP-FL            3:15.88    3:22.99        
               1:38.79    3:22.99 (1:44.20)
 20 Batista, Camila  13 BSS-FL                 NT    3:23.27        
               1:36.35    3:23.27 (1:46.92)
 21 Myers, Anne B    16 TBAY-FL           3:20.32    3:24.19        
               1:37.79    3:24.19 (1:46.40)
 22 Kunins, Leah B   15 SPA-FL            3:24.60    3:24.37        
               1:39.22    3:24.37 (1:45.15)
 23 Rosso, Oriana    15 GTSA-FL           3:24.73    3:24.58        
               1:35.29    3:24.58 (1:49.29)
 24 Shapiro, Abby B  13 STAT-FL                NT    3:29.70        
               1:41.88    3:29.70 (1:47.82)
 25 Harkness, Morga  17 BW-FL             3:14.35    3:30.25        
               1:41.02    3:30.25 (1:49.23)
 26 Yatsula, Anne M  14 TBAY-FL           3:48.37    3:41.26        
               1:45.50    3:41.26 (1:55.76)
 
 Event 53  Men 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
         2:19.49  SRNT
         2:23.69  JRNT
         2:49.79  ZONE
         2:55.49  F-14
         3:01.29  F-13
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Ramsey, Jabari   14 TBAY-FL           2:35.00    2:43.62 ZONE   
               1:19.81    2:43.62 (1:23.81)
  2 Rhoads, Paxton   15 TBAY-FL           2:40.51    2:48.13 ZONE   
               1:20.38    2:48.13 (1:27.75)
  3 Pliss, Daniel A  18 WFLA-FL           2:35.98    2:49.70 ZONE   
               1:21.19    2:49.70 (1:28.51)
  4 Dovolani, Bexhe  14 SPA-FL            2:47.92    2:50.32 F-14   
               1:22.69    2:50.32 (1:27.63)
  5 Shollenberger,   18 TBAY-FL           2:41.82    2:50.90 F-14   
               1:23.49    2:50.90 (1:27.41)
  6 Luo, Eric Y      17 TYS-FL            2:52.24    2:51.90 F-14   
               1:22.45    2:51.90 (1:29.45)
  7 Licht, Joey W    14 TBAY-FL           2:46.38    2:54.52 F-14   
               1:24.75    2:54.52 (1:29.77)
  8 Troubeev, Miche  16 Lightning-FL      2:50.52    2:54.63 F-14   
               1:22.47    2:54.63 (1:32.16)
  9 Wheeler, Jordan  17 TBAY-FL           2:57.30    2:55.05 F-14   
               1:22.75    2:55.05 (1:32.30)
 10 Lawniczak, Just  16 TYS-FL            2:43.48    2:55.40 F-14   
               1:23.82    2:55.40 (1:31.58)
 11 Hanner, Lyle A   15 SPA-FL            3:11.53    2:58.79 F-13   
               1:27.54    2:58.79 (1:31.25)
 12 Finke, Robert C  14 SPA-FL            3:05.51    2:59.16 F-13   
               1:27.58    2:59.16 (1:31.58)
 13 Sedano-Roman, F  15 TBAY-FL           3:00.00    3:02.19        
               1:28.23    3:02.19 (1:33.96)
 14 Lachat, Clement  15 TBAY-FL           3:15.99    3:04.21        
               1:27.62    3:04.21 (1:36.59)
 15 Patrick, Jay R   16 WFLA-FL                NT    3:07.47        
               1:27.81    3:07.47 (1:39.66)
 16 Pescio, Luigi v  13 TBAY-FL           2:57.88    3:10.94        
               1:29.14    3:10.94 (1:41.80)
 17 Radford, Mitche  15 WFLA-FL           3:13.61    3:14.38        
               1:34.59    3:14.38 (1:39.79)
 18 Clutter, Jarret  14 SPA-FL            3:18.64    3:14.62        
               1:33.12    3:14.62 (1:41.50)
 19 Hutchinson, Jay  14 TBAY-FL           3:10.11    3:15.75        
               1:30.90    3:15.75 (1:44.85)
 20 Hill, Tyre W     12 SPA-FL                 NT    3:17.30        
               1:33.87    3:17.30 (1:43.43)
 21 Bennett, Zachar  13 TBAY-FL           3:25.06    3:19.72        
               1:36.47    3:19.72 (1:43.25)
 22 Lehnhardt, Jack  13 GTSA-FL           3:30.30    3:24.29        
               1:39.08    3:24.29 (1:45.21)
 23 Hom, Matthew P   13 PYP-FL                 NT    3:25.07        
               1:39.04    3:25.07 (1:46.03)
 24 Weaver, Nathan   15 STAT-FL           3:36.26    3:26.21        
               1:40.73    3:26.21 (1:45.48)
 25 Gross, Noah G    15 TBAY-FL           2:51.01    3:28.19        
               1:39.37    3:28.19 (1:48.82)
 26 Hoare, Armando   16 SPA-FL                 NT    3:28.50        
               1:42.11    3:28.50 (1:46.39)
 27 Oyarzabal, Hugo  13 GTSA-FL           3:46.00    3:29.02        
               1:39.59    3:29.02 (1:49.43)
 28 Shapiro, Jack H  13 STAT-FL                NT    3:29.06        
               1:43.44    3:29.06 (1:45.62)
 29 Hill, Collin J   15 TBAY-FL                NT    3:31.14        
               1:41.00    3:31.14 (1:50.14)